SkyEurope odvrací pád, aerolinky našly investora

vitezslav
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2464
Registrován: 06. 01. 2005, 13:33
Stav: Offline

Re: SkyEurope odvrací pád, aerolinky našly investora

Příspěvek od vitezslav »

Ne dushkee, my jsme se tu dost porafali, ale já vám fakt toho investora přeju a nemyslím si, narozdíl od mnoha zde diskutujících, že by "neodchod" NE z Prahy nějak komplikoval LC dopravu v Čechách. Když se z toho dostanete, fajn, a pokud ne, ty Easyjety a Ryany budou čekat na příležitost za rok, dva, tři zrovna jak teď. Zatímco kdybyste padli, tak ČSA zdraží atraktivní lokality jako třeba AMS o dalších X tisic.


poja
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 681
Registrován: 29. 04. 2007, 11:45
Stav: Offline

Re: SkyEurope odvrací pád, aerolinky našly investora

Příspěvek od poja »

pokud je rec o LC doprave tak je jedno za jakou cenu lita nemyslis nehlede k tomu kdyz je tu C4S takze si trochu protirecis..a jestli bude stat po padu sky letenka do AMS (kterej teda nevim z jakyho duvodu je atraktivni) 10 nebo 100tisic je uplne jedno protože se vždy najde levnejsi varianta....


vitezslav píše:Ne dushkee, my jsme se tu dost porafali, ale já vám fakt toho investora přeju a nemyslím si, narozdíl od mnoha zde diskutujících, že by "neodchod" NE z Prahy nějak komplikoval LC dopravu v Čechách. Když se z toho dostanete, fajn, a pokud ne, ty Easyjety a Ryany budou čekat na příležitost za rok, dva, tři zrovna jak teď. Zatímco kdybyste padli, tak ČSA zdraží atraktivní lokality jako třeba AMS o dalších X tisic.

Cestovatel
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 299
Registrován: 05. 12. 2007, 19:22
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: SkyEurope odvrací pád, aerolinky našly investora

Příspěvek od Cestovatel »

Koukám Pojo, že znovuzrození NE Ti nějak nevoní. Nech brouka žít, alespoň je o akční letenky na PRG letošní zimu postaráno :-)

Ještě prodělají nějaký ty miliony a pak to možná zabalej, neboť v době kdy se kdejaká aerolinka ohání, aby měla co nejnižší ztráty, tak něktří věří v světlé zítřky a fajnové zisky, které se jim nikdy nepodařilo vygenerovat. Ale jistě se už za ty dlouhé roky ponaučili z chyb a tentokrát už třeba vyjde. Však se nechme překvapit...

mikki
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 138
Registrován: 21. 05. 2006, 19:42
Stav: Offline

Re: SkyEurope odvrací pád, aerolinky našly investora

Příspěvek od mikki »

vitezslav píše:Cetsovatel: Na věřitele pečem, protože ty nás za 9€ nikam nesvezou... :lol:


no kedze zamestnaci su tiez veritelia tak ak niekde poletis tak pametaj ze tam je aspon pat veritelov co ta vezie.Asi je CAS, CAS na zmenu,doteraz cestaka SEA ucil lietat teraz dufam ze cestaka nauci niekto aj platit. :wink:

vitezslav
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2464
Registrován: 06. 01. 2005, 13:33
Stav: Offline

Re: SkyEurope odvrací pád, aerolinky našly investora

Příspěvek od vitezslav »

mikki: Sorry, ale ty já považuji za DOBROVOLNÉ VĚŘITELE, neb 15 denní zpoždění výplaty oproti výplatnímu termínu je důvodem k okamžitému rozvázání pracovního poměru ze strany zaměstnance /aspoň podle českého ZP/. Takže pokud jste tu do teď psali, jak SkyE milujete a zůstáváte z lásky k létání, tak si nestěžujte.


mikki
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 138
Registrován: 21. 05. 2006, 19:42
Stav: Offline

