Supersardinkárna v Airbusu Travelu

Pavel
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2711
Registrován: 19. 01. 2003, 22:30
Stav: Offline

Re: Supersardinkárna v Airbusu Travelu

Příspěvek od Pavel »

krv píše:
flyingblue píše:
Globik píše:Např.AA má v některých strojích pod stropem televize, které vypadají jako u nás v domácnostech před 30 lety.


A sou pripojeny k VHSku :-)


Výhodná koupě z vyřazenejch zájezdovejch autobusů Karosa z devadesátejch let :D

tak jsme se zasmáli, a co tam máš dál???


dydzej
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 686
Registrován: 28. 01. 2009, 01:34
Bydliště: PU
Stav: Offline

Re: Supersardinkárna v Airbusu Travelu

Příspěvek od dydzej »

Pavel píše:
krv píše:
flyingblue píše:A sou pripojeny k VHSku :-)


Výhodná koupě z vyřazenejch zájezdovejch autobusů Karosa z devadesátejch let :D

tak jsme se zasmáli, a co tam máš dál???

2 Pavel: Ta Tvoje reakce je dusledkem nejake frustrace? :D

Fabo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3146
Registrován: 04. 01. 2007, 13:42
Bydliště: HAG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Supersardinkárna v Airbusu Travelu

Příspěvek od Fabo »

flyingblue píše:
Globik píše:Např.AA má v některých strojích pod stropem televize, které vypadají jako u nás v domácnostech před 30 lety.


A sou pripojeny k VHSku :-)


Urcite ne Betamax? :D

JackBrno
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2574
Registrován: 08. 01. 2008, 13:03
Stav: Offline

Re: Supersardinkárna v Airbusu Travelu

Příspěvek od JackBrno »

Fabo píše:
flyingblue píše:
Globik píše:Např.AA má v některých strojích pod stropem televize, které vypadají jako u nás v domácnostech před 30 lety.


A sou pripojeny k VHSku :-)


Urcite ne Betamax? :D


Ani jedno, je to formát Sony Hi8 :) Viz:

http://youtu.be/FCZ6dmDknns

lukasun
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 36
Registrován: 24. 03. 2010, 17:32
Stav: Offline

Re: Supersardinkárna v Airbusu Travelu

Příspěvek od lukasun »

Pánové, bude te se smát... ale něco na tom pravdy. Nad sedačkami 1C,2C je ve schránce schované video, nebo něco tomu podobné. Minulý týden jsem seděl na sedačce 2A a chtěl si do vrchní schránky hodit batoh a když jsem ji otevřel... hádejte co tam bylo. Než jsem to stačil vyfotit, tak VK to už zavíral.


dydzej
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 686
Registrován: 28. 01. 2009, 01:34
Bydliště: PU
Stav: Offline

Re: Supersardinkárna v Airbusu Travelu

Příspěvek od dydzej »

lukasun píše:Pánové, bude te se smát... ale něco na tom pravdy. Nad sedačkami 1C,2C je ve schránce schované video, nebo něco tomu podobné. Minulý týden jsem seděl na sedačce 2A a chtěl si do vrchní schránky hodit batoh a když jsem ji otevřel... hádejte co tam bylo. Než jsem to stačil vyfotit, tak VK to už zavíral.

treba VK cte tohle diskuzni vlakno a bylo mu jasne, ze se to nesmi proflaknout, natoz zdokumentovat, aby nebyla ostuda. :-D

Pavel
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2711
Registrován: 19. 01. 2003, 22:30
Stav: Offline

Re: Supersardinkárna v Airbusu Travelu

Příspěvek od Pavel »

Starší stroje, ať už je to Airbus nebo Boeing, mají skutečně videa Hi8, novější mají DVD a ty úplně nejnovější mají vše nahrané ve své paměti (přes USB), to je asi tak v krátkosti.....

