Rozteče sedaček u dálkovek

Odpovědět
Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5915
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Rozteče sedaček u dálkovek

Příspěvek od Globik »

Tady:
http://forum.airways.cz/viewtopic.php?t=2544&start=75
FISCHER AIR LOVER tvrdí, že rozteče sedadel u 747 LH jsou snad horší než u 738 QS. Jsou tedy u 747 LH horší než u 340 LH? A je i jinak nějaký výraznější rozdíl v interiéru z hlediska pohodlí? Budu si teď během pár dní kupovat letenku a nerad bych přišel o kolena :? A má někdo v tomto ohledu zkušenost s 767 UA?
Díky


Pilgrim
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 727
Registrován: 13. 09. 2005, 12:37
Stav: Offline

Příspěvek od Pilgrim »

Jo, rozteč sedaček u LH na dálkovkách je mizerná - přitom na kratší lety to takové není. Přesná čísla jsou na seatguru.com

whiskey
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4156
Registrován: 17. 08. 2007, 12:03
Stav: Offline

Příspěvek od whiskey »

Pilgrim píše:Jo, rozteč sedaček u LH na dálkovkách je mizerná - přitom na kratší lety to takové není. Přesná čísla jsou na seatguru.com


seatguru ma zrovna pre lufthansu dost neaktualne info. idem pozriet, ci nenajdem niekde aktualnejsie a napisem sem.

Foxx
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 854
Registrován: 11. 02. 2003, 09:15
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Foxx »

whiskey píše:
Pilgrim píše:Jo, rozteč sedaček u LH na dálkovkách je mizerná - přitom na kratší lety to takové není. Přesná čísla jsou na seatguru.com


seatguru ma zrovna pre lufthansu dost neaktualne info. idem pozriet, ci nenajdem niekde aktualnejsie a napisem sem.


Ono mi celkově příjde že tam jsou nějak mimo. Třebas u Korejců jsem letěl 747 2x ale ani jednou v konfiguraci kterou mi tenhle web podsouval :-)

bubo
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 482
Registrován: 14. 06. 2005, 14:09
Stav: Offline

seatguru

Příspěvek od bubo »

Foxx píše:Ono mi celkově příjde že tam jsou nějak mimo. Třebas u Korejců jsem letěl 747 2x ale ani jednou v konfiguraci kterou mi tenhle web podsouval :-)


NWA sedi dobre....aspon tedo co jsem letel..


whiskey
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4156
Registrován: 17. 08. 2007, 12:03
Stav: Offline

Příspěvek od whiskey »

tak som hladal, a nenasiel som nic, co by vyvratilo alebo potvrdilo seatguru (osobne mu ako zdroju informacii o LH vobec nedoverujem, napr. LH ma niekolko roznych verzii 744 aj 346, a seatguru ukazuje len jednu pre kazdy typ). Kazdopadne ak je rozdiel medzi airbusom a boeingom v Y, tak je to max 1", takze pochybujem, ze to hra rolu (v mojom pripade urcite nie, 32" ma nezachrani o nic viac ako 31", kedze mam 190cm).

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5915
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Příspěvek od Globik »

Tak nakonec letím s UA. Tam 763, zpět 744. Z ekonomických a pak i nutných praktických důvodů.


Odpovědět