Re: SkyEurope odvrací pád, aerolinky našly investora

Příspěvek od mikki »

vitezslav píše:mikki: Sorry, ale ty já považuji za DOBROVOLNÉ VĚŘITELE, neb 15 denní zpoždění výplaty oproti výplatnímu termínu je důvodem k okamžitému rozvázání pracovního poměru ze strany zaměstnance /aspoň podle českého ZP/. Takže pokud jste tu do teď psali, jak SkyE milujete a zůstáváte z lásky k létání, tak si nestěžujte.


no to mas pravdu pracovny pomer rozviazat mozes ale ked mam na krku hypoteku tak by som ju asi tazko splacal s vyplaty pokladnika v tescu.a tych spolocnosti co naberali tu nebolo vela.ti mozem garantovat ze keby tu bol niekto kto nabera vo velkom tak v SEA by to mohli zabalit bo tam neostane nikto.a nezaregistroval som tu taky romanticky prispevok zeby niekto zostaval v podniku z lasky k lietaniu.Skor to bolo z nutnosti,kto mohol vyskocil a bolo ich dost hlavne taki co nas vsetkych presviedcali ze podniku treba pomoc ked je v srackach.Na to aby sme mohli ako zamestnanci pritlacit na vedenie nas bolo malo, par ludi to skusalo no ale vies ako to dopadne ked cikas proti vetru. Na to aki to boli diletanti na cele s tym kanadskoirskym dobytkom tak propagandu medzi muzstvom zvladali dobre na to aby tu nebola jednota a ked uz to zostavajucim ludom doslo a pripravila sa akcia dostali ochranu od sudu zatial co trestne oznamenia na vedenie kvoli nevyplacanym mzdam( na SVK je to trestny cin) lezia pokojne v sufliku na gen prokurature asi pol roka myslim si ze sa nakoniec aj niekde stratia.Takze asi tak nedobrovolne-dobrovolni veritelia.Na tomto svete spravodlivost neexistuje resp. existuje ale len pre niektorych.
Tak ked nabuducu poletis za tych 9 euracov dones aspon pilotom flasku a babam bombonieru.Normalka ako ked ides k statnemu doktorovi. Z vdacnosti.

aviatic
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 257
Registrován: 05. 09. 2007, 19:37
Stav: Offline

Re: SkyEurope odvrací pád, aerolinky našly investora

Příspěvek od aviatic »

No já být zaměstnancem, asi bych se bál,že jakmile skončí soudní ochrana tak Sky jde šupem do konkursu :wink:

OKTVC
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 434
Registrován: 03. 11. 2007, 15:44
Stav: Offline

Re: SkyEurope odvrací pád, aerolinky našly investora

Příspěvek od OKTVC »

aviatic píše:No já být zaměstnancem, asi bych se bál,že jakmile skončí soudní ochrana tak Sky jde šupem do konkursu :wink:

Třeba nikdy z tohoto důvodu neskončí :wink:

K poznámce Cestovatele: Nech brouka žít, alespoň je o akční letenky na PRG letošní zimu postaráno.
Ale ty si může koupit jen fanda SkyE, maj fajne ceny, ale s tou nejistotou a brousícími věřiteli okolo bych se bál koupit letenku byť jen na září (nedovedu odhadnout jak dlouho jim může současná půjčka 5 mil EUR stačit na provoz a jestli poté zase někdo půjčí). Situace s investorem mi přijde stejná jako před měsícem = máme, jednáme, jen teď se ví jméno (co to je za firmu?) kdo by mohl třeba něčím přispět, ale nic konkrétního. Pokud by řekl rovnou dávám do toho 100 mil. EUR a nějak se to pokusíme rozjet, snad bych i uvěřil.

