Londyn

diskuse o ubytování, půjčovnách aut a atrakcích v cílových destinacích
Fabo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3146
Registrován: 04. 01. 2007, 13:42
Bydliště: HAG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Londyn

Příspěvek od Fabo »

micaello píše:Ja nakonec v srpnu zabookoval Hotel City Stay, kterezto jsem vcera zrusil, protoze na hrs.com jsem objevil nabidku na Cromwell hned vedle HydeParku, par minut chuze od metra Gloucester rd., takze nakonec budeme tam. Bude to taky slouzit jen na prespani a hygienu, snidani jsem neresil (radsi si posedim v kavarne), dulezita byla dostupnost MHD a koupelna a wc na pokoji. Pak poreferuji (uz jen 17 dni, juchuu)


Cromwell Crown Hotel, 141 Cromwell Road? Tam jsem bydlel, bylo to fajn. Hotel byl smesne levny, nejspis proto ze ho zrovna rekonstruovali (kdyz jsem prisel na recepci, meli me nejdriv za Polaka, ktery si hleda job :) ) Mohl by ses pak taky poptat zda tam v breznu pred dvouma rokama nahodou nenalezli nabijecku od maleho kompaktu... :D

Jinak co se tyce mych zkusenosti - hotel byl celkem OK, co bodlo byla rychlovarni konvice na pokoji, caj kafe. Na pokoji byla tak nejak kosa, ale to asi nebude v srpnu problem. Snidane nic moc, taky jenom tousty, maslo a jam, ale na metru bylo nekolik podniku prodavajich full english breakfast. Hyde park odhadem tak 15 minut pesky. Jo a koupelna i WC hezke.


micaello
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1234
Registrován: 15. 04. 2013, 14:50
Oblíbené typy letadel: E145, A340, A350
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Londyn

Příspěvek od micaello »

Fabo: jojo, presne ten to je. No letime 1.10., beru si teple pyzamo :)) . Hotel je pry stale v rekonstrukci, ale byl za opravdu, opravdu smesny peniz, takze pripadne urcite nedostatky jsem ochoten tolerovat, tak uvidime..

nartym
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 290
Registrován: 12. 09. 2011, 11:01
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: Londyn

Příspěvek od nartym »

romul píše:
firefly píše: Myslím, že i David Rath má větší celu :D . Fakt velice malinký pokojíček, ovšem bylo tam vše, co je potřeba. Koupelna s WC a sprch.koutem. V pokoji vlevo postel, vpravo velká šatní skříň, vedle ní prádelník s 6 šuplíky, u okna stolek s 3 šuplíky a na něm televize. Nebyla tam žádná židle.


byl pokoj ještě menší než můj v Mini hotelu v HKG? tam žádná šatní skříň či prádelník fakt nehrozí... (foceno ze dveří na chodbu). Ale rekord mám z jiného hotelu, Fragrance hotel Selegie v SIN, tam jsem se smál taky :-)


V tom hotelu v HKG jsem byl loni taky :D

persona
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2130
Registrován: 24. 05. 2008, 12:26
Bydliště: BRQ
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Londyn

Příspěvek od persona »

firefly: Díky za aktualizaci. Chiswick je moc pěkná čtvrť (zeleň a okrové cihly) a od Turnham Green je pak příjemná high street s obchody.

Pokojíček v Hong Kongu vypadá velmi útulně (skoro jak z hraček pro děti) - někdy tento hotel možná vyzkouším (recepci mají hezkou).

firefly
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 601
Registrován: 17. 06. 2009, 20:15
Pohlaví: žena
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: Londyn

Příspěvek od firefly »

micaello píše:Fabo: jojo, presne ten to je. No letime 1.10., beru si teple pyzamo :)) . Hotel je pry stale v rekonstrukci, ale byl za opravdu, opravdu smesny peniz, takze pripadne urcite nedostatky jsem ochoten tolerovat, tak uvidime..


Mohu vědět, na kolik tě tento hotel vyjde? Místo je to skvělé, je tam velký Sainsburys, otevřený myslím do 22 hod, bus 74 z Marble Arch, metro kousek...


Fabo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3146
Registrován: 04. 01. 2007, 13:42
Bydliště: HAG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Londyn

Příspěvek od Fabo »

firefly píše:
micaello píše:Fabo: jojo, presne ten to je. No letime 1.10., beru si teple pyzamo :)) . Hotel je pry stale v rekonstrukci, ale byl za opravdu, opravdu smesny peniz, takze pripadne urcite nedostatky jsem ochoten tolerovat, tak uvidime..



Mohu vědět, na kolik tě tento hotel vyjde? Místo je to skvělé, je tam velký Sainsburys, otevřený myslím do 22 hod, bus 74 z Marble Arch, metro kousek...


Mě vyšel tehdá 39 liber na noc pro dva.

Sainsburys potvrzuji :-) Teplé pyžamo taky, okna stála za houby (třeba je taky mění?)

