IFE system

Snehulak
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 106
Registrován: 14. 07. 2005, 13:56
Stav: Offline

Příspěvek od Snehulak »

Phatewater píše:A nevite jak je to s IFE u jejich B747? V breznu me ceka let do Miami tak bych chtel vedet na co se pripravit.


U B747 musis nahoru do "hrbu". Prave jsem absolvoval let CDG-SFO a ten "hrb" muzu vrele doporucit. Je tam IFE (sice ne on-demand, ale alespon je na vyber z 6 filmu) ale hlavne je tam tak o 6-7 cm vic mista na nohy nez dole, takze v 747 zasadne nahoru :-).


Jafa
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1594
Registrován: 18. 02. 2003, 10:59
Stav: Offline

Příspěvek od Jafa »

Snehulak píše:
Phatewater píše:A nevite jak je to s IFE u jejich B747? V breznu me ceka let do Miami tak bych chtel vedet na co se pripravit.


U B747 musis nahoru do "hrbu". Prave jsem absolvoval let CDG-SFO a ten "hrb" muzu vrele doporucit. Je tam IFE (sice ne on-demand, ale alespon je na vyber z 6 filmu) ale hlavne je tam tak o 6-7 cm vic mista na nohy nez dole, takze v 747 zasadne nahoru :-).


...akorát na to musíš mít potřebnou rezervační třídu... :wink:

Snehulak
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 106
Registrován: 14. 07. 2005, 13:56
Stav: Offline

Příspěvek od Snehulak »

Jafa píše:...akorát na to musíš mít potřebnou rezervační třídu... :wink:


Fakt? To jsem nevedel - neprislo ze bych mel nejakou extra tridu, ale je pravda ze to nebyly takovy ty nejlevnejsi, ktery clovek nemuze ani zmenit (v me tride muzu delat zmenu za 3kkc ...). Cena letenky byla vicemene asi o 2 tisice vic nez v pripade ty uplne nejsocialnejsi tridy (kde nejdou zmeny delat vubec ...).

holovsky
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 140
Registrován: 30. 09. 2007, 16:36
Stav: Offline

Re: IFE system

Příspěvek od holovsky »

Mám dotaz na IFE v 747-čkách KLM. Na začátku června poletím do LAX (z AMS) a nyní na webu KLM jsem si přečetl, že IFE systém 747 v Economy class nemají. Ale že v průběhu roku 2010 je dodělají (to jako stihnou ve všech to dodělat za 1 rok)... Máte někdo zkušenosti z letů KLM 747 zda již někde je IFE?
Díky...

tygrlive
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 821
Registrován: 23. 12. 2009, 22:07
Stav: Offline

Re: IFE system

Příspěvek od tygrlive »

Uvítal bych stejnou odpoved jako kolega predemnou.... IFE v 747 u KLM.... neví někdo?


flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: IFE system

Příspěvek od flyingblue »

holovsky píše:Mám dotaz na IFE v 747-čkách KLM. Na začátku června poletím do LAX (z AMS) a nyní na webu KLM jsem si přečetl, že IFE systém 747 v Economy class nemají. Ale že v průběhu roku 2010 je dodělají (to jako stihnou ve všech to dodělat za 1 rok)... Máte někdo zkušenosti z letů KLM 747 zda již někde je IFE?
Díky...


Pokud si spravne pamatuju, tak IFE se bude nejdriv delat v te casti flotily, co lita do Asie.

tygrlive
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 821
Registrován: 23. 12. 2009, 22:07
Stav: Offline

Re: IFE system

Příspěvek od tygrlive »

flyingblue píše:
holovsky píše:Mám dotaz na IFE v 747-čkách KLM. Na začátku června poletím do LAX (z AMS) a nyní na webu KLM jsem si přečetl, že IFE systém 747 v Economy class nemají. Ale že v průběhu roku 2010 je dodělají (to jako stihnou ve všech to dodělat za 1 rok)... Máte někdo zkušenosti z letů KLM 747 zda již někde je IFE?
Díky...


