Multi-stop flights a Rail&Fly

Odpovědět
Marty-t
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1112
Registrován: 08. 01. 2010, 23:17
Pohlaví: muž
Bydliště: Brno
Stav: Offline

Multi-stop flights a Rail&Fly

Příspěvek od Marty-t »

Tak moje odvaha kombinovat lety LH, BMI a Rail&Fly došla tak daleko, že jsem objevil u LH chybu systému. Nebo možná pro mne dosud neznámou restrikci Rail&Fly. Bookuji let v neděli dlouho dopředu takže tam je leg BRQ-MUC-FRA jasný. Tento leg vychází pro nás z Brna na neuvěřitelné 2200 kč. Abych podpořil večerní lety zpět do Brna, chtěl jsem koupi FRA-MUC-BRQ, ale zde se vyšplhal let FRA-MUC hodně vysoko. Celkem by byla zpátečka na můj termín hodně přes 6000kč. Tak jsem chtěl zpět jako multi-stop MUC-BRQ a k němu přikoupit Rail&Fly, že to po Německu dojedu vlakem. Kdepak! Tohle LH nenabízí. Volal jsem na jejich linku, že Rail&Fly po Německu je možný jen při využití stejného příletového a odletového letiště... Takže se tímto BRQ a BMI omlouvám, ale letem BRQ-MUC-FRA a FRA-PRG za celkem cenu cca 4000kč linku podpořím jen částečně - opět jen na odletu... Paradoxně zpátečka BRQ-MUC a MUC-BRQ vycházela s obojím Rail&Fly výrazně dráž - okolo 5500 kč return. To kdyby se v BRQ ptali proč jim víc PAX odlítá než přilítá...

Anebo máte někdo jiné zkušenosti s multi stopem po DE a Rail&Fly ???


Odpovědět