Vyhledávač ubytování

diskuse o ubytování, půjčovnách aut a atrakcích v cílových destinacích
bedny
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 257
Registrován: 28. 05. 2006, 15:35
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Vyhledávač ubytování

Příspěvek od bedny »

ma nekdo nejakej tip na slusnej vyhledavac ubytovani...? nejlepe aby mel prepocet na CZK. diky moc (zahrnuto hotely apartmany hostely a guesthausy...) jeste jednou diky...


pepa007
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3026
Registrován: 01. 11. 2004, 11:33
Oblíbené typy letadel: CRJ900, A320, A346, A350, B757
Bydliště: Olomouc
Stav: Offline

Re: vyhledavac ubytovani

Příspěvek od pepa007 »

bedny píše:ma nekdo nejakej tip na slusnej vyhledavac ubytovani...? nejlepe aby mel prepocet na CZK. diky moc (zahrnuto hotely apartmany hostely a guesthausy...) jeste jednou diky...


já mám nejradši www.booking.com, www.activehotels.com, www.hotels.de, www.accorhotels.com

booking.com ti umí ukázat vyhledný hotely v google earth což je super. ostatní aspoň v google maps, accor je přímo hotelová síť (Sofitel, Novotel, Mercure, Ibis, Etap, F1 a pár dalších).-

j.ree
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1995
Registrován: 17. 04. 2007, 19:22
Oblíbené typy letadel: A318, A330-300, ATR42
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od j.ree »

www.cafeytren.com
Navod: Alojamiento --> Buscador de Alojamiento

kuba.biker
Autor nejlepších fotografií v trip reportu 2011
Autor nejlepších fotografií v trip reportu 2011
Příspěvky: 2109
Registrován: 16. 06. 2007, 10:14
Stav: Offline

Příspěvek od kuba.biker »

Docela fajn je Hostel world na stránkách FR. Ubytování je hodně jednoduché, ale dá se najít i velmi kvalitní, příjemné a za rozumnou cenu-záleží na státu...

http://www.hostelworld.com/ryanair/?Language=English&partner=HOSTELS&pos=NAVTAB

context
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1391
Registrován: 26. 02. 2007, 23:47
Bydliště: PU
Stav: Offline

Příspěvek od context »

ja som spokojný s www.hrs.com


Nicolas
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 542
Registrován: 26. 02. 2007, 22:11
Pohlaví: muž
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Příspěvek od Nicolas »

Přidal bych sem: http://www.venere.com

Alexx
Vítěz kategorie Po přistání... 2012
Vítěz kategorie Po přistání... 2012
Příspěvky: 598
Registrován: 05. 10. 2007, 08:33
Pohlaví: muž
Bydliště: Karviná, Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Alexx »

Nicolas píše:Přidal bych sem: http://www.venere.com


Jo, Venere jsem v poslední době taky začal používat, má celkem zajímavý "sortiment" hodně odlišný od jiných vyhledávačů.

Jeden tip, na Venere u každé rezervace máte možnost vložení slevového kódu (4% dolů), který není problém vygooglit.

Jenom mám někdy trochu strach, když je na Venere cena o hodně nižší než na oficiálním webu hotelu. Zrovna teď jsem takhle hledal ubytování v Římě - na Venere cena 70€/noc, na webu 50-160€ podle sezóny (žádné bližší info). Vzhledem k tomu, že tam jedu na přelomu července a srpna, tak mi ta cena 70€ přišla dost podezřelá. Guess what - napsal jsem majiteli, ten mi nabídl cenu 65€/noc. Tak nevím kdy mají v Římě sezónu. Ale nevadí :-).

bedny
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 257
Registrován: 28. 05. 2006, 15:35
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od bedny »

[quote="kuba.biker"]Docela fajn je Hostel world na stránkách FR. Ubytování je hodně jednoduché, ale dá se najít i velmi kvalitní, příjemné a za rozumnou cenu-záleží na státu...

mno jedna se mi predevsim o maltu...

bedny
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 257
Registrován: 28. 05. 2006, 15:35
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: vyhledavac ubytovani

Příspěvek od bedny »

pepa007 píše:
bedny píše:ma nekdo nejakej tip na slusnej vyhledavac ubytovani...? nejlepe aby mel prepocet na CZK. diky moc (zahrnuto hotely apartmany hostely a guesthausy...) jeste jednou diky...


já mám nejradši www.booking.com, www.activehotels.com, www.hotels.de, www.accorhotels.com

booking.com ti umí ukázat vyhledný hotely v google earth což je super. ostatní aspoň v google maps, accor je přímo hotelová síť (Sofitel, Novotel, Mercure, Ibis, Etap, F1 a pár dalších).-


no tohle by melo stacit.. diky moc... ja vetsinou hledam az na miste ale na malte nevim nevim,... tak si to radeji zajistim dopredu... diky

jane
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1421
Registrován: 15. 10. 2006, 16:13
Stav: Offline

Příspěvek od jane »

Alexx píše:
Nicolas píše:Přidal bych sem: http://www.venere.com


Jo, Venere jsem v poslední době taky začal používat, má celkem zajímavý "sortiment" hodně odlišný od jiných vyhledávačů.

