Uniformy TVS

Marek.R
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 245
Registrován: 13. 07. 2006, 16:45
Stav: Offline

Re: Uniformy TVS

Příspěvek od Marek.R »

HonzaLB píše:zaslechl jsem nějaké zvěsti o tom, že bezdomovci se mají v Praze na co těšit a že by uniformy mohly skončit nakonec u nich....jen drby nebo realita? Na zaslání fotek uniforem oficiální cestou stále čekám:-)


Já myslím že to bude pěkná blbost, protože náš kubánec by to tak nenechal.


happyna
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 872
Registrován: 09. 09. 2008, 18:37
Pohlaví: muž
Bydliště: PRG, YVR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Uniformy TVS

Příspěvek od happyna »

Prej už to zkoušeli udat u Berouska :wtf:

Pavel
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2711
Registrován: 19. 01. 2003, 22:30
Stav: Offline

Re: Uniformy TVS

Příspěvek od Pavel »

happyna píše:Prej už to zkoušeli udat u Berouska :wtf:

u Berouska to nevyšlo, tučňáci si to odmítli vzít na sebe :-)

MarekT
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 98
Registrován: 13. 11. 2011, 09:45
Oblíbené typy letadel: B738, A380, A320, B744, A321
Pohlaví: muž
Bydliště: KLV
Stav: Offline

Re: Uniformy TVS

Příspěvek od MarekT »

Dobrý večer,
toto téma je již měsíc staré, ale já dnes objevil jak vypadají uniformy žen u TVS : http://kristynaludlova.rajce.idnes.cz/1 ... C02319.jpg , http://kristynaludlova.rajce.idnes.cz/T ... C00632.jpg
Je to opravdu hrůza..
Pěkný večer přeju..

JackBrno
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2574
Registrován: 08. 01. 2008, 13:03
Stav: Offline

Re: Uniformy TVS

Příspěvek od JackBrno »

Ale prd, naživo vypadají hezky. Záleží ale na tom, kdo si ji navlíkne :)


romul
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1004
Registrován: 26. 11. 2010, 16:21
Oblíbené typy letadel: B-777, TU-152
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: Uniformy TVS

Příspěvek od romul »

MarekT píše:Dobrý večer,
toto téma je již měsíc staré, ale já dnes objevil jak vypadají uniformy žen u TVS : http://kristynaludlova.rajce.idnes.cz/1 ... C02319.jpg , http://kristynaludlova.rajce.idnes.cz/T ... C00632.jpg
Je to opravdu hrůza..
Pěkný večer přeju..


holka je to pěkná, uniforma je opravdu zvláštní, nicméně víc než uniformu nechápu to jejich logo, ten červený patvar na trupu...

holka sama asi nemá na uniformu vyhraněný názor, někdy se jí to líbí

http://kristynaludlova.rajce.idnes.cz/T ... C00614.jpg

a někdy zas nee

http://kristynaludlova.rajce.idnes.cz/T ... C00615.jpg

dydzej
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 686
Registrován: 28. 01. 2009, 01:34
Bydliště: PU
Stav: Offline

Re: Uniformy TVS

Příspěvek od dydzej »

MarekT píše:Dobrý večer,
toto téma je již měsíc staré, ale já dnes objevil jak vypadají uniformy žen u TVS : http://kristynaludlova.rajce.idnes.cz/1 ... C02319.jpg , http://kristynaludlova.rajce.idnes.cz/T ... C00632.jpg
Je to opravdu hrůza..
Pěkný večer přeju..

Naprosty souhlas s tim, ze je to vazne hruza. Nicmene respektuji, ze se to nekomu muze libit (JackBrno, ...). :)

hafi
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1805
Registrován: 20. 09. 2007, 17:47
Pohlaví: muž
Bydliště: bejvávalo YVR
Stav: Offline

Re: Uniformy TVS

Příspěvek od hafi »

já teda nevím, co remcáte, ale mě to přijde fakt dobrý :wink:

MarekT
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 98
Registrován: 13. 11. 2011, 09:45
Oblíbené typy letadel: B738, A380, A320, B744, A321
Pohlaví: muž
Bydliště: KLV
Stav: Offline

Re: Uniformy TVS

Příspěvek od MarekT »

hafi píše:já teda nevím, co remcáte, ale mě to přijde fakt dobrý :wink:

No, pravda je že já uniformy ještě neviděl:). Takže v reálu můžou být jiné. A také souhlasím s Jack Brno, který psal že záleží na tom kdo si tu uniformu oblékne 8) . Každopádně uniformy uvidím v záři (snad). Třeba mě ještě překvapí :clap:

JackBrno
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2574
Registrován: 08. 01. 2008, 13:03
Stav: Offline

Re: Uniformy TVS

Příspěvek od JackBrno »

Já denně vidím hromadu stewardek v nových i původních uniformách, často vedle sebe, protože posádky jsou namíchané bez ohledu na to, která stewardka už má novou uniformu a která ne, takže mám přímé srovnání. Původní uniformy jsou sice elegantní, ale zbytečně moc strojené. Hodí se spíš pro pravidelnou dopravu obchodních cestujících. Nové jsou modernější, veselejší a řekl bych méně formální. Určitě mi více sedí k charterovce, kde velká část cestujících letí poprvé. A rozhodně v nich lépe vyniknou mladá děvčata :) Rozhodně neříkám, že by staré uniformy byly nehezké, ale nové jsou hezčí a lépe sedí k TVS.

