IFE system

Orus-x
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1251
Registrován: 28. 08. 2003, 15:28
Stav: Offline

Re: IFE system

Příspěvek od Orus-x »

martineek: můžeš mi prosím jako frequent flyer do MEX poradit co můžu očekávat od B762 AM na lince MEX-CDG, pokud jsi už měl tu čest? Díky


Prochaine
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 92
Registrován: 31. 07. 2009, 14:28
Stav: Offline

Re: IFE system

Příspěvek od Prochaine »

Night fly píše:Co se srovnani IFE mezi AF a KLM tyce, tak KLM vitezi na cele care. Sirkou nabidky, jeji kvalitou a uzivatelskou privetivosti.


Já jsem IFE od KLM v 772 zažil (JFK-AMS) a musím říct, že by to bylo velmi příjemné, kdybych ihned po večeři únavou neusnul a neprobudil se někde nad Anglií. Hromada áčkovejch filmů a dokonce i po pěti dílech aktuálních seriálů, jako TBBT nebo HIMYM (anglicky s holandskými titulky, které nešly vypnout a dost mě prudily). Airshow jim zlobilo, takže jsem využil vlastní GPS.

martineek
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 162
Registrován: 12. 08. 2009, 10:47
Oblíbené typy letadel: B747, B777, A340
Pohlaví: muž
Bydliště: PRG, MEX
Stav: Offline

Re: IFE system

Příspěvek od martineek »

Orus-x píše:martineek: můžeš mi prosím jako frequent flyer do MEX poradit co můžu očekávat od B762 AM na lince MEX-CDG, pokud jsi už měl tu čest? Díky


Frequent flyer do MEX :-) to jsi me pobavil ... :-) MEX - CDG s B762 se spolecnosti Aero Mexico jsem mel tu cest jednou a nezklame, jestli jsi zvyklej na sluzby latinsko-spanelsko-americkejch spolecnosti :-) na IFE sice zapomen (pokud nemas bussiness), ale zas letis docela brzo z MEX a pak pres noc a super je pomerne ranni prilet do Evropy (oproti ostatnim spolecnostem), takze se nad mraky nad Floridou dostava letadlo jeste za svetla a piloti videj kudy letet :-) Btw. videl jsem na letisti v Oaxace reklamu, ze Aero Mexico koupilo noveho tripl seven, tak snad bude litat i Pariz ... ale kdo vi :-) a kdo vi, jak bude vybavenej si asi iluze nedelam (jsem uchylnej na IFE :-) )

Orus-x
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1251
Registrován: 28. 08. 2003, 15:28
Stav: Offline

Re: IFE system

Příspěvek od Orus-x »

martineek: tak já jsem si to právě vybral kvůli tý B762 :D To ještě nemám ve statistice - ale 767 mám rád, takže snad přežiju i to chybějící IFE. "Latinsko-americko-španělské společnosti" to zní dost výhružně, takže služby něco jako Iberia :roll: ? A díky

nina
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 28
Registrován: 04. 03. 2010, 20:26
Stav: Offline

Re: IFE system

Příspěvek od nina »

flyingblue píše:
holovsky píše:Mám dotaz na IFE v 747-čkách KLM. Na začátku června poletím do LAX (z AMS) a nyní na webu KLM jsem si přečetl, že IFE systém 747 v Economy class nemají. Ale že v průběhu roku 2010 je dodělají (to jako stihnou ve všech to dodělat za 1 rok)... Máte někdo zkušenosti z letů KLM 747 zda již někde je IFE?
Díky...


Pokud si spravne pamatuju, tak IFE se bude nejdriv delat v te casti flotily, co lita do Asie.


1.brezna 2010 IFE jeste stale v Economy nemela 747/400 PH-BFH ani PH-BFB na trase AMS-DEL


martineek
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 162
Registrován: 12. 08. 2009, 10:47
Oblíbené typy letadel: B747, B777, A340
Pohlaví: muž
Bydliště: PRG, MEX
Stav: Offline

Re: IFE system

Příspěvek od martineek »

Orus-x píše:martineek: tak já jsem si to právě vybral kvůli tý B762 :D To ještě nemám ve statistice - ale 767 mám rád, takže snad přežiju i to chybějící IFE. "Latinsko-americko-španělské společnosti" to zní dost výhružně, takže služby něco jako Iberia :roll: ? A díky


