Za pořádnou whiskey do krajů lesů, vod a strání

mgescheidt
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 18
Registrován: 11. 08. 2013, 23:28
Oblíbené typy letadel: A330, A346
Pohlaví: muž
Bydliště: Velká Bíteš
Stav: Offline

Re: Za pořádnou whiskey do krajů lesů, vod a strání

Příspěvek od mgescheidt »

Skvělé počtení, úplně to ve mně probouzí chuť vyrazit do Británie (ať už tam, kde už jsem byl, nebo kde ještě ne).
Jen upozornění na drobnou chybku - ten stadion, který dvakrát zmiňuješ není Anfield Road, ale Goodison Park. Na Anfield Road hrají Liverpool FC, za takovej omyl by tě skalní hnali :)


Lkprak
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1320
Registrován: 26. 10. 2012, 15:46
Stav: Offline

Re: Za pořádnou whiskey do krajů lesů, vod a strání

Příspěvek od Lkprak »

mgescheidt píše:Skvělé počtení, úplně to ve mně probouzí chuť vyrazit do Británie (ať už tam, kde už jsem byl, nebo kde ještě ne).
Jen upozornění na drobnou chybku - ten stadion, který dvakrát zmiňuješ není Anfield Road, ale Goodison Park. Na Anfield Road hrají Liverpool FC, za takovej omyl by tě skalní hnali :)


Díky moc, jsem rád, že jsem někoho inspiroval. A jestli se nepletu, tak snad ta Anglie je brzy v plánu, nebo ne?

Jinak díky moc za upozornění na tu chybu, uznávám, je to naprosto fátální, asi jako říct "byl jsem se podívat na stadion Slavie na Letný" :D . Na dvou místech v textu jsem to opravil, u popisku té třetí to nešlo...snad se toho nikoho nedotkne :)

mgescheidt
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 18
Registrován: 11. 08. 2013, 23:28
Oblíbené typy letadel: A330, A346
Pohlaví: muž
Bydliště: Velká Bíteš
Stav: Offline

Re: Za pořádnou whiskey do krajů lesů, vod a strání

Příspěvek od mgescheidt »

Lkprak píše:
Díky moc, jsem rád, že jsem někoho inspiroval. A jestli se nepletu, tak snad ta Anglie je brzy v plánu, nebo ne?

Jinak díky moc za upozornění na tu chybu, uznávám, je to naprosto fátální, asi jako říct "byl jsem se podívat na stadion Slavie na Letný" :D . Na dvou místech v textu jsem to opravil, u popisku té třetí to nešlo...snad se toho nikoho nedotkne :)


V plánu je, nicméně chtělo by to už i něco jiného, než popáté Londýn. Ten národní park a vůbec vše okolo Killarney vypadá náramně.
Jen škoda, že obsah peněženky a množství dovolené nejsou alespoň ze čtvrtiny takové, jako wishlist.

Lkprak
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1320
Registrován: 26. 10. 2012, 15:46
Stav: Offline

Re: Za pořádnou whiskey do krajů lesů, vod a strání

Příspěvek od Lkprak »

mgescheidt píše:
Lkprak píše:
Díky moc, jsem rád, že jsem někoho inspiroval. A jestli se nepletu, tak snad ta Anglie je brzy v plánu, nebo ne?

Jinak díky moc za upozornění na tu chybu, uznávám, je to naprosto fátální, asi jako říct "byl jsem se podívat na stadion Slavie na Letný" :D . Na dvou místech v textu jsem to opravil, u popisku té třetí to nešlo...snad se toho nikoho nedotkne :)


V plánu je, nicméně chtělo by to už i něco jiného, než popáté Londýn. Ten národní park a vůbec vše okolo Killarney vypadá náramně.
Jen škoda, že obsah peněženky a množství dovolené nejsou alespoň ze čtvrtiny takové, jako wishlist.


Tak si zkus třeba vygooglit národní park Peak District, je to kousek od Manchesteru a podle toho, co jsem slyšel/četl to má být úžasný kousek přírody. A při troše hledání to může být i celkem levná záležitost.

Fabo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3146
Registrován: 04. 01. 2007, 13:42
Bydliště: HAG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Za pořádnou whiskey do krajů lesů, vod a strání

Příspěvek od Fabo »

Krasny TR, taky me popadla chut okamzite koupit letenku do Irska a prosmejdit to tam :) A whiskey by tekla proudem.


Lkprak
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1320
Registrován: 26. 10. 2012, 15:46
Stav: Offline

Re: Za pořádnou whiskey do krajů lesů, vod a strání

Příspěvek od Lkprak »

Fabo píše:Krasny TR, taky me popadla chut okamzite koupit letenku do Irska a prosmejdit to tam :) A whiskey by tekla proudem.


Jééé, děkuju, že jsem mohl inspirovat. Když o tom tak přemýšlím, tak jsem si tam dal vlastně jen jednoho panáka. A pak jsem tři malé lahvičky přivezl té kamaráce, co se jí narodila ta neteř a jejím dvou, ještě dvoum dcerám (14 a 9 let). Teda, doufám, že to pochopila jako vtip a vypije to sama:-)

Airbus380
Nejlepší autor trip reportů 2015
Nejlepší autor trip reportů 2015
Příspěvky: 1649
Registrován: 13. 06. 2010, 12:33
Oblíbené typy letadel: Let 410, 346, 747
Pohlaví: muž
Bydliště: Provodín
Stav: Offline

Re: Za pořádnou whiskey do krajů lesů, vod a strání

Příspěvek od Airbus380 »

Konečně jsem se dostal k pořádnému přečtení a díky za report, jako vždy paráda. I mě to tak trochu inspirovalo, Irsko je jedna z posledních zemí v Evropě, co mi ještě chybí a vypadá to opravdu moc mile. Zrovna se nacházím v životní fázi, kdy se začínám snažit upřednostňovat zážitky ze samotného cestování na úkor lítání (pravda, zatím se mi to nedaří), a tohle je opět malé pošťouchnutí vpřed :)

Lkprak
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1320
Registrován: 26. 10. 2012, 15:46
Stav: Offline

Re: Za pořádnou whiskey do krajů lesů, vod a strání

Příspěvek od Lkprak »

Airbus380 píše:Konečně jsem se dostal k pořádnému přečtení a díky za report, jako vždy paráda. I mě to tak trochu inspirovalo, Irsko je jedna z posledních zemí v Evropě, co mi ještě chybí a vypadá to opravdu moc mile. Zrovna se nacházím v životní fázi, kdy se začínám snažit upřednostňovat zážitky ze samotného cestování na úkor lítání (pravda, zatím se mi to nedaří), a tohle je opět malé pošťouchnutí vpřed :)


No sorry, Kryštofe, ale na tvé TR ani zdaleka nemám. Irsko je pěkné a určitě stojí za návštěvu a rád Tě k tomu pošťouchnu.
Já jsem zrovna ve fázi, že bych už klidně jezdil jen jednou za rok s nějakou manželkou a dětmi třeba do Burgasu a taky se mi to nějak nedaří;-)


Odpovědět