KLM

Odpovědět
Eagle
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 343
Registrován: 21. 10. 2004, 11:14
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: KLM

Příspěvek od Eagle »

poja:normální cestovní mach je 0.82-0.83,což je stejně nebo víc než 767,330 a 340. Jumbo a triple létají rychleji. Při stoupání je to dokonce jedno z nejrychlejších, když drží IAS.


axen
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 112
Registrován: 06. 02. 2005, 23:43
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Re: KLM

Příspěvek od axen »

Poradi nekdo, jak udelat seating u rezervace s KLM? Nejak to v on-line managemantu rezervaci nemuzu najit...

honzeek1
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 354
Registrován: 12. 11. 2006, 11:19
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: KLM

Příspěvek od honzeek1 »

axen píše:Poradi nekdo, jak udelat seating u rezervace s KLM? Nejak to v on-line managemantu rezervaci nemuzu najit...


Asi bych resil pres CC, protoze uz 2x jsem si pres jejich www zvolil sedadla a nebyl dodrzen. Let KLM, letenka KLM a kod KLM... Jo a nechal bych si poslat potvrzeni, coz jsem bohuzel neudelal.

Night fly
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3039
Registrován: 13. 05. 2005, 09:25
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: KLM

Příspěvek od Night fly »

axen píše:Poradi nekdo, jak udelat seating u rezervace s KLM? Nejak to v on-line managemantu rezervaci nemuzu najit...


KLM u rezervaci letenek povoluje jen omezene mnozstvi rezervaci konkretnich sedadel, pokud to neslo udelat pri rezervaci letenky, jde to udelat i pri online checkinu. A i tam byva docela na vyber, treba v 773 9A, coz je jednak bulkhead, jednak dvojsedacka...

zulu22
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 08. 11. 2008, 22:47
Stav: Offline

Re: KLM

Příspěvek od zulu22 »

Nepoletíte někdo do konce roku 08 s KLM {pouze operovany let KL} ? :?:
Je někdo ochoten pomoci s užitím on-board shopping kuponů nebo to raději nechat propadnout na výplatu prémii bídně hodnoceného managementu?

Díky.


Night fly
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3039
Registrován: 13. 05. 2005, 09:25
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: KLM

Příspěvek od Night fly »

zulu22 píše:Nepoletíte někdo do konce roku 08 s KLM {pouze operovany let KL} ? :?:
Je někdo ochoten pomoci s užitím on-board shopping kuponů nebo to raději nechat propadnout na výplatu prémii bídně hodnoceného managementu?

Díky.


Poletim. V cem to spociva?

kuba.biker
Autor nejlepších fotografií v trip reportu 2011
Autor nejlepších fotografií v trip reportu 2011
Příspěvky: 2109
Registrován: 16. 06. 2007, 10:14
Stav: Offline

Re: KLM

Příspěvek od kuba.biker »

http://www.airliners.net/photo/KLM-Cityhopper/Embraer-ERJ-190-100IGW-190AR/1420208/L/

Tak tohle je fakt nádhera, doufám, že s tím brzy začnou létat do PRG :wink:

gaba02
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 224
Registrován: 09. 11. 2008, 11:06
Oblíbené typy letadel: B787
Pohlaví: muž
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: KLM

Příspěvek od gaba02 »

kuba.biker píše:http://www.airliners.net/photo/KLM-Cityhopper/Embraer-ERJ-190-100IGW-190AR/1420208/L/

Tak tohle je fakt nádhera, doufám, že s tím brzy začnou létat do PRG :wink:


Máš pravdu jsou nadherné

creyman
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 899
Registrován: 24. 09. 2008, 14:29
Stav: Offline

Re: KLM

Příspěvek od creyman »

neví někdo kolik se učtuje za zmenu křestního jména u letenky.
Spatně zadané křestní jméno u internetové rezervace - zakladní letenka.

alesesl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2863
Registrován: 27. 02. 2004, 05:55
Oblíbené typy letadel: vrtulove letadla
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha Zapad
Stav: Offline

Re: KLM

Příspěvek od alesesl »

creyman píše:neví někdo kolik se učtuje za zmenu křestního jména u letenky.
Spatně zadané křestní jméno u internetové rezervace - zakladní letenka.


Myslim ze zmena jmena u KLM nejde pokud se nepletu. Budes muset asi koupit novou letenku.

Malvolio
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 992
Registrován: 28. 06. 2007, 21:18
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: KLM

Příspěvek od Malvolio »

alesesl píše:
creyman píše:neví někdo kolik se učtuje za zmenu křestního jména u letenky.
Spatně zadané křestní jméno u internetové rezervace - zakladní letenka.


Myslim ze zmena jmena u KLM nejde pokud se nepletu. Budes muset asi koupit novou letenku.


