Webchecking na let s přestupem

Odpovědět
pumuklgr
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 92
Registrován: 30. 09. 2013, 10:04
Stav: Offline

Webchecking na let s přestupem

Příspěvek od pumuklgr »

Dobrý den, měl bych dotaz, jak se provádí online webchecking u lufthansy a swiss v případě, že je to let s přestupem. V případě jednoho letu je mi to jasné, ale webchecking s přestupem (lety na sebe navazují ten samý den) jsem ještě nedělal. Dostanu hned 2 palubní vstupenky? Díky za vysvětlení.


whiskey
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4145
Registrován: 17. 08. 2007, 12:03
Stav: Offline

Re: Webchecking na let s přestupem

Příspěvek od whiskey »

ano, bezne by si mal dostat 2 palubne vstupenky. V pripade, ze mas jeden segment operovany LH a druhy LX sa ale moze stat, ze na webe LH dostanes len jeden boarding pass, a pre ten druhy budes musiet ist na web LX, alebo naopak.
Rezervacne kody LH a LX nie su navzajom pouzitelne na oboch weboch, preto je fajn mat po ruke cislo etixu. Bezne sa mi stava, ze na webe LH pod rezervacnym kodom LH najdem iba let operovany LH, ale segmenty operovane LX to neukaze, hoci je letenka vystavena spravne a vsetky segmenty su confirmed.

pumuklgr
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 92
Registrován: 30. 09. 2013, 10:04
Stav: Offline

Re: Webchecking na let s přestupem

Příspěvek od pumuklgr »

Díky za vysvětlení. Já mám ten první segment PRG-FRA letem LH1397, druhý pak FRA-LUX let LH6866 proveden ale Luxair. Takže by to mělo jít přes Lufthansu. Nazpět oba segmenty u Swiss.


Odpovědět