Londýn ubytování (LGW)

diskuse o ubytování, půjčovnách aut a atrakcích v cílových destinacích
Odpovědět
happyna
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 872
Registrován: 09. 09. 2008, 18:37
Pohlaví: muž
Bydliště: PRG, YVR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Londýn ubytování (LGW)

Příspěvek od happyna »

Ahoj,
mám trošku neobvyklejší dotaz. Přítelkyně teďka dostala chartery z LGW, takže bych se za ní chtěl docela zaletět podívat.

Problém je v tom, že bych chtěl ušetřit aspoň za ubytování, když ne za letenku. Takže bych mohl spát u přítelkyně na hotelu co dostane. Říkala mi, že budou v tomhle hotelu (Crowne Plaza Gatwick). Všude koukám po vyhledávačích a tváří se to, že hotel nenabízí pokoje pro jednoho, ale všechno prodává jako dvoulůžka.

Tak se chci zeptat, myslíte že by byl nějakej problém kdybych tam pár dní přebýval nebo už jste někdo zkoušeli bydlet na pokoji pro méně lidí ve více lidech?


whiskey
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4145
Registrován: 17. 08. 2007, 12:03
Stav: Offline

Re: Londýn ubytování (LGW)

Příspěvek od whiskey »

Hilton Honors ma ako oficialny benefit pre gold/diamond clenov to, ze partner/ka nocuje gratis aj s ranajkami. Ako je to u IHG/Priority Club netusim. Google co povedal?

happyna
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 872
Registrován: 09. 09. 2008, 18:37
Pohlaví: muž
Bydliště: PRG, YVR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Londýn ubytování (LGW)

Příspěvek od happyna »

V bonusech jsem nic takovyho nevidel a hlavne ani nemam u nich zadnej status.

OR
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1026
Registrován: 10. 02. 2004, 18:40
Stav: Offline

Re: Londýn ubytování (LGW)

Příspěvek od OR »

Chapu dobre, ze pritelkyne lita z LGW?

Co mi rikali letajici znami, neni vetsinou v hotelu pro posadky problem domluvit bud zadarmo nebo za drobny peniz prespani nekoho dalsiho.
Takze bych zkusil at se pritelkyne zepta na podminky nejlepe s ID na krku.

kowal
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 252
Registrován: 17. 04. 2012, 23:35
Stav: Offline

Re: Londýn ubytování (LGW)

Příspěvek od kowal »

Za drobný peníz (většinou příplatek za snídani a něco málo za druhou postel, která tam obvykle už stejně je) se dá domluvit v mnoha hotelech. Ale v případě, že tam bude častěji, tak to bude podle mě ještě jednodušší, přece jen se ke stálým hostům chovají obvykle vstřícněji - možná se jim taky bude jednou hodit protislužba z druhé strany, až se třeba recepční potká s hostem v jeho práci, konkrétně v tomto případě v letadle.


happyna
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 872
Registrován: 09. 09. 2008, 18:37
Pohlaví: muž
Bydliště: PRG, YVR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Londýn ubytování (LGW)

Příspěvek od happyna »

Tak díky všem za tipy a postřehy :wink: Nakonec prý mají na pokoj jednoho gratis #:-s Tak už jenom udělat tržbu Švýcarům..


Odpovědět