Zavazadlo navic, cesta zpet!

Odpovědět
lbrn77
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 26. 01. 2012, 00:07
Stav: Offline

Zavazadlo navic, cesta zpet!

Příspěvek od lbrn77 »

Zdravim, mozna tato otazku tu jiz byla - predem se tedy omlouvam!

Odletel jsem do USA, zaplatil jsem za druhe zavazadlo navic. Ma otazka zni, jestli budu muset platit i za to same druhe zavazadlo navic opet na ceste zpet a nebo uz to je zapoctene, kdyz jsem platil poprve v CR?

Predem moc dekuji za odpoved! :)


Ulafme
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 162
Registrován: 08. 11. 2009, 00:32
Stav: Offline

Re: Zavazadlo navic, cesta zpet!

Příspěvek od Ulafme »

lbrn77 píše:Zdravim, mozna tato otazku tu jiz byla - predem se tedy omlouvam!

Odletel jsem do USA, zaplatil jsem za druhe zavazadlo navic. Ma otazka zni, jestli budu muset platit i za to same druhe zavazadlo navic opet na ceste zpet a nebo uz to je zapoctene, kdyz jsem platil poprve v CR?

Predem moc dekuji za odpoved! :)

Podle toho, kolik jste platil. Buď to bylo cca 50 USD, potom je to za jednu cestu, nebo cca 100 USD - to bylo v případě obou cest nebo kdyby Vás natáhli :shock: . Ale tady v PRG vždy velmi neradi vybírali i za zpáteční cestu...

lbrn77
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 26. 01. 2012, 00:07
Stav: Offline

Re: Zavazadlo navic, cesta zpet!

Příspěvek od lbrn77 »

Platil jsem 70 USD. A nebo jak se to dozvim, jestli budu platit a nebo ne? Protoze rad bych vedel, zda si mam nechat penize bokem, coz bych radeji jeste za neco utratil, a nebo ne. Zase nechci prijit na letiste v USA a najednou zjistit, ze po me chteji dalsi penize :(

Ulafme
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 162
Registrován: 08. 11. 2009, 00:32
Stav: Offline

Re: Zavazadlo navic, cesta zpet!

Příspěvek od Ulafme »

lbrn77 píše:Platil jsem 70 USD. A nebo jak se to dozvim, jestli budu platit a nebo ne? Protoze rad bych vedel, zda si mam nechat penize bokem, coz bych radeji jeste za neco utratil, a nebo ne. Zase nechci prijit na letiste v USA a najednou zjistit, ze po me chteji dalsi penize :(

Tak to souhlasí, zaplacena je pouze 1 cesta, viz. http://www.lufthansa.com/mediapool/pdf/ ... 980254.pdf .Byly totiž časy, kdy na Ruzyni vybírali (omylem) 50 USD místo 50 EUR, 70 USD je správně.

lbrn77
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 26. 01. 2012, 00:07
Stav: Offline

Re: Zavazadlo navic, cesta zpet!

Příspěvek od lbrn77 »

No... dobra tedy. Takze mam pocitat, ze budu i zpatky platit dalsich 70 USD na letisti??
Jo z te tabulky vyplvyva jasne tech 70 USD, ale nikde nevidim, jestli to plati jednorazove a nebo i pro zpatecni cestu.
Kazdopadne dekuju za pomoc! :)


Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5916
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: Zavazadlo navic, cesta zpet!

Příspěvek od Globik »

lbrn77 píše:Platil jsem 70 USD. A nebo jak se to dozvim, jestli budu platit a nebo ne? Protoze rad bych vedel, zda si mam nechat penize bokem, coz bych radeji jeste za neco utratil, a nebo ne. Zase nechci prijit na letiste v USA a najednou zjistit, ze po me chteji dalsi penize :(

Kreditku nemáš?

lbrn77
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 26. 01. 2012, 00:07
Stav: Offline

Re: Zavazadlo navic, cesta zpet!

Příspěvek od lbrn77 »

Globik píše:
lbrn77 píše:Platil jsem 70 USD. A nebo jak se to dozvim, jestli budu platit a nebo ne? Protoze rad bych vedel, zda si mam nechat penize bokem, coz bych radeji jeste za neco utratil, a nebo ne. Zase nechci prijit na letiste v USA a najednou zjistit, ze po me chteji dalsi penize :(

Kreditku nemáš?


Prave ze kreditku s sebou nemam...


Odpovědět