Nové linky, změny v provozu, apod. 2017

Odpovědět
m@rtin
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 697
Registrován: 14. 10. 2004, 18:39
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Re: Nové linky, změny v provozu, apod. 2017

Příspěvek od m@rtin »

Já říkal, že A330 byl fake, byť se objevila ve všech médiích.


mattsun
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 162
Registrován: 20. 08. 2014, 01:50
Stav: Offline

Re: Nové linky, změny v provozu, apod. 2017

Příspěvek od mattsun »

Tak rátam že keby linku spúšťajú v pôvodnom termíne ako plánovali, tak poletí A330. Ale co majú momentálne robiť s nevyuzitymi A320? Bud im budu stať v Dohe na letisku, alebo skúsia Prahu.

A ako piše predajca, tým cenám treba dať niekoľko dni čas a možno sa aj nejaká akcia objaví. Zatial sú bezkonkurečne...najdrahšie :D

Erix8
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 149
Registrován: 30. 01. 2007, 18:25
Stav: Offline

Re: Nové linky, změny v provozu, apod. 2017

Příspěvek od Erix8 »

prodejce píše:Prodej na tuto linku je sice otevřen, ale ceny v tento okamžik pro náš trh nezajímavé. Dal bych tomu teď pár dnů, snad revenue v DOH ještě spočítá nějaké konkurenceschopnější ceny.


To koukám, PRG-DOH okolo 24 tisíc RT. PRG-MLE už vypadá lépe, RT plusmínus 30 tisíc. Snad to ještě budou ladit :)

vladivostok
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 505
Registrován: 10. 12. 2014, 12:03
Stav: Offline

Re: Nové linky, změny v provozu, apod. 2017

Příspěvek od vladivostok »

m@rtin píše:Já říkal, že A330 byl fake, byť se objevila ve všech médiích.


Do BUD a WAW tiež lietajú s A320 tak bolo dosť nepravdepodobné že by do PRG lietali s A330

Erix8
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 149
Registrován: 30. 01. 2007, 18:25
Stav: Offline

Re: Nové linky, změny v provozu, apod. 2017

Příspěvek od Erix8 »

Do BUD a WAW tiež lietajú s A320 tak bolo dosť nepravdepodobné že by do PRG lietali s A330[/quote]

WAW s A332 lítají už minimálně rok. Ale BUD pořád s A320, některé dny 2x denně. A do Prahy je to asi taky flexibilní řešení, když mají aktuálně přebytek letadel co s nimi lítali k sousedům :)


m@rtin
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 697
Registrován: 14. 10. 2004, 18:39
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Re: Nové linky, změny v provozu, apod. 2017

Příspěvek od m@rtin »

vladivostok píše:
m@rtin píše:Já říkal, že A330 byl fake, byť se objevila ve všech médiích.


Do BUD a WAW tiež lietajú s A320 tak bolo dosť nepravdepodobné že by do PRG lietali s A330


Psát mi to nemusíte, právě na to jsem upozorňoval, když se v tisku objevily zprávy o A330. Widebody u Qataru do Prahy jsem nevěřil od samého počátku. O to víc se nechám snad mile překvapit v následujícím roce.

vladivostok
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 505
Registrován: 10. 12. 2014, 12:03
Stav: Offline

Re: Nové linky, změny v provozu, apod. 2017

Příspěvek od vladivostok »

Erix8 píše:Do BUD a WAW tiež lietajú s A320 tak bolo dosť nepravdepodobné že by do PRG lietali s A330


WAW s A332 lítají už minimálně rok. Ale BUD pořád s A320, některé dny 2x denně. A do Prahy je to asi taky flexibilní řešení, když mají aktuálně přebytek letadel co s nimi lítali k sousedům :)[/quote]

To som nevedel....ja som včera letel z WAW a bol tam odstavený A320 Qatar Airways tak som myslel že stále lietajú s A320 do WAW

beran
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 109
Registrován: 24. 01. 2013, 21:14
Pohlaví: muž
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: Nové linky, změny v provozu, apod. 2017

Příspěvek od beran »

Pro letecké fanoušky však může být nejzajímavější linka, kterou dnes popsal fanouškovský portál Centaureax. Podle něj totiž norská nízkonákladová aerolinka Norweigian na trasu do norského Osla nasadí právě Boeing 747-400. Má se jednat o čtvrteční lety v průběhu července, stroj pro 475 pasažérů si aerolinka pronajala od španělské Wamos Air.
Naposledy upravil(a) beran dne 03. 07. 2017, 22:44, celkem upraveno 1 x.

Lkprak
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1320
Registrován: 26. 10. 2012, 15:46
Stav: Offline

Re: Nové linky, změny v provozu, apod. 2017

Příspěvek od Lkprak »

vladivostok píše:
Erix8 píše:Do BUD a WAW tiež lietajú s A320 tak bolo dosť nepravdepodobné že by do PRG lietali s A330


WAW s A332 lítají už minimálně rok. Ale BUD pořád s A320, některé dny 2x denně. A do Prahy je to asi taky flexibilní řešení, když mají aktuálně přebytek letadel co s nimi lítali k sousedům :)

To som nevedel....ja som včera letel z WAW a bol tam odstavený A320 Qatar Airways tak som myslel že stále lietajú s A320 do WAW
[/quote]

Ta A320 Qataru tam byl na lince British Airways. Dneska se ze stejného důvodu ukázali mimochodem i v Praze.

flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: Nové linky, změny v provozu, apod. 2017

Příspěvek od flyingblue »

beran píše:fanouškovský portál Centaureax.


