Lufthansa - sedadla

Odpovědět
ufo.jupiter
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 17
Registrován: 14. 03. 2011, 02:12
Oblíbené typy letadel: Airbus A340-600,Airbus A380
Pohlaví: muž
Bydliště: Isera,Italy
Stav: Offline

Lufthansa - sedadla

Příspěvek od ufo.jupiter »

Chci se zeptat,zda mi sedadla zamluvene pri rezervaci zustanou nebo je budu muset znovu potrvdit pri chek-inu..a jeste se chci zeptat ,manzelce jsem pri rezervaci do pole osloveni chybne zadal " pan ",tak snad s tim nebudou problemy.diky za pripadne odpovedi.. :D


Kamyl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1644
Registrován: 20. 01. 2006, 18:49
Oblíbené typy letadel: B747, A330
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Lufthansa - sedadla

Příspěvek od Kamyl »

Zamena Mr. za Mrs. nikoho zajimat nebude, aspon jsem jeste neslysel, ze by s tim mel nekdy nekdo problem (osobne se mi to taky stalo asi 2x).

U LH, kdyz jsem si vybral u longhaulu mista pri bookingu, zustaly mi tytez mista automaticky i pri online checkinu. Pri online checkinu jsem si buknul jen mista v "priskocich" do FRA.

Na zpatecni let jsen online odbaveni nemel a u prepazky mi taky auomaticky dali mista, ktere jsem mel vybrane uz pri bookovani.

ufo.jupiter
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 17
Registrován: 14. 03. 2011, 02:12
Oblíbené typy letadel: Airbus A340-600,Airbus A380
Pohlaví: muž
Bydliště: Isera,Italy
Stav: Offline

Re: Lufthansa - sedadla

Příspěvek od ufo.jupiter »

Diky za informace,jelikoz tohle je moje prvni cesta pres antlantik,tak se snazim nic nepodcenit.Po evrope uz toho mam naletane az az.

Je to trasa VRN - MUC s Air Dolomiti a pak MUC - JFK s Luftahsnou.Zpet stejne akorat s odletem z EWR.

Co se stane ( podle me asi nic ),pokud udelam chek-in az na prepazce ve Verone ( stejne mam bagl ) misto chek-inu on-line.Nebo jeste na co bych si pripadne mel dat pozor,s lufthansou letim poprve..diky..:-D

Kamyl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1644
Registrován: 20. 01. 2006, 18:49
Oblíbené typy letadel: B747, A330
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Lufthansa - sedadla

Příspěvek od Kamyl »

Nestane se nic, my na zpatecni ceste taky nemeli udelany online checkin a odbavili jsme se az na prepazce v Singapuru.

Na co si dat pozor? Tak treba na to, abys nezaspal a neuletelo ti to... :D Nevim, co k tomu rict - standardni spolecnost, nic zakerneho na tebe urcite nenachystaji... :D

ufo.jupiter
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 17
Registrován: 14. 03. 2011, 02:12
Oblíbené typy letadel: Airbus A340-600,Airbus A380
Pohlaví: muž
Bydliště: Isera,Italy
Stav: Offline

Re: Lufthansa - sedadla

Příspěvek od ufo.jupiter »

No tri budiky,to snad posichrujou.. :D .Jinak diky za odpovedi,pak sem hodim TripReport..mej se.. :D


Kamyl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1644
Registrován: 20. 01. 2006, 18:49
Oblíbené typy letadel: B747, A330
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Lufthansa - sedadla

Příspěvek od Kamyl »

Za nic... :wink: Trip report bude samozrejme privitan... :)

m@rtin
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 697
Registrován: 14. 10. 2004, 18:39
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Re: Lufthansa - sedadla

Příspěvek od m@rtin »

Mohu se někoho zeptat, jestli má Lufthansa v ekonomické třídě někde pod sedadly instalované zásuvky na 230 V? Jde mi o letouny A340-600 a A380-800.

Baterka na laptopu mi vydrží tři hodiny, tak se mi nechce počítač zbytečně tahat na palubu.

Díky

whiskey
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4145
Registrován: 17. 08. 2007, 12:03
Stav: Offline

Re: Lufthansa - sedadla

Příspěvek od whiskey »

m@rtin píše:Mohu se někoho zeptat, jestli má Lufthansa v ekonomické třídě někde pod sedadly instalované zásuvky na 230 V? Jde mi o letouny A340-600 a A380-800.

Baterka na laptopu mi vydrží tři hodiny, tak se mi nechce počítač zbytečně tahat na palubu.

Díky


http://www.lufthansa.com/sk/en/Work-wit ... p-on-board
Takze asi bad news.

kuba.biker
Autor nejlepších fotografií v trip reportu 2011
Autor nejlepších fotografií v trip reportu 2011
Příspěvky: 2109
Registrován: 16. 06. 2007, 10:14
Stav: Offline

Re: Lufthansa - sedadla

Příspěvek od kuba.biker »

Tušíte někdo, jak je to se zpoplatněním rezervace míst (a hlavně exit rows) na short haulech po Evropě? Nikde na webu jsem nenašel relevantní informace ani sazebník. Ve správě rezervace taky nic nevidím... :roll:

prodejce
Prodejce
Prodejce
Příspěvky: 4294
Registrován: 14. 12. 2004, 11:51
Bydliště: na vejminku
Stav: Offline

Re: Lufthansa - sedadla

Příspěvek od prodejce »

Tušíme. Zakoupit lze u prodejců, cena dle konkrétní linky. Na webu LH zakoupit nelze.

matino18
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 07. 10. 2013, 18:39
Stav: Offline

Re: Lufthansa - sedadla

Příspěvek od matino18 »

Sedadlá sa dajú zakúpiť priamo cez LH callcentrum. Ide o tzv. seat preference Aisle,window,middle. Na webovky prídu sedadlá až na jar 2014. Na long haul je to EUR60 za legroom seat, na short haul sa Exit row nepredáva.

prodejce
Prodejce
Prodejce
Příspěvky: 4294
Registrován: 14. 12. 2004, 11:51
Bydliště: na vejminku
Stav: Offline

Re: Lufthansa - sedadla

Příspěvek od prodejce »

matino18 píše:Sedadlá sa dajú zakúpiť priamo cez LH callcentrum. Ide o tzv. seat preference Aisle,window,middle. Na webovky prídu sedadlá až na jar 2014. Na long haul je to EUR60 za legroom seat, na short haul sa Exit row nepredáva.


Kompilace nesmyslů..


Odpovědět