Dvě letadla CSA v Kieve

Diskuse o ČSA - aktuální dění ve společnosti, praktické informace a rady
* Co bude dál s ČSA?, * Minulost dálkové flotily, * Co poletí?
Odpovědět
tupelo
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 16
Registrován: 08. 10. 2011, 14:02
Stav: Offline

Dvě letadla CSA v Kieve

Příspěvek od tupelo »

Ahoj, včera se v Kieve objevila dvě letadla CSA. Kromě pravidlené (a zpožděné) linky OK916/OK917 (včera operované A320) tam cca o hodinu dřív dosedla i A319. Byla tam cca 2 hodiny, nikdo nešel ven, nikdo dovnitř. Odletěla nakonec v době, kdy se nastupovalo do A320. Není tu někdo, kdo by měl šanci zjistit, proč tam sedla? Není to zvykem vidět stát dvě CSA letadla na KBP pěkně vedle sebe. Předem děkuju


jane
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1421
Registrován: 15. 10. 2006, 16:13
Stav: Offline

Re: Dvě letadla CSA v Kieve

Příspěvek od jane »

Je to nejake zamotane, ale vypada to, ze to bylo letadlo, co vecer predtim letelo do ROV, divertovalo do DNK a pak se asi kvuli norme posadky presunulo do KBP, kam pravidelnou linkou pricestovala cerstva posadka a letadlo odvezla do PRG.

tygrlive
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 821
Registrován: 23. 12. 2009, 22:07
Stav: Offline

Re: Dvě letadla CSA v Kieve

Příspěvek od tygrlive »

Kdyz uz jsme u KBP nevi nekdo, od kdy presne ma byt ta treti denni frekvence (vecerni) a ktere dny to maji byt (3?)?
Jedna se o rozhodne zajimavy pocin a na palube me urcite budou vidat...

tupelo
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 16
Registrován: 08. 10. 2011, 14:02
Stav: Offline

Re: Dvě letadla CSA v Kieve

Příspěvek od tupelo »

jane píše:Je to nejake zamotane, ale vypada to, ze to bylo letadlo, co vecer predtim letelo do ROV, divertovalo do DNK a pak se asi kvuli norme posadky presunulo do KBP, kam pravidelnou linkou pricestovala cerstva posadka a letadlo odvezla do PRG.


Jane, díky za informace. Tohle bych teda asi netrefil :-).

Měli jsme totiž hlášené hodinové zpoždění a nejednou se na ploše objevila A319 zhruba v čas, kdy má dosednou pravidelná linka... Nejprve jsem se zaradoval, ale když jsem na flightradaru viděl, že OK916 je sotva nad Ukrajinou, tak mě zas úsměv přešel

Obrázek


Odpovědět