Cestovatel
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 299
Registrován: 05. 12. 2007, 19:22
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: SkyEurope odvrací pád, aerolinky našly investora

Příspěvek od Cestovatel »

OKTVC píše:Ale ty si může koupit jen fanda SkyE

Však těch je tady jak much, alepoň dle reakcí na informace z pátku. Nechme každému svobodnou volbu dle vlastního uvážení...

ivanater
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 07. 07. 2009, 10:12
Stav: Offline

Re: SkyEurope odvrací pád, aerolinky našly investora

Příspěvek od ivanater »

OKTVC píše:
aviatic píše:No já být zaměstnancem, asi bych se bál,že jakmile skončí soudní ochrana tak Sky jde šupem do konkursu :wink:

Třeba nikdy z tohoto důvodu neskončí :wink:

K poznámce Cestovatele: Nech brouka žít, alespoň je o akční letenky na PRG letošní zimu postaráno.
Ale ty si může koupit jen fanda SkyE, maj fajne ceny, ale s tou nejistotou a brousícími věřiteli okolo bych se bál koupit letenku byť jen na září (nedovedu odhadnout jak dlouho jim může současná půjčka 5 mil EUR stačit na provoz a jestli poté zase někdo půjčí). Situace s investorem mi přijde stejná jako před měsícem = máme, jednáme, jen teď se ví jméno (co to je za firmu?) kdo by mohl třeba něčím přispět, ale nic konkrétního. Pokud by řekl rovnou dávám do toho 100 mil. EUR a nějak se to pokusíme rozjet, snad bych i uvěřil.

borci, nemalujte tady na zeď.... já s nima mám v září letět zas a už se třepu od posledního letu v červnu :!: :?:

dushkee
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 286
Registrován: 10. 01. 2009, 15:04
Stav: Offline

Re: SkyEurope odvrací pád, aerolinky našly investora

Příspěvek od dushkee »

..zasa sa tu vedie diskusia len o tom, ako to urcite nebude fungovat namiesto toho, ako to moze fungovat.. ach jaj, borci :)

ivanater
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 07. 07. 2009, 10:12
Stav: Offline

Re: SkyEurope odvrací pád, aerolinky našly investora

Příspěvek od ivanater »

pořád věřím, že odletím, fandím jim i sobě

JSr
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 104
Registrován: 16. 04. 2009, 16:10
Stav: Offline

Re: SkyEurope odvrací pád, aerolinky našly investora

Příspěvek od JSr »

ivanater píše:pořád věřím, že odletím, fandím jim i sobě

no já upřímně doufám, že do konce října jsme safe všichni, ne? :?

-monie-
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 246
Registrován: 21. 01. 2009, 20:45
Pohlaví: muž
Bydliště: LCA, LCY
Stav: Offline

Re: SkyEurope odvrací pád, aerolinky našly investora

Příspěvek od -monie- »

JSr píše:no já upřímně doufám, že do konce října jsme safe všichni, ne? :?

Já jim věřím, koupil jsem si na listopad ORY :)

dushkee
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 286
Registrován: 10. 01. 2009, 15:04
Stav: Offline

Re: SkyEurope odvrací pád, aerolinky našly investora

Příspěvek od dushkee »

Neviem preco, ale mam pocit, ze to bude dobre.. :P a ja som sa tu v svojich pocitoch uz par krat nemylil, aj ked som bol par ludmi povazovany za blazna :)

Proste neda mi to, ale MyAir to vzdali prakticky bez boja, asi videli, ze nie je sanca.. My bojujeme uz takmer rok a zacina to prinasat ovocie.. Keby v tejto firme nebola aspon nejaka buducnost, tak by sa na to podla mna uz vsetci veeelmi davno vykaslali.. Letenky za par centov tu uz nebudu, tym ze sa zacala predavat zima, opat pribudnu nejake peniaze, takze myslim, ze spolu s peniazmi od investora by sa to mohlo v pohodke zachranit.. nehovoriac o tom, ze ropa sa nastastie drzi na jednej urovni a jej cena je o polovicu nizsia ako tomu bolo minuly rok.. to by tiez mohlo trosku pomoct..

a takisto je dost mozne, ze ti "hore" mozno maju nieco v rukave, o com my, plankton, nemame ani tusenia.. :D


Odpovědět