Práce u LH

Elle
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 30
Registrován: 03. 11. 2005, 18:33
Stav: Offline

Příspěvek od Elle »

to flightgirl:
Ahojky, chtela jsem se zeptat, jak jsi v Nemecku zacinala. Ja jsem ted prijela jako au-pair a chtela bych taky zkusit Lufthansu, az se doucim Nemecky. Predtim jsem bydlela v Anglii, delala jsem taky CC u ceske spol. a mam stale platnou lekarskou prohlidku.


flightgirl
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 97
Registrován: 25. 12. 2006, 19:41
Bydliště: HAJ
Stav: Offline

Příspěvek od flightgirl »

Ahojky Elle!

Ja jsem v Nemecku "zacinala" pred 17ti lety coby manzelka nemeckeho statniho prislusnika...

Litat jsem zacala 1997 coby fee-lance behem studia a pozdeji u EW na stalo. Platna lekarska prohlidka Ti u LH bude na nic, maji svoje a "lepsi". LH ma vsechno svoje :) ! Zkusenosit coby CC na skodu jiste nebudou, jenom je dulezite, abys v osobnim pohovoru neustale zduraznovala, jak uz jsi vzdycky chtela k LH, protoze to uz vzdy byl Tvuj sen, protoze LH je to nejlepsi co existuje....Problem je, ze kdyz uz je clovek prilis "zkuseny" a neda se "formovat" ho LH nezamestna. Jak mas s Nemcinou? Je dulezite, abys umela dobre, akcent (?) neni problem. Chtela bys bydlet v Nemecku, nebo dolitavat z Ceska? Kybys chtela vedet vic, tak mi posli PM!

Elle
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 30
Registrován: 03. 11. 2005, 18:33
Stav: Offline

Příspěvek od Elle »

Ahojky, moc dekuju za odpoved. Nemecky jsem se ucila 10 let ve skole, pak jsem odjela do Anglie a ted jsem uz dva mesice tady. Bydlim v Mnichove a chtela bych tady zustat. V kolika letech jsi zacala litat?

flightgirl
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 97
Registrován: 25. 12. 2006, 19:41
Bydliště: HAJ
Stav: Offline

Příspěvek od flightgirl »

Ani nevim, jestli to tu mam zverejnovat - ve 27mi - coz je asi vek, kdy vetsina z pritomnych litat prestava...?? :D


Odpovědět