Jeden tip, na Venere u každé rezervace máte možnost vložení slevového kódu (4% dolů), který není problém vygooglit.

Jenom mám někdy trochu strach, když je na Venere cena o hodně nižší než na oficiálním webu hotelu. Zrovna teď jsem takhle hledal ubytování v Římě - na Venere cena 70€/noc, na webu 50-160€ podle sezóny (žádné bližší info). Vzhledem k tomu, že tam jedu na přelomu července a srpna, tak mi ta cena 70€ přišla dost podezřelá. Guess what - napsal jsem majiteli, ten mi nabídl cenu 65€/noc. Tak nevím kdy mají v Římě sezónu. Ale nevadí :-).


Sezona v Rime rozhodne neni v lete, kdy je tam hodne velky vedro.

poja
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 681
Registrován: 29. 04. 2007, 11:45
Stav: Offline

Příspěvek od poja »

já řešim veškerý ubytování přes www.hostelbookers.com ceny jsou tam většinou nižší než na hostelworld i na webech hotelů (u stejnejch hotelu), najdese tam hotely i hostely a neplatí se booking fee...případně ještě www.hostelscentral.com kde jsou ceny povětšinou ještě nižší ale ne takovej výběr...

mno jedna se mi predevsim o maltu...[/quote]

takže bude nakonec AirMalta z VIE a kořalka :D

bedny
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 257
Registrován: 28. 05. 2006, 15:35
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od bedny »

poja píše:já řešim veškerý ubytování přes www.hostelbookers.com ceny jsou tam většinou nižší než na hostelworld i na webech hotelů (u stejnejch hotelu), najdese tam hotely i hostely a neplatí se booking fee...případně ještě www.hostelscentral.com kde jsou ceny povětšinou ještě nižší ale ne takovej výběr...

mno jedna se mi predevsim o maltu...


takže bude nakonec AirMalta z VIE a kořalka :D[/quote]

zatim to vypada na Air Malta a koralecku presne tak.... ale jeste si necham do konce mesice rezervicku a pak vyhlasim viteze... "hrozny"" na tom je ze tuhle variantu sem chtel jako prvni... ale sranda musi bejt a sliby se maj prlnit aspon sem vas rozhejbal k akci :wink: takze jak sem rekl koralku garantuju...

kuba.biker
Autor nejlepších fotografií v trip reportu 2011
Autor nejlepších fotografií v trip reportu 2011
Příspěvky: 2109
Registrován: 16. 06. 2007, 10:14
Stav: Offline

Příspěvek od kuba.biker »

Docela fajn portugalský vyhledávač ubytování...

http://destinia.com/hotels/pt

Meritum
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 27. 03. 2008, 09:47
Bydliště: Praha Ruzyně - Staré náměstí 14
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: vyhledavac ubytovani

Příspěvek od Meritum »

pepa007 píše:
bedny píše:ma nekdo nejakej tip na slusnej vyhledavac ubytovani...? nejlepe aby mel prepocet na CZK. diky moc (zahrnuto hotely apartmany hostely a guesthausy...) jeste jednou diky...


já mám nejradši www.booking.com, www.activehotels.com, www.hotels.de, www.accorhotels.com

booking.com ti umí ukázat vyhledný hotely v google earth což je super. ostatní aspoň v google maps, accor je přímo hotelová síť (Sofitel, Novotel, Mercure, Ibis, Etap, F1 a pár dalších).-


Spolupracujeme již několik let k celkové spokojenosti s ubytovacími portály www.booking.com, www.hrs.com a www.hotel.de (www.hotels.cz) s přepočtem měn, možnosti třídění podle cen nebo hodnocení zákazníků, vyhledání na mapě atd. .
Je důležité si všimnout hodnocení ubytování , které tam uvádí zákazníci!! Velké portály sami nemají šanci kontrolovat kvalitu ubytování v hotelech, se kterými spolupracují.
Náš 3* hotel Meritum nabízí ubytování ve staré Ruzyni, cca 4 km od letiště. Vyhledávají nás letecké společnosti, obchodní cestující a mimopražští turisté, kteří cestují do zahraničí letalem. U nás přespí a mají levně zaparkované auto po dobu cesty. Taxikem jsou na letišti do 10ti minut. www.hotelmeritum.com

ziletka
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 780
Registrován: 07. 04. 2007, 16:52
Bydliště: Brumov-Bylnice
Stav: Offline

Příspěvek od ziletka »

Zdravim, hledam nejake ubytovani na 3 noci v Rime pro 4 osoby. Na Venere jsem nasel hotel za 85 Eur/noc, ale primo na strankach hotelu mi to nabizeji za 105 - coz se mi moc nezda...... :?


Odpovědět