Air France - všeobecně

Odpovědět
Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5905
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: Air France - všeobecně

Příspěvek od Globik »

jorge píše:nevim, jestli to s tim souvisi, ale na webu CSA uz skoro den nejde koupit letenka....

Možná, že souvisí.
Btw. upozornění zmizelo, ale na webu KLM ani AF mi stále nejde zabukovat bonusovka. Počet mil je buď v pořádku nebo je tam nula, ale v obou případech (a na obou webech) když najedu na kteroukoli kolonku nebo tlačítko, abych vyplnil údaje o požadované letence, ukáže se červené přeškrtnuté kolečko a nereaguje to.


zdenda
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 266
Registrován: 03. 04. 2012, 08:23
Stav: Offline

Re: Air France - všeobecně

Příspěvek od zdenda »

Globik píše:
jorge píše:nevim, jestli to s tim souvisi, ale na webu CSA uz skoro den nejde koupit letenka....

Možná, že souvisí.
Btw. upozornění zmizelo, ale na webu KLM ani AF mi stále nejde zabukovat bonusovka. Počet mil je buď v pořádku nebo je tam nula, ale v obou případech (a na obou webech) když najedu na kteroukoli kolonku nebo tlačítko, abych vyplnil údaje o požadované letence, ukáže se červené přeškrtnuté kolečko a nereaguje to.

Dobrý den, chci v březnu 20 letět do PUJ v business class, ne s Condorem, na výběr je buď CDG - PUJ s AF, B 777 300 nebo ZRH - PUJ, s A 330 Edelweiss. Poradí mi někdo věci znalý, která byznys třída u té které společnosti je lepší? Díky

qwertyx64
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 156
Registrován: 03. 08. 2016, 02:20
Stav: Offline

Re: Air France - všeobecně

Příspěvek od qwertyx64 »

AF na Karibik nasadzuje inu konfiguraciu lietadiel ako inde - so starsim interierom.

zdenda
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 266
Registrován: 03. 04. 2012, 08:23
Stav: Offline

Re: Air France - všeobecně

Příspěvek od zdenda »

qwertyx64 píše:AF na Karibik nasadzuje inu konfiguraciu lietadiel ako inde - so starsim interierom.

Dik za odpověď. A vsem dalsim taky

pettte
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 455
Registrován: 02. 04. 2017, 15:55
Stav: Offline

Re: Air France - všeobecně

Příspěvek od pettte »

Taky jsem na to koukal, protože jsem kupoval business do BKK. Asi je to specifický trh něco jako český, a francouzský zákazník si to žádá.

Každopádně mne by to zrovna dost odradilo. Stačí, že jsem narychlo koupil letenku, a zjistil, že i do Asie, konkrétně BKK létá B777-300 se sedadly které nejsou ful flat. Na druhou stranu vánoce PRG-BKK v C za 37.800CZK, to se dá asi překousnout, navíc se může ještě změnit letadlo. Na zpáteční cestu se to už změnilo na B777-200 v konfiguraci 1-2-1, ale dopředu se neraduji, protože se to může ještě několikrát zmenit.


zdenda
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 266
Registrován: 03. 04. 2012, 08:23
Stav: Offline

Re: Air France - všeobecně

Příspěvek od zdenda »

zdenda píše:
qwertyx64 píše:AF na Karibik nasadzuje inu konfiguraciu lietadiel ako inde - so starsim interierom.

Dik za odpověď. A vsem dalsim taky

Díky. Když to tak čtu tak pokud poletím do PUJ tak asi radši s tím Edelweissem (ono AF by mohlo zase taky stávkovat...).

pettte
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 455
Registrován: 02. 04. 2017, 15:55
Stav: Offline

Re: Air France - všeobecně

Příspěvek od pettte »

Vidíš, jejich druhá nejoblíbenější činnost po létání mne nenapadla když jsem kupoval letenku. A před vánocemi to možná i hrozí, no, snad odletím.

zdenda
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 266
Registrován: 03. 04. 2012, 08:23
Stav: Offline

Re: Air France - všeobecně

Příspěvek od zdenda »

zdenda píše:
zdenda píše:
qwertyx64 píše:AF na Karibik nasadzuje inu konfiguraciu lietadiel ako inde - so starsim interierom.

Dik za odpověď. A vsem dalsim taky

Díky. Když to tak čtu tak pokud poletím do PUJ tak asi radši s tím Edelweissem (ono AF by mohlo zase taky stávkovat...).

Tak dnes v PRG go around AF 1082....no aspon jsme se proleteli nad Kladnem:-)

leokontra
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 65
Registrován: 09. 06. 2017, 21:17
Pohlaví: muž
Bydliště: Trenčín
Stav: Offline

Re: Air France - všeobecně

Příspěvek od leokontra »

https://www.facebook.com/Aeronews.ro/vi ... 829605421/

Zajtra dostane AF prvu A350 F-HTYA, dodavaci let TLS-CDG

PV
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1066
Registrován: 19. 02. 2005, 14:17
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Air France - všeobecně

Příspěvek od PV »

zdenda píše:
qwertyx64 píše:AF na Karibik nasadzuje inu konfiguraciu lietadiel ako inde - so starsim interierom.

Dik za odpověď. A vsem dalsim taky

Teď jsem se svezl SXM-CDG s postarší A340 s relativně novým interiérem,displeje v sedačkách jsou dotykové.
77DI4110.jpg
77DI4110.jpg (552.27 KiB) Zobrazeno 16226 x


Odpovědět