Airbus A380 u Air France

Odpovědět
Zlin142
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2049
Registrován: 21. 01. 2004, 00:53
Bydliště: LKHK
Stav: Offline

Re: Airbus A380 u Air France

Příspěvek od Zlin142 »

HonzaLB píše:Ve světě je to naprosto běžná věc, že jedno médium na něco přijde a ostatní ho citují.


Však taky obsahová kvalita zpravodajství a řetězení chyb a nesmyslů tomu odpovídá. Že je něco "běžné" ještě neznamená, že je to košer... víme Roubíček?
Nezlobte se, ale argumentujete jak čtyřletý fakan který když dostane vynadáno tak se brání stylem "ale mami Pepíček zlobí taky...!!!" :roll:


HonzaLB
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1484
Registrován: 09. 11. 2006, 09:02
Stav: Offline

Re: Airbus A380 u Air France

Příspěvek od HonzaLB »

Zlin142: Nezlobte se, ale když došly argumenty, začínáte svými výlevy nudit, proto už na vás opravdu dál reagovat nebudu:)

VanillA
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 322
Registrován: 22. 02. 2009, 11:57
Stav: Offline

Re: Airbus A380 u Air France

Příspěvek od VanillA »

HonzaLB: Tomu co jste napsal, se nechá porozumět pouze tak, že za pravdu se každý zlobí..

Zlin142
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2049
Registrován: 21. 01. 2004, 00:53
Bydliště: LKHK
Stav: Offline

Re: Airbus A380 u Air France

Příspěvek od Zlin142 »

HonzaLB píše:Zlin142: Nezlobte se, ale když došly argumenty, začínáte svými výlevy nudit, proto už na vás opravdu dál reagovat nebudu:)


Tohle jste odkoukal kde? V Lidovém domě?
Pokud někomu došly argumenty tak vám - viz. zcestná argumentace "je to zcela běžné a tak opisovat kraviny bez toho že bych si ověřil fakta je ok"

HonzaLB
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1484
Registrován: 09. 11. 2006, 09:02
Stav: Offline

Re: Airbus A380 u Air France

Příspěvek od HonzaLB »

Zlin142 píše:
HonzaLB píše:Zlin142: Nezlobte se, ale když došly argumenty, začínáte svými výlevy nudit, proto už na vás opravdu dál reagovat nebudu:)


Tohle jste odkoukal kde? V Lidovém domě?
Pokud někomu došly argumenty tak vám - viz. zcestná argumentace "je to zcela běžné a tak opisovat kraviny bez toho že bych si ověřil fakta je ok"

Stojím si za tím, že používání jiných médií jako zdroj informací v textu je nejen běžné, ale naprosto košer. To, že to vede k vršení chyb atd., je vaše klasické generalizace. Nevšiml jsem si, že by jeden z vás měl vzdělání v oblasti médií či se v médiích dlouhodobě pohyboval.
Citování jiných médií se používá po celém světě, nebrání se mu ani respektované agentury typu Bloomberg či Reuters. Toť opravdu vše. omlouvám se za off-topic. Pro případné pokračování doporučuji založit si vlákno Prudiči. :)


VanillA
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 322
Registrován: 22. 02. 2009, 11:57
Stav: Offline

Re: Airbus A380 u Air France

Příspěvek od VanillA »

HonzaLB píše:
Zlin142 píše:
HonzaLB píše:Zlin142: Nezlobte se, ale když došly argumenty, začínáte svými výlevy nudit, proto už na vás opravdu dál reagovat nebudu:)


Tohle jste odkoukal kde? V Lidovém domě?
Pokud někomu došly argumenty tak vám - viz. zcestná argumentace "je to zcela běžné a tak opisovat kraviny bez toho že bych si ověřil fakta je ok"


HonzaLB píše:Nevšiml jsem si, že by jeden z vás měl vzdělání v oblasti médií či se v médiích dlouhodobě pohyboval.


Nedá mi to, také jsem si nevšiml, že by jste měl vzdělání v oblasti letectví či se v leteckém prostředí dlouhodobě pohyboval - vyjma opisování toho, co zde najdete..

HonzaLB píše:Pro případné pokračování doporučuji založit si vlákno Prudiči. :)


Trefné vlákno zde již máme "Bludy pana Sůry" :roll:

rpet
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 712
Registrován: 21. 02. 2010, 00:55
Bydliště: LHR
Stav: Offline

Re: Airbus A380 u Air France

Příspěvek od rpet »

@Zlin142: klepej se strachy, aby nejakyho tvyho souseda nenapadlo zacit zjistovat, jak moc jsi ctnostnej a poctivej ty ve tvym zivote - dle hesla "kdo seje vitr, sklizi uragan".

@vanilla: HonzaLB ti predestrel uvahu o "vzdelani v mediich", nikoliv v letectvi. pokud chces nekoho kritizovat, vem to zpatky pres zakladni skolu a zkus si projit vetnou stavbu a jeji vyznam - tusim, ze je to tema pro 3. tridu. navic, argumentujes trasama z asie, na ktere tamejsi dopravi nasazuji velka dopravni letadla - nechci te lechtat v mozku, ale fakt mi neprijde zrovna normalni michat dohromady dva dost odlisny trhy, to za prve.

za druhe, nejak ti z hlavicky vypadlo, ze pan Sura komentuje lety CDG-LHR-CDG s typem letadla A380, coz v evrope zrovna casto na KRATKYCH LINKACH NELITA a tudiz je to vynikajici prilezitost pro fandy letectvi posadit se do neceho takoveho. uz ti to docvaklo??

mohl by nekdo z "prisedicich" konecne pokracovat v tematu o A380, please??

