Airbus A380 u Air France

Odpovědět
flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: Airbus A380 u Air France

Příspěvek od flyingblue »

CzechPilots píše:Rozhodně neodsuzuji Air France, ale na letounu A380 z Francie do New Yorku nezvládají obsloužit kapacitu letounu!
Na ostatních dálkových linkách v jiných letounech např.(A330, A340, B777, B747) věřím, že dokážou obsloužit danou kapacitu cestujících...
Za celou dobu hovořím o ____A 380 ____u AIR FRANCE!!!


Sto takoje "nezvladaji obslouzit kapacitu letounu"? Nedostal jsi za cely let jidlo? Nemoh si se celou dobu vycurat?


CzechPilots
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 14
Registrován: 21. 02. 2012, 16:08
Oblíbené typy letadel: 777
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: Airbus A380 u Air France

Příspěvek od CzechPilots »

jídlo tam rozdávali hodinu a půl...Nabízeli tři druhy jídla a ptali se jaké si dáme...po půl hodině říkali, že jim už zbylo jedno jídlo a nebylo to to co jsme si objednali... po hodině ho donesli!

flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: Airbus A380 u Air France

Příspěvek od flyingblue »

CzechPilots píše:jídlo tam rozdávali hodinu a půl...Nabízeli tři druhy jídla a ptali se jaké si dáme...po půl hodině říkali, že jim už zbylo jedno jídlo a nebylo to to co jsme si objednali... po hodině ho donesli!


Aha, takze jsi s nimi nikdy neletel. V AF se jidlo neobjednava. Proste k Tobe prijde frantik s vozikem a dotazem "chicken or pasta". Pokud uz je jenom jedno jidlo, tak Ti rekne, ze uz ma jenom jedno jidlo a to dostanes (nebo nic).

No mozna jsi mel zacit s lhanim opatrneji.

CzechPilots
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 14
Registrován: 21. 02. 2012, 16:08
Oblíbené typy letadel: 777
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: Airbus A380 u Air France

Příspěvek od CzechPilots »

Přesně tak byla myšlena ta objednávka na místě!
Jinak ty jsi asi v životě neletěl...jídlo se dá objednat přes internet před letem....
Nás se ptali co si dáme a dali nám na výběr ze tří druhů...po hodině nám řekli, že jim zbylo jedno...

Těšil sem se na A 380 a píšu tady svůj názor na společnost a letoun.
Mám videa, fotky z letu a svoje zážitky z letu a vyjadřuji se na téma A380....

Nemám zapotřebí si vymýšlet a nechápu jak si můžeš dovolit psát, že lžu!!!

Napiš vlastní zážitky na téma a neosočuj ostatní když jsi na palubě nebyl a nemůžeš hodnotit co se na palubě dělo!!!

flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: Airbus A380 u Air France

Příspěvek od flyingblue »

CzechPilots píše:Přesně tak byla myšlena ta objednávka na místě!
Jinak ty jsi asi v životě neletěl...jídlo se dá objednat přes internet před letem....
Nás se ptali co si dáme a dali nám na výběr ze tří druhů...po hodině nám řekli, že jim zbylo jedno...

Těšil sem se na A 380 a píšu tady svůj názor na společnost a letoun.
Mám videa, fotky z letu a svoje zážitky z letu a vyjadřuji se na téma A380....

Nemám zapotřebí si vymýšlet a nechápu jak si můžeš dovolit psát, že lžu!!!

Napiš vlastní zážitky na téma a neosočuj ostatní když jsi na palubě nebyl a nemůžeš hodnotit co se na palubě dělo!!!


Vzhledem k tomu, ze se Tvoje zazitky dost flagrantne lisi od zazitku mych, nezbyva nez Te pozadat o nejake potvrzeni Tvych tvrzeni.

Objednavka jidla se den pre letem udelat neda. Muzes si sice vybrat, zda chces vegetarianske jidlo nebo treba koser jidlo, ale nikolivek konkretni "pasta or chicken".

Jinak mas asi pravdu, nikdy jsem neletel, na zidli, na ktere ted sedim, jsem se dostal kombinaci zeleznice a mopedu (Slovensko, Ukrajina, Rusko, Cina, Vietnam, Laos, Thajsko, Malajsie, aktualni stat ...). A nebo jsem to dal s AF256 :ugeek: ?


kopi
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 96
Registrován: 11. 02. 2009, 13:49
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Airbus A380 u Air France

Příspěvek od kopi »

flyingblue píše:


Ale no tak milosti, nenechte prchlivost cloumat Vaším majestátem...
Btw. u KLM teď jde na dálkovky jídlo dokoupit dopředu, jen jsem nepochopil, jestli je to navíc ke standardnímu jídlu, nebo místo něj.

flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: Airbus A380 u Air France

Příspěvek od flyingblue »

kopi píše:
flyingblue píše:


Ale no tak milosti, nenechte prchlivost cloumat Vaším majestátem...
Btw. u KLM teď jde na dálkovky jídlo dokoupit dopředu, jen jsem nepochopil, jestli je to navíc ke standardnímu jídlu, nebo místo něj.


Mno ja si myslim svoje, ale co ty neznali, co si sem jdou pro radu?

Kupoval jsem jidlo dopredu u KLM na zacatku prosince a bylo "misto nej". Tj. dostal jsem jenom jedno. Byla to indoneska basta a obrazek je tusim nekde v galerii vedlejsiho serveru :-)

cocik
autor Trip reportu roku 2011, 2012, 2015; Nejlepší autor trip reportů 2011, 2012; vítěz kategorie Když cesta je cíl 2011, 2012, 2015
autor Trip reportu roku 2011, 2012, 2015; Nejlepší autor trip reportů 2011, 2012; vítěz kategorie Když cesta je cíl 2011, 2012, 2015
Příspěvky: 1689
Registrován: 12. 08. 2008, 05:05
Bydliště: CTU
Stav: Offline

Re: Airbus A380 u Air France

Příspěvek od cocik »

Priznam se, ze by me taky zajimalo, jak presne funguje ta "objednavka predem" jidla v economy AF. Zatim jsem pokazdy zazil to, ze ke mne prijel pan zabozrout nebo slecna zabozroutova s vozikem, zeptali se, co si dam z aktualni nabidky (kure / zaby / sneky...), a pak servirovali.


Odpovědět