Megabus.com USA

diskuse o ubytování, půjčovnách aut a atrakcích v cílových destinacích
Odpovědět
poja
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 681
Registrován: 29. 04. 2007, 11:45
Stav: Offline

Megabus.com USA

Příspěvek od poja »

hoj kdo jste využíval v USA megabusy víte jak to tam chodí emailem mi přišlo číslo potvrzení ale žadnej čarovej kod jak se to tam kontroluje jestli řidič pozná podle 4cisel že sem si to nevyitisk sam...to je ten nejmenší problem ted vám povim muj přibeh...
bus co jsme meli zakoupen zrusili vsim sem si toho sam nic me neposlali...nekterý nase busy jen posunuly a le jeden zrusili uplne, když jsme psal jestli mi ho mužou přebookovat na jinej tak odpověděli at kontaktuju easterntravel že je to jejich linka a že s nim už nespolupracujou...v eastern na mail nereagovali tak sem se obratil zase na megabus jako na prodejce jestli me to prebookojou odpovedeli jen "please call"...tak sme jim tam zavolal hovor trval 28min a stal tretinu toho co listky na autobus...slecna mi prebookovala a poslal nove potvrzeni ovsem pouze 1pax ale puvodni rezervace byla pro 3...tak řikala že udelala jeste jednu rezervaci od te mi nic nedoslo stale pocas hovoru mi nadiktovala nove cislo me rezervace...když ani druhý den nic neprislo psal jsem jestli to mužou zkusit preposlat na jiný mail stalo se a poslali mi puvodni rezervaci ktera byl zrusena pote co jsem jim napsal že potrebuji jinou rezervaci poslali tu zmenenou pro 1cloveka...pote co jsme jim opet napsla co potrebuji mi poslali zase puvodni zrusenou rezervaci...potom co jsem jim nevim pokolikate napsla co potrebuji posla mi konfirmaci zkutečně pro 2os ale ne na 9.10. ale na 10.9. i když jsm ejim to psal readsi ve formatu 9th october..u tehel rezervace byl cena 19usd tak beda jestli me neco ztrhli...když jsem jim napsal že si spletli datum tak mi poslali dalsi rezervaci..ta už se sice datem blížila byla jen o den spatne ale zas jen pro jednoho...potom mi odpovedeli at radsi zavolam...rek sme že volat nebudu že už sem provolal dost a proboha snad neni težký mi preposlat cislo rezervace...tak mi ho přeposlali ale opet na 10.10. a jen pro jednu osobu...
momentalne se nachazim na pokraji zhroucení o americanech valný mínení nemam ale tohel je naprosta ignorance...co mam delat za chvili už se probouram, k sousedum jak mlatim hlavou do zdi


Spenlik
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 529
Registrován: 21. 05. 2009, 16:31
Oblíbené typy letadel: MD11/DC10
B757
A340-600
B747SP
Pohlaví: muž
Bydliště: LKPD/KSFO
Stav: Offline

Re: Megabus.com USA

Příspěvek od Spenlik »

Všechno to zruš, pokud to nebude prodejce chtít zrušit, tak napiš bance že je to neautorizovaná transakce - což po tom co předváděj určitě uznaj, a zabookuj si to znova ;)

poja
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 681
Registrován: 29. 04. 2007, 11:45
Stav: Offline

Re: Megabus.com USA

Příspěvek od poja »

jenže ted ty listky stojej vic jak dvakrát tolik...a nevim jak to zrusit uvidim zitra jestli budu mit n aucte naký blokace...


Odpovědět