Centaureax neni "fanouskovsky portal", ale facebooková stránka.

To pro ty, kdo by nechtěli na Internetu pátrat po portálech :mrgreen:

prodejce
Prodejce
Prodejce
Příspěvky: 4294
Registrován: 14. 12. 2004, 11:51
Bydliště: na vejminku
Stav: Offline

Re: Nové linky, změny v provozu, apod. 2017

Příspěvek od prodejce »

mattsun píše:A ako piše predajca, tým cenám treba dať niekoľko dni čas a možno sa aj nejaká akcia objaví. Zatial sú bezkonkurečne...najdrahšie :D


Nové ceny jsou již k dispozici.

m@rtin
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 697
Registrován: 14. 10. 2004, 18:39
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Re: Nové linky, změny v provozu, apod. 2017

Příspěvek od m@rtin »

Z vedlejšího vlákna:

LOT v roce 2018 zahájí denní lety z Budapešti na JFK a do Chicaga. Pro mne tedy zatím ze střední Evropy letecká zpráva roku. Web Airways.cz nezaznamenal ani Qatar do Prahy, ale o Asemanu a Agadíru jsou tu bombastické titulky :-(

Byť se tady pořád dočítám, že Praha neuživí celoroční linku do USA, já zase pořád doufám, že někdo z Prahy Deltu velmi brzy nahradí...celoročně. Prosakují někde alespoň informace o tom, že LOT jedná i o něčem podobném v Praze?

Díky

CheckFlyer
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 167
Registrován: 16. 10. 2016, 16:48
Stav: Offline

Re: Nové linky, změny v provozu, apod. 2017

Příspěvek od CheckFlyer »

m@rtin píše:Z vedlejšího vlákna:

LOT v roce 2018 zahájí denní lety z Budapešti na JFK a do Chicaga. Pro mne tedy zatím ze střední Evropy letecká zpráva roku. Web Airways.cz nezaznamenal ani Qatar do Prahy, ale o Asemanu a Agadíru jsou tu bombastické titulky :-(

Díky


Konečně tu někdo poznamenal, co tu dávají do zpráv. :D Mě přijde, že to dělají naprosto náhodně. Redakce má kolo štěstí, to roztočí a podle toho jaké číslo padne přepíše/přeloží odněkad nějaký článek. Třeba o Iran Aseman, Agadíru nebo o nějaké nové náhodné lince. Stačilo by se soustředit na PRG a české letecké společnosti. To by podle mě bylo ok, zbytek si najdeme na anglických stránkách.

Podobně náhodné je to občas na planes.cz, tam je ale ten rozdíl, že ty články jen doplňují ty o českém letectví (které tam jsou). Ještě k tomu většinu z nich přidávájí čtenáři.

happyna
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 872
Registrován: 09. 09. 2008, 18:37
Pohlaví: muž
Bydliště: PRG, YVR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Nové linky, změny v provozu, apod. 2017

Příspěvek od happyna »

Dobrý den,

pokud byste chtěli novinky jak z ČR i ze světa, tak zkuste :arrow: http://happyfly.cz/ :) budete to mít i s letenkama.

Airways.cz
Vydavatel Airways.cz
Vydavatel Airways.cz
Příspěvky: 244
Registrován: 03. 01. 2003, 21:55
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Nové linky, změny v provozu, apod. 2017

Příspěvek od Airways.cz »

CheckFlyer píše:
m@rtin píše:Z vedlejšího vlákna:

LOT v roce 2018 zahájí denní lety z Budapešti na JFK a do Chicaga. Pro mne tedy zatím ze střední Evropy letecká zpráva roku. Web Airways.cz nezaznamenal ani Qatar do Prahy, ale o Asemanu a Agadíru jsou tu bombastické titulky :-(

Díky


Konečně tu někdo poznamenal, co tu dávají do zpráv. :D Mě přijde, že to dělají naprosto náhodně. Redakce má kolo štěstí, to roztočí a podle toho jaké číslo padne přepíše/přeloží odněkad nějaký článek. Třeba o Iran Aseman, Agadíru nebo o nějaké nové náhodné lince. Stačilo by se soustředit na PRG a české letecké společnosti. To by podle mě bylo ok, zbytek si najdeme na anglických stránkách.

Podobně náhodné je to občas na planes.cz, tam je ale ten rozdíl, že ty články jen doplňují ty o českém letectví (které tam jsou). Ještě k tomu většinu z nich přidávájí čtenáři.


Mějte trpělivost se zprávami ještě týden. Pak se znovu rozjedou včetně výběru témat pomocí kolo štěstí. Chybějící události typu Qatar Airways do Prahy a LOT z Budapešti doplním zpětně.

Tomáš Hampl


Odpovědět