Poplatky

Odpovědět
DavidP
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 22. 07. 2015, 20:00
Stav: Offline

Poplatky

Příspěvek od DavidP »

Dobrý den, chtěl bych si koupit letenku z Vídně do Barcelony a zpět. Letenky jsem si vybral přestupní od Lufthansy a Germanwings takto: z Vídně do Hamburku s Lufthansou a z Hamburku do Barcelony. https://reservations.airtickets.com/air ... View=false Zpátky je to opačně akorát přes Dusseldorf. Zajímalo by mě, zda bych platil nějaké poplatky mimo stanovenou cenu, například za odbavení u Germanwings nebo za nějaké zavazadlo…


Fabo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3146
Registrován: 04. 01. 2007, 13:42
Bydliště: HAG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Poplatky

Příspěvek od Fabo »

DavidP píše:Dobrý den, chtěl bych si koupit letenku z Vídně do Barcelony a zpět. Letenky jsem si vybral přestupní od Lufthansy a Germanwings takto: z Vídně do Hamburku s Lufthansou a z Hamburku do Barcelony. https://reservations.airtickets.com/air ... View=false Zpátky je to opačně akorát přes Dusseldorf. Zajímalo by mě, zda bych platil nějaké poplatky mimo stanovenou cenu, například za odbavení u Germanwings nebo za nějaké zavazadlo…


U batoziny zavisi od fare. Tvou rezervaci mi to neukaze, protoze session vyprsela. FWIW Basic ma placenou, Smart 1x zdarma. Checkin je AFAIK jedno, ale stejne bych udelal webcheckin uz jen kvuli pohodli.

happyna
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 872
Registrován: 09. 09. 2008, 18:37
Pohlaví: muž
Bydliště: PRG, YVR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Poplatky

Příspěvek od happyna »

To teda nevim jestli si mu vubec neco poradil :crazy:

Fabo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3146
Registrován: 04. 01. 2007, 13:42
Bydliště: HAG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Poplatky

Příspěvek od Fabo »

No tak mi rekni jak mu mam vic poradit, kdyz netusim co ma koupeny... :crazy:

DavidP
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 22. 07. 2015, 20:00
Stav: Offline

Re: Poplatky

Příspěvek od DavidP »

Fabo píše:No tak mi rekni jak mu mam vic poradit, kdyz netusim co ma koupeny... :crazy:

Je to nejlevnější let z Vídně do Barcelony v datech 14.8 tam a 18.8 zpět s Lufthansou a Germanwings na dané stránce


Fabo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3146
Registrován: 04. 01. 2007, 13:42
Bydliště: HAG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Poplatky

Příspěvek od Fabo »

Nejlevnejsi na dane strance bohuzel moc nepomuze - cena a s ni i knihovaci trida, potazmo podminky, se meni s casem. Kazdopadne - nemas ty informace o batozine v potvrzeni od prodejce?

Fabo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3146
Registrován: 04. 01. 2007, 13:42
Bydliště: HAG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Poplatky

Příspěvek od Fabo »

A jo, ty to pouze chces koupit - ale nezakoupils. V druhym kroku se ti ukaze nabidka batoziny - pokud se bavime o letence za nejakych 3700, tak je to 1ks zdarma.


Odpovědět