Registrace na Lufthansa.com - problém

Odpovědět
dcvojta
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 154
Registrován: 14. 05. 2006, 10:41
Pohlaví: muž
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Registrace na Lufthansa.com - problém

Příspěvek od dcvojta »

Chci se zaregistrovat na stránkách Lufthansy ale když vyberu že jsem z ČR tak mi to nechce vzít PSČ (40502), protože je pro danou zemi neplatný. Nevíte někdo co s tím dělat?

Ještě poznámka: Když zádám že jsem z německa, tak mi to český PSČ veme.


whiskey
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4156
Registrován: 17. 08. 2007, 12:03
Stav: Offline

Re: Registrace na Lufthansa.com - problém

Příspěvek od whiskey »

dcvojta píše:Chci se zaregistrovat na stránkách Lufthansy ale když vyberu že jsem z ČR tak mi to nechce vzít PSČ (40502), protože je pro danou zemi neplatný. Nevíte někdo co s tím dělat?

Ještě poznámka: Když zádám že jsem z německa, tak mi to český PSČ veme.


jedine zavolat do LH alebo napisat im prostrednictvom formularu na webe.

poja
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 681
Registrován: 29. 04. 2007, 11:45
Stav: Offline

Příspěvek od poja »

prosimvas nevite nekdo jestli vadi pokud při bookingu u LH vadí když uvedu že bydlim v kanadě i když tam teda vubec nebydlim a nikdy sem tam nebyl....jestli to slouží jen jako kontaktní adresa nebo to nejak mužou kontrolovat s udajem na pase...díky moc

context
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1391
Registrován: 26. 02. 2007, 23:47
Bydliště: PU
Stav: Offline

Re: Registrace na Lufthansa.com - problém

Příspěvek od context »

dcvojta píše:Chci se zaregistrovat na stránkách Lufthansy ale když vyberu že jsem z ČR tak mi to nechce vzít PSČ (40502), protože je pro danou zemi neplatný. Nevíte někdo co s tím dělat?

Ještě poznámka: Když zádám že jsem z německa, tak mi to český PSČ veme.


skús dať pred PSC 0 alebo medzeru za prvými 3 číslami - myslím, že tá medzera nakoniec zabrala :wink:

whiskey
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4156
Registrován: 17. 08. 2007, 12:03
Stav: Offline

Příspěvek od whiskey »

jedine, co si budu kontrolovat, je meno a priezvisko a fotku v pase, a predtym pri platbe meno na etix a meno na kreditke. Neboj, v pohode.


poja
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 681
Registrován: 29. 04. 2007, 11:45
Stav: Offline

Příspěvek od poja »

whiskey píše:jedine, co si budu kontrolovat, je meno a priezvisko a fotku v pase, a predtym pri platbe meno na etix a meno na kreditke. Neboj, v pohode.


takže myslíš že můžu s klidnym svědomím napsat adress: Praha, Canada, Manitoba??

whiskey
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4156
Registrován: 17. 08. 2007, 12:03
Stav: Offline

Příspěvek od whiskey »

poja píše:takže myslíš že můžu s klidnym svědomím napsat adress: Praha, Canada, Manitoba??


ocakavas nejaku zasielku klasickou postou na tu adresu? ak nie, tak naco riesit.


Odpovědět