Pokud si spravne pamatuju, tak IFE se bude nejdriv delat v te casti flotily, co lita do Asie.


Tak doufam, ze na linkach AMS-PVG a AMS-HKG budu mit to stesti... jinak nevim :-/

Nevíte někdo kolik těch 747 maji?

holovsky
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 140
Registrován: 30. 09. 2007, 16:36
Stav: Offline

Re: IFE system

Příspěvek od holovsky »

tygrlive píše:Nevíte někdo kolik těch 747 maji?

22 + 4 nákladní. Doufám, že nezačnou u těch nákladních... :lol:

Tady je pěkný přehled flotily...
http://corporate.klm.com/assets/files/a ... et2010.pdf

flyingblue píše:Pokud si spravne pamatuju, tak IFE se bude nejdriv delat v te casti flotily, co lita do Asie.

Hmmm. To jsem mohl čekat, že budu mít to štěstí. Jedu do USA, oni začnou s těma do Asie... :cry:

tygrlive
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 821
Registrován: 23. 12. 2009, 22:07
Stav: Offline

Re: IFE system

Příspěvek od tygrlive »

holovsky píše:
tygrlive píše:Nevíte někdo kolik těch 747 maji?

22 + 4 nákladní. Doufám, že nezačnou u těch nákladních... :lol:

Tady je pěkný přehled flotily...
http://corporate.klm.com/assets/files/a ... et2010.pdf

flyingblue píše:Pokud si spravne pamatuju, tak IFE se bude nejdriv delat v te casti flotily, co lita do Asie.

Hmmm. To jsem mohl čekat, že budu mít to štěstí. Jedu do USA, oni začnou s těma do Asie... :cry:


sorry chlape, doufam, ze zacnou u tech nakladnich (mysleno combi) :) mene sedacek, mene displeyu, vice radosti :)

OR
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1026
Registrován: 10. 02. 2004, 18:40
Stav: Offline

Re: IFE system

Příspěvek od OR »

Prvni KLM 747 s novym interierem v Y je PH-BFN, coz je full pax. Druhe je snad BFV, coz je kombik. Vic jich v prosinci v provozu nebylo.
Info je od vedouciho kabiny KLM - doufam, ze si pamatuju dobre.

tygrlive
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 821
Registrován: 23. 12. 2009, 22:07
Stav: Offline

Re: IFE system

Příspěvek od tygrlive »

OR píše:Prvni KLM 747 s novym interierem v Y je PH-BFN, coz je full pax. Druhe je snad BFV, coz je kombik. Vic jich v prosinci v provozu nebylo.
Info je od vedouciho kabiny KLM - doufam, ze si pamatuju dobre.


super informace, osobne by me zajimalo, zda se to da najit nekde na netu + jaky stroj byl pridelen k letu.... tempo 2 mesicne moc velkou nadeji na uspech nedava :(

jjj
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 277
Registrován: 11. 04. 2005, 13:49
Stav: Offline

Re: IFE system

Příspěvek od jjj »

Nemate nekdo aktualni info o IFE v 747 AF, ktery litaji CDG SFO ?

flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: IFE system

Příspěvek od flyingblue »

jjj píše:Nemate nekdo aktualni info o IFE v 747 AF, ktery litaji CDG SFO ?


AF lita do SFO se 744 jen v lete - v zime lita 343/332

jjj
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 277
Registrován: 11. 04. 2005, 13:49
Stav: Offline

Re: IFE system

Příspěvek od jjj »

Flyingblue: letime az v cervnu, je tam psana 747. Proto me zajima IFE Jumbu.

dast
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 135
Registrován: 03. 12. 2008, 21:37
Bydliště: BRQ
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: IFE system

Příspěvek od dast »

Jenom 3 Jumba AF (ty nejnovější) mají PTV ve všech sedadlech. Záleží na štěstí. Loni na jaře jsem na CDG-BOS IFE měl, předloni na CDG-MIA ne.

Jinak na horní palubě mají PTV všechny, ale tam mají přednost cestující s Elite statusem.


Odpovědět