Co se týče rekonstrukce... je poněkud zvláštní že pořád trvá, ale třeba jí dělají na etapy jak vycházejí peníze... Nám tedy život nijak nezatěžovala, maximálně člověk potkal ve výtahu chlápka v montérkách.

micaello
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1234
Registrován: 15. 04. 2013, 14:50
Oblíbené typy letadel: E145, A340, A350
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Londyn

Příspěvek od micaello »

firefly píše:Mohu vědět, na kolik tě tento hotel vyjde? Místo je to skvělé, je tam velký Sainsburys, otevřený myslím do 22 hod, bus 74 z Marble Arch, metro kousek...

50 liber/noc/pokoj pro 2, en suite

micaello
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1234
Registrován: 15. 04. 2013, 14:50
Oblíbené typy letadel: E145, A340, A350
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Londyn

Příspěvek od micaello »

Tak Cromwell Crown Hotel mohu doporucit. Za tech 200 liber na 4 noci to bylo skvele, dokonce nam nabidli i snidani zdarma, ale na to nebyl cas :lol: . V hotelu jeste probihaji posledni dodelavky rekonstrukce, jinak pokoj jsme meli ve druhem patre, vyhled do dvora, takze v noci klid od hlavni rusne Cromwell Rd. (v jedenact vecer byl na ni provoz jak na Jizni spojce v ranni spicce), pokoj zarizeny normalne, postel pohodlna, koupelna pekna, velky sprchovy kout (akorat pro dva :lol: ). Na pokoji velka LCD, varna konvice, dva hrnicky, kazdy den vymena rucniku, ustlane postele, vyneseny kos a dva sacky s cajem. Poloha skvela, asi tri minuty chuze od Gloucester rd. na Piccadilly line, pripadne 10min chuze do Chelsea, 20min chuze do Hyde Parku a 30-40min chuze na Oxford str. Za me na jednicku, za tu cenu.
Wifi sice jen v lobby a na chodbach, ale jela bez problemu. Personal velmi mily a vstricny.

PS: teple pyzamo nebylo potreba, pres den jsme meli 20-22, v noci 15-16st :thumbup:

Fabo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3146
Registrován: 04. 01. 2007, 13:42
Bydliště: HAG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Londyn

Příspěvek od Fabo »

micaello: jo, tos to trefil. Kamarad taky letel do LON ted nekdy, prej ze se jde kapku zahrat :) v oblasti kde tady bydli zrovna byli uz i ranni mrazy.

Jinak ta WiFi je fajn - kdyz jsem tam byl, nebyla... pak jsem honil po Londyne neco kam bych se umel pripojit s telefonem (ktery se vetsinou nechytal kvuli redirectum... ani v tom blbem McDonaldu :( . Koukam ze kapku zacli setrit na caji, my sme meli lepsi vyber, i kafe (neco na zpusob 3v1) - ale to je stejne drobnost. V nejhorsim Sainsburys. Pokoj jsem mel na ulici, me to tedy nerusilo, mozna diky tomu ze jsem tou dobou bydlel na koleji s primym vyhledem na D1 na Jiznim Meste... :crazy:

Jinak jsem rad ze je to tam furt OK. Pokud budou mit schopne ceny i nekdy na jare, rad si to tam zopaknu.

micaello
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1234
Registrován: 15. 04. 2013, 14:50
Oblíbené typy letadel: E145, A340, A350
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Londyn

Příspěvek od micaello »

To kafe tam bylo taky, i takova ta mala smetana ci mleko do kavy. Jen tim, ze jsme to ani jednou nepouzili, jsem si na to nevzpomnel.
Jinak teda v koupelne 2x sampon, 2x mydlo, 2x sprchovy gel, nejaky s vytazky ze zeleneho caje, celkem pekne to vonelo :lol:

Vlastne jedina vec..uvital bych ve skrini vice raminek, 4 jsou jaksi malo :ugeek:

doteri
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 29. 09. 2017, 12:01
Stav: Offline

Re: Londyn

Příspěvek od doteri »

Našel jsem zajímavý porovnávač cen ubytování https://hotellook.com Tento systém srovnává ceny na stovkách rezervačních systémů jako je booking, agoda atd.
Naposledy upravil(a) doteri dne 11. 07. 2023, 10:12, celkem upraveno 1 x.

micaello
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1234
Registrován: 15. 04. 2013, 14:50
Oblíbené typy letadel: E145, A340, A350
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Londyn

Příspěvek od micaello »

doteri píše:Já mohu doporučit http://bооking.com využívám pravidelně a je to úžasný společník pro cestovatele a nikdy s ním nebyl problém. Dotěď jsem využívala ubytování, která nabízela možnost "free cancelation-pay later".


A dalsi takovy :thumbup:

Rofledman
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 109
Registrován: 29. 09. 2016, 10:45
Oblíbené typy letadel: B773, B744
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: Londyn

Příspěvek od Rofledman »

Ale tak zkusil to :D Stačí se podívat na některé cestovatelské portály, kde ve fóru je za hodinu snad víc těchto odkazů než uskutečněných rezervací na bookingu =)) =))


Odpovědět