JackBrno
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2574
Registrován: 08. 01. 2008, 13:03
Stav: Offline

Re: Supersardinkárna v Airbusu Travelu

Příspěvek od JackBrno »

lukasun píše:Pánové, bude te se smát... ale něco na tom pravdy. Nad sedačkami 1C,2C je ve schránce schované video, nebo něco tomu podobné. Minulý týden jsem seděl na sedačce 2A a chtěl si do vrchní schránky hodit batoh a když jsem ji otevřel... hádejte co tam bylo. Než jsem to stačil vyfotit, tak VK to už zavíral.


Ale my se tomu nesmějeme. Proč myslíš, že jsem dal v příspěvku před tvým ten odkaz na youtube ;-)

lukasun
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 36
Registrován: 24. 03. 2010, 17:32
Stav: Offline

Re: Supersardinkárna v Airbusu Travelu

Příspěvek od lukasun »

Tak toho odkazu jsem si nevšiml.
V neděli když jsem se ráno vacel, tak s námi pořistávala posádka, kde v pilotní kabině byl nějaký Habera, to je kapitán? Mluvil Slovensky. Posádka je taky asi pronajatá jako celé letadlo že?

JackBrno
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2574
Registrován: 08. 01. 2008, 13:03
Stav: Offline

Re: Supersardinkárna v Airbusu Travelu

Příspěvek od JackBrno »

Stewardky/di jsou standardní od TVS, piloti jsou pronajatí.

Petr31
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1320
Registrován: 27. 08. 2009, 16:16
Stav: Offline

Re: Supersardinkárna v Airbusu Travelu

Příspěvek od Petr31 »

lukasun píše:Pánové, bude te se smát... ale něco na tom pravdy. Nad sedačkami 1C,2C je ve schránce schované video, nebo něco tomu podobné. Minulý týden jsem seděl na sedačce 2A a chtěl si do vrchní schránky hodit batoh a když jsem ji otevřel... hádejte co tam bylo. Než jsem to stačil vyfotit, tak VK to už zavíral.


No to je teda hrůza.....ono taky pravidelně udržované dopravní letadlo má životnost přes 20 let, to není jako dnešní mobil, nebo jiné elektronické hračky, které si dnešní pionýři každý rok obměňují, aby byli in.........Mám doma i walkmana a hromadu starých kazet...mám je všechny vyhodit?

JackBrno
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2574
Registrován: 08. 01. 2008, 13:03
Stav: Offline

Re: Supersardinkárna v Airbusu Travelu

Příspěvek od JackBrno »

Naopak bych spíš ocenil, že tak staré video je schopno po tolika letech intenzivního provozu ještě fungovat. To u dnešní spotřební elektroniky není vůbec běžné. Mimochodem, když jsem poprvé naživo viděl nové L159 Alca, tak mě překvapilo, že za sedadlem pilota byly také umístěny dva videorekordéry Sony Hi8 :)

Pavel
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2711
Registrován: 19. 01. 2003, 22:30
Stav: Offline

Re: Supersardinkárna v Airbusu Travelu

Příspěvek od Pavel »

JackBrno píše:Naopak bych spíš ocenil, že tak staré video je schopno po tolika letech intenzivního provozu ještě fungovat. To u dnešní spotřební elektroniky není vůbec běžné. Mimochodem, když jsem poprvé naživo viděl nové L159 Alca, tak mě překvapilo, že za sedadlem pilota byly také umístěny dva videorekordéry Sony Hi8 :)

nech na hlavě, to video tam nelétá celou životnost letadla, ale docela dost často se vyměňuje a posílá do opravy..... :-)

JackBrno
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2574
Registrován: 08. 01. 2008, 13:03
Stav: Offline

Re: Supersardinkárna v Airbusu Travelu

Příspěvek od JackBrno »

I tak, já jsem nějakou dobu pracoval v servisu Sony, tak vím, jak to vypadá a i při údržbě je to div :-)


Odpovědět