Catering LH v Y class

Odpovědět
tatranka
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 216
Registrován: 02. 05. 2006, 14:01
Stav: Offline

Catering LH v Y class

Příspěvek od tatranka »

Uz dyl jsem neletel s LH po Evrope. Mohu se zeptat co mohu ocekavat v Y u letu 1 hodina (FRA,HAM) a u letu po Evrope kolem 3,5hodiny. Diky


whiskey
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4145
Registrován: 17. 08. 2007, 12:03
Stav: Offline

Příspěvek od whiskey »

Ak je to vnutronemecky let, tak drinky - pivo, nealko, kava, caj. Na jedenie sendvic. Ak je to crossborder intraeuropsky 3.5 hodky, tak aj teple jedlo by malo byt.

tatranka
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 216
Registrován: 02. 05. 2006, 14:01
Stav: Offline

Příspěvek od tatranka »

Jo jo jedna se o lety mezi Evropskymi staty. Takze to asi vypada na chicken or pasta :-)

whiskey
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4145
Registrován: 17. 08. 2007, 12:03
Stav: Offline

Příspěvek od whiskey »

tatranka píše:Jo jo jedna se o lety mezi Evropskymi staty. Takze to asi vypada na chicken or pasta :-)


Chicken or pasta, tak, tak.
Inak 3.5 hodky je celkom dost, to je niekde asi dost na vychod, ze?

Pilgrim
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 727
Registrován: 13. 09. 2005, 12:37
Stav: Offline

Příspěvek od Pilgrim »

Ocekavej precizni, ponekud chladny lec bezchybne profesionalni servis se slusnym, ale nijak vyjimecnym cateringem. Takova echtdeutsche LH 8)


euroflyer
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1480
Registrován: 08. 05. 2007, 21:10
Stav: Offline

Příspěvek od euroflyer »

whiskey píše:
tatranka píše:Jo jo jedna se o lety mezi Evropskymi staty. Takze to asi vypada na chicken or pasta :-)


Chicken or pasta, tak, tak.
Inak 3.5 hodky je celkom dost, to je niekde asi dost na vychod, ze?

3,5 hodky je třeba FRA - LIS. A loni na této trase to byla chicken, pasta a nějaký dezert

stevard
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 491
Registrován: 19. 06. 2006, 20:03
Bydliště: PRG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od stevard »

Pro doplnění třeba na lince z FRA jsou celozrný houstičky se sýrem nebo šunkou, nebo mini sandwiche se sýrem. K tomu je buď mini twix tyčinka nebo čokoládová sušenka. Nealko je v mini asi 2dcl plechovkách a tam je minerálka, 2 druhy tonicu, Coca cola light, Coca cola (hard) a sprite. Navíc se rozdávají v krabičce uvítací pralinky - citrónová a kávová a různý oříšky.

V Air Dolomity je catering ve stylu Itálie, takže hlavně Pasta, různý masa s několika druhy pečiva. Pro vegetariány maj dušenou zeleninu, fazole nebo cukety. Jako zákusek ovocný košíčky.

whiskey
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4145
Registrován: 17. 08. 2007, 12:03
Stav: Offline

Příspěvek od whiskey »

euroflyer píše:3,5 hodky je třeba FRA - LIS. A loni na této trase to byla chicken, pasta a nějaký dezert


za 3,5 hodiny z FRA by som uz ocakaval Tenerife :oops:
Dakujem za usmernenie.

Skyfan
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 289
Registrován: 04. 05. 2006, 19:57
Stav: Offline

Re: Catering LH v Y class

Příspěvek od Skyfan »

Netušíte někdo pls, jaký je v současnosti catering na lince PRG - FRA ? Díky

MK
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 947
Registrován: 21. 02. 2006, 17:48
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: Catering LH v Y class

Příspěvek od MK »

Pokud se od minulého roku nic nezměnilo, tak bagetky se šunkou nebo sýrem (které jsou sice menší než ty od ČSA, ale myslím, že jsou mnohem chutnější) + malá tyčinka/čkoláda/sušenka + pití...k snídani možná budou dávat něco jiného...

dcvojta
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 154
Registrován: 14. 05. 2006, 10:41
Pohlaví: muž
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Catering LH v Y class

Příspěvek od dcvojta »

Já jsem letěl o víkendu s Lufthansou MUC-FRA-MUC. Dostali jsme pití. Překvapila mě obsazenost letů. MUC-FRA letělo přibližně 80-90 lidí (Airbus A321) a zpět něco okolo 40 lidí (taky Airbus A321).

OR
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1026
Registrován: 10. 02. 2004, 18:40
Stav: Offline

Re: Catering LH v Y class

Příspěvek od OR »

dcvojta píše:Já jsem letěl o víkendu s Lufthansou MUC-FRA-MUC. Dostali jsme pití. Překvapila mě obsazenost letů. MUC-FRA letělo přibližně 80-90 lidí (Airbus A321) a zpět něco okolo 40 lidí (taky Airbus A321).


O vikendu mne az tak moc neprekvapuje, ze MUC-FRA je prazdny.

skater
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 706
Registrován: 08. 05. 2006, 21:13
Stav: Offline

Re: Catering LH v Y class

Příspěvek od skater »

OR píše:
dcvojta píše:Já jsem letěl o víkendu s Lufthansou MUC-FRA-MUC. Dostali jsme pití. Překvapila mě obsazenost letů. MUC-FRA letělo přibližně 80-90 lidí (Airbus A321) a zpět něco okolo 40 lidí (taky Airbus A321).


O vikendu mne az tak moc neprekvapuje, ze MUC-FRA je prazdny.


Já letěl FRA-MUC A321 jednu květnovou neděli cca 8.00 ráno a bylo plno. Podávalo se pouze pití.

whiskey
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4145
Registrován: 17. 08. 2007, 12:03
Stav: Offline

Re: Catering LH v Y class

Příspěvek od whiskey »

skater píše:Já letěl FRA-MUC A321 jednu květnovou neděli cca 8.00 ráno a bylo plno. Podávalo se pouze pití.


naposledy som letel MUC-FRA-MUC v auguste a septembri, a bolo to A300, a plno aj v C aj v Y, jeden let bol v utorok, druhy v sobotu rano.

dcvojta
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 154
Registrován: 14. 05. 2006, 10:41
Pohlaví: muž
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Catering LH v Y class

Příspěvek od dcvojta »

Taky by mě zajímalo proč LH při demošce neukazuje použití kyslíkových masek. Dvakrát se mi stalo, že si jedna letuška připravila k ukázce masku, ale hned jí dala pryč, protože se pokračovalo "bezpečnostními instrukcemi v kapse před vámi" :D :?:


Odpovědět