P.S. je ale běžné, že spousta lidí prostě principiálně odmítá změny a nejsou ochotni poskytnout určitý čas k tomu, aby na tom začali vidět pozitiva a raději rovnou každou změnu odsoudí.

MarekT
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 98
Registrován: 13. 11. 2011, 09:45
Oblíbené typy letadel: B738, A380, A320, B744, A321
Pohlaví: muž
Bydliště: KLV
Stav: Offline

Re: Uniformy TVS

Příspěvek od MarekT »

JackBrno píše:Já denně vidím hromadu stewardek v nových i původních uniformách, často vedle sebe, protože posádky jsou namíchané bez ohledu na to, která stewardka už má novou uniformu a která ne, takže mám přímé srovnání. Původní uniformy jsou sice elegantní, ale zbytečně moc strojené. Hodí se spíš pro pravidelnou dopravu obchodních cestujících. Nové jsou modernější, veselejší a řekl bych méně formální. Určitě mi více sedí k charterovce, kde velká část cestujících letí poprvé. A rozhodně v nich lépe vyniknou mladá děvčata :) Rozhodně neříkám, že by staré uniformy byly nehezké, ale nové jsou hezčí a lépe sedí k TVS.

P.S. je ale běžné, že spousta lidí prostě principiálně odmítá změny a nejsou ochotni poskytnout určitý čas k tomu, aby na tom začali vidět pozitiva a raději rovnou každou změnu odsoudí.

Musím souhlasit! :) Máš pravdu.. :)

Blanik
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 20. 06. 2012, 15:40
Stav: Offline

Re: Uniformy TVS

Příspěvek od Blanik »

JackBrno píše:Já denně vidím hromadu stewardek v nových i původních uniformách...


Když jsem je viděl poprvé na holkách z TVS, tak se mi také nelíbily, ale postupem času, jak si člověk zvyká, mi připadají povedené, i když vždycky záleží, jak komu ta uniforma sedne. Ale ty "chlapské" jak z nepovedeného cirkusu Humberto mi nejdou do hlavy :crazy:

pavelpmi
Nejlepší autor trip reportů 2013 a nejlepších fotografií v trip reportu 2013
Nejlepší autor trip reportů 2013 a nejlepších fotografií v trip reportu 2013
Příspěvky: 2207
Registrován: 29. 11. 2008, 10:56
Pohlaví: muž
Bydliště: Palma de Mallorca
Stav: Offline

Re: Uniformy TVS

Příspěvek od pavelpmi »

Ja jsem to zahledl na chvilku a zdalo se mi to jenom trochu jak do cirkusu.

Zlin142
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2049
Registrován: 21. 01. 2004, 00:53
Bydliště: LKHK
Stav: Offline

Re: Uniformy TVS

Příspěvek od Zlin142 »

JackBrno píše: Nové jsou modernější, veselejší a řekl bych méně formální.


Rozhodně se hodí k vytříbenému "vkusu" a výtvarnému cítění, kterým je TVS tak proslulý.

JackBrno píše: Určitě mi více sedí k charterovce, kde velká část cestujících letí poprvé


Podruhé se už poučí a letí s někým jiným? :think:

JackBrno píše: lépe sedí k TVS.


Ani nevíte jakou máte pravdu. A ne, to neměl být kompliment.

JackBrno píše:je ale běžné, že spousta lidí prostě principiálně odmítá změny a nejsou ochotni poskytnout určitý čas k tomu, aby na tom začali vidět pozitiva a raději rovnou každou změnu odsoudí.


Zajímavé je, že se mění něco (evidentně k horšímu) co bylo poměrně zdařilé a tam kde to po změně přímo volá - mám na mysli ten pomník amaterismu a postkomunistického diletantismu v podobě barev TVS - dělá ostudu i nadále.

JackBrno
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2574
Registrován: 08. 01. 2008, 13:03
Stav: Offline

Re: Uniformy TVS

Příspěvek od JackBrno »

Zlin142 píše:
JackBrno píše: Nové jsou modernější, veselejší a řekl bych méně formální.


Rozhodně se hodí k vytříbenému "vkusu" a výtvarnému cítění, kterým je TVS tak proslulý.

JackBrno píše: Určitě mi více sedí k charterovce, kde velká část cestujících letí poprvé


Podruhé se už poučí a letí s někým jiným? :think:

JackBrno píše: lépe sedí k TVS.


Ani nevíte jakou máte pravdu. A ne, to neměl být kompliment.

JackBrno píše:je ale běžné, že spousta lidí prostě principiálně odmítá změny a nejsou ochotni poskytnout určitý čas k tomu, aby na tom začali vidět pozitiva a raději rovnou každou změnu odsoudí.


Zajímavé je, že se mění něco (evidentně k horšímu) co bylo poměrně zdařilé a tam kde to po změně přímo volá - mám na mysli ten pomník amaterismu a postkomunistického diletantismu v podobě barev TVS - dělá ostudu i nadále.


Další konzerva, co nesnáší změny :D Letadla přebarvit a zastaralé usedlé uniformy nechat...

P.S. Určitě bych nebyl proti inovaci nátěru letadel, rozhodně by to po těch letech zasloužilo změnu, jako uniformy, co se povedly. Například nový nátěr Smartwings je naprosto parádní, i když sedí spíš na ty sedmikila. Ale určitě by šlo něco fajn vymyslet i na 738.


Odpovědět