Jj. mam to letadlo taky docela rad, ale jak litam hodne, zacal jsem si vybirat letadla podle IFE ... jak ubohe :-) kdyz odolavam i svoji lasce B747 :-) sluzby Aero Mexico beru jako sluzby CSA ... Mexicana, druha spolecnost, ktera provozuje lety do Evropy z Mexika je podle mne o ten stupinek lepsi, ale nemusite se niceho bat, servis je na lepsi urovni nez letajici spanelsky lowcost Iberia ....

skater
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 706
Registrován: 08. 05. 2006, 21:13
Stav: Offline

Re: IFE system

Příspěvek od skater »

martineek píše:...... servis je na lepsi urovni nez letajici spanelsky lowcost Iberia ....


Je Iberia tak strašná (letím s ní za 12 dnů MAD-SJO-MAD)? Vím, že šlo vybrat lépe, ale zvítězila nejlepší cena......

martineek
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 162
Registrován: 12. 08. 2009, 10:47
Oblíbené typy letadel: B747, B777, A340
Pohlaví: muž
Bydliště: PRG, MEX
Stav: Offline

Re: IFE system

Příspěvek od martineek »

skater píše:
Je Iberia tak strašná (letím s ní za 12 dnů MAD-SJO-MAD)? Vím, že šlo vybrat lépe, ale zvítězila nejlepší cena......


Ne zas tak strane to neni, neboj :-) Spise na tech linkach po Evrope - ale jen co se servisu tyce, na dalky docela pohoda a za super cenovku (nekdy) ...

MadLi
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 120
Registrován: 15. 02. 2009, 15:23
Stav: Offline

Re: IFE system

Příspěvek od MadLi »

Ja som letel Iberia Vienna-JFK minuly rok.Cena 350 eur takze nebolo nad cim uvazovat. Pokial leti A340-600 tak sa to ako tak da, sedacky v pohode, skoda ziadneho IFE. Spat som letel A340-300, lietadlo pomerne stare, sedacky minimum nastavovania, v strope stare CRTcka takze nuda. Na 8h let sa to dalo vydrzat, na let do Ria alebo tak by som asi zomrel, pokial clovek nechce usetrit kazde euro. Letusky jednym slovom hrozne, ziadna ochota, nic, rozdaju jedlo, zalezu a vidis ich az pred pristatim. Keby som mal volit let tak si vyberam podla IFE :D Inak letisko v Madride super, fakt skoda urovne lietadiel Iberie na longhauloch...

Orus-x
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1251
Registrován: 28. 08. 2003, 15:28
Stav: Offline

Re: IFE system

Příspěvek od Orus-x »

martineek: já se všem přítomným omlouvám za off topic, ale chtěl bych Tě požádat o radu: je obecně problém v Mexiku s kreditníma kartama, které jsou vydané v ČR - myslím výběry z bankomatů, platby u obchodníků? Řeším totiž problém s Aeromexikem - koupil jsem letenku na webu MEX-CUN, booking system akceptoval moje údaje na kartě a vydal rezervační kód - za 3 měsíce mi začali psát, že credit card declined - údajně prý akceptují jen MEX a US karty, tak mě napadla hrůzná myšlenka, jestli to není celomexický problém - máš s tím nějaké zkušenosti? Díky

flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: IFE system

Příspěvek od flyingblue »

Orus-x píše:martineek: já se všem přítomným omlouvám za off topic, ale chtěl bych Tě požádat o radu: je obecně problém v Mexiku s kreditníma kartama, které jsou vydané v ČR - myslím výběry z bankomatů, platby u obchodníků? Řeším totiž problém s Aeromexikem - koupil jsem letenku na webu MEX-CUN, booking system akceptoval moje údaje na kartě a vydal rezervační kód - za 3 měsíce mi začali psát, že credit card declined - údajně prý akceptují jen MEX a US karty, tak mě napadla hrůzná myšlenka, jestli to není celomexický problém - máš s tím nějaké zkušenosti? Díky


Hm, resit v casti diskuse o Air France otazku, zda na vnitromexickem letu s AeroMexico berou nejaky kreditni karty ....

Nechces tu otazku radeji vznest ve vlakne o Aeromexico? Mozna to tam bude cist vic relevantnich lidi :-)


Odpovědět