Pokud je to chyba typu překlep (Petra-Perta), tak by to mělo jít, v jiném fóru píšeš, že to máš přes expedii, takže budeš muset přes ně, nejlépe ale telefonicky a otravovat, když budou tvrdit že to nejde, tak chtít vědět jméno toho telefonního operátora, kde sídlí, kdo je jeho manager a jaký je na něj konktakt atd.).

Pokud je to chyba typu jiné křestní jméno (Petra-Jana), tak to asi nepůjde, jediné zavolat na KLM Service Desk a zkusit nějaký srdceryvný příběh o přítelkyni, která tě zabije, až zjistí, že si nepamatuješ její jméno :-)

creyman
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 899
Registrován: 24. 09. 2008, 14:29
Stav: Offline

Re: KLM

Příspěvek od creyman »

alesesl píše:
creyman píše:neví někdo kolik se učtuje za zmenu křestního jména u letenky.
Spatně zadané křestní jméno u internetové rezervace - zakladní letenka.


Myslim ze zmena jmena u KLM nejde pokud se nepletu. Budes muset asi koupit novou letenku.


A nějaká refundace i částečná ze zdravotních důvodů není možná? Týká se to dvou letenek do Bombaje v únoru. Rezervoval jsem to já (osum letenek dohromady) a omylem je špatné křestní jméno. Matka dokupovat drahou letenku nechce a dcera bez ní neletí. Dvě letenky k ničenu. A v pochopitelně jsou problémy s penězma. Je to známá a nechce mě zaplatit nic ani poměrnou menší část, takže hádky ap.., proto hledám jakoukoli schůdnou cestu...? Jedná se o ty letenky v akci na Expedii.com/au. Tam nám řekli, že KLM neumožňuje změnu a na KML přímo to samé, srdceryvný příběh nepomohl... :-(

whiskey
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4154
Registrován: 17. 08. 2007, 12:03
Stav: Offline

Re: KLM

Příspěvek od whiskey »

nikto si ten preklep nevsimne. Mne minule "skvela" zamestnankyna v travel departmente u partnerskej firmy v JAR zamenila meno a priezvisko na letenke (aj na rezervacii hotela, ale tam to nie je najmensi problem) a nikomu to nevadilo, aj mile sa nacitali v pohode...

alesesl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2863
Registrován: 27. 02. 2004, 05:55
Oblíbené typy letadel: vrtulove letadla
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha Zapad
Stav: Offline

Re: KLM

Příspěvek od alesesl »

creyman píše:
alesesl píše:
creyman píše:neví někdo kolik se učtuje za zmenu křestního jména u letenky.
Spatně zadané křestní jméno u internetové rezervace - zakladní letenka.


Myslim ze zmena jmena u KLM nejde pokud se nepletu. Budes muset asi koupit novou letenku.


A nějaká refundace i částečná ze zdravotních důvodů není možná? Týká se to dvou letenek do Bombaje v únoru. Rezervoval jsem to já (osum letenek dohromady) a omylem je špatné křestní jméno. Matka dokupovat drahou letenku nechce a dcera bez ní neletí. Dvě letenky k ničenu. A v pochopitelně jsou problémy s penězma. Je to známá a nechce mě zaplatit nic ani poměrnou menší část, takže hádky ap.., proto hledám jakoukoli schůdnou cestu...? Jedná se o ty letenky v akci na Expedii.com/au. Tam nám řekli, že KLM neumožňuje změnu a na KML přímo to samé, srdceryvný příběh nepomohl... :-(


jo holt za chyby se musi platit. Tak jak jsem rikal, zmena u KLM neni mozna. Priste si urcite das vetsi pozor nebo nebudes bookovat letenky pro vetsi skupinu lidi.

Smurfx
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 961
Registrován: 05. 01. 2008, 21:30
Oblíbené typy letadel: Airbus A320, Airbus A380, Airbus A330
Canadair CRJ900, ULL Zephyr :)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: KLM

Příspěvek od Smurfx »

Ahoj, rád bych znal váš názor na kvalitu (porovnání kvality) servisu u Air France, KLM a NWA na transatlancických linkách do NYC.

Na dálkovky používám vždy Air France, ale nyní bych chtěl na jaře do NYC použít KLM (B777) nebo NWA (B757). Případně ještě přemýšlím nad AF (B747 a A330) S kterými aerolinkami máte na této trase nejlepší zkušenosti, co se kvality servisu (jídlo, bar, IFE, sedačky, celkový komfort) týče.

U mně zatím vždy vyhrává Air France díky tomu, že si lze bez poplatku rezervovat v B747 sedadla na horní palubě, která je opravdu o mnoho komfortnější, než dobytčák na dolní palubě.

Díky moc za názory :)


Odpovědět