VanillA
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 322
Registrován: 22. 02. 2009, 11:57
Stav: Offline

Re: Airbus A380 u Air France

Příspěvek od VanillA »

rpet: Dle tvého psaného projevu hádám, že by ti opakování třetího ročníku pomohlo více než mně ;-)

Kdo argumentuje pouze linkama z asie? Zkus si dát nohy do vlažné vody, přečti si to znovu a podívej se kde leží Madeira, Madrid, Brusel, Dublin popřípadě Beirut :roll:

Pokud by to byl problém, tak on ti někdo poradí nebo napiš PM ;-)

Yankee Alpha
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 760
Registrován: 30. 01. 2005, 12:41
Oblíbené typy letadel: MD11
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Airbus A380 u Air France

Příspěvek od Yankee Alpha »

Tak to si teda myslím, že to něco extra je... já jako spotter rozhodně oceňuji, že se můžu proletět za hubičku A380, což rozhodně běžné není.

VanillA
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 322
Registrován: 22. 02. 2009, 11:57
Stav: Offline

Re: Airbus A380 u Air France

Příspěvek od VanillA »

Yankee Alpha píše:Tak to si teda myslím, že to něco extra je... já jako spotter rozhodně oceňuji, že se můžu proletět za hubičku A380, což rozhodně běžné není.


Jenže ty jsi spotter a zaměstnanec - to se nepočítá :lol:

Zlin142
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2049
Registrován: 21. 01. 2004, 00:53
Bydliště: LKHK
Stav: Offline

Re: Airbus A380 u Air France

Příspěvek od Zlin142 »

rpet píše:klepej se strachy, aby nejakyho tvyho souseda nenapadlo zacit zjistovat, jak moc jsi ctnostnej a poctivej ty ve tvym zivote - dle hesla "kdo seje vitr, sklizi uragan".


O to skutečně strach nemám a netuším co se básník snaží sdělit lidstvu. To je nějaká výhrůžka? :roll:
Každopádně to o setí větru platí spíš na pana Sůru, pokud nemůže unést kritické ohlasy na vlastní práci, tak si tady nemá "přihřívat polívčičku".

totti
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 14. 05. 2010, 12:26
Stav: Offline

Re: Airbus A380 u Air France

Příspěvek od totti »

VanillA píše:
Yankee Alpha píše:Tak to si teda myslím, že to něco extra je... já jako spotter rozhodně oceňuji, že se můžu proletět za hubičku A380, což rozhodně běžné není.


Jenže ty jsi spotter a zaměstnanec - to se nepočítá :lol:


Nejen pro takove to je zajimave, napr. pro lidi co nemaji tolik casu a chteji se A380 proletet, pak je tento kratky let idealni.

Chci se ale zeptat zkusenejsich, co znaji pomery na CDG versus SW.

PRG - CDG 6:00 - 7:45
CDG - LHR 10:05 - 10:25

Bude tento spoj bez problemu? Jak uz tady zminil jeden uzivatel, abych A380 pouze nezamaval z letistni haly :)

Diky za seriozni odpovedi.

Tragedie_v_JZD
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 731
Registrován: 01. 01. 2007, 22:39
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Airbus A380 u Air France

Příspěvek od Tragedie_v_JZD »

VanillA píše:Mezipřistání na tom snad nic nemění, ne? Pokud se chci proletět ve wide-body po evropě, tak mám možností dost. Vypsal jsem ty nejzajímavější. Jistě, existují i přímé linky například AF B777 z CDG do BEY atd.

Pan Sůra to podal jako "vyjímečnou příležitost" a "něco zvláštního" což si myslím, že není :-)

overoval jsi, ze ty spolecnosti prodavaji letenky i na ten kratky evropa-segment?

VanillA
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 322
Registrován: 22. 02. 2009, 11:57
Stav: Offline

Re: Airbus A380 u Air France

Příspěvek od VanillA »

Tragedie_v_JZD píše:
VanillA píše:Mezipřistání na tom snad nic nemění, ne? Pokud se chci proletět ve wide-body po evropě, tak mám možností dost. Vypsal jsem ty nejzajímavější. Jistě, existují i přímé linky například AF B777 z CDG do BEY atd.

Pan Sůra to podal jako "vyjímečnou příležitost" a "něco zvláštního" což si myslím, že není :-)

overoval jsi, ze ty spolecnosti prodavaji letenky i na ten kratky evropa-segment?


Jo.

pavelpmi
Nejlepší autor trip reportů 2013 a nejlepších fotografií v trip reportu 2013
Nejlepší autor trip reportů 2013 a nejlepších fotografií v trip reportu 2013
Příspěvky: 2208
Registrován: 29. 11. 2008, 10:56
Pohlaví: muž
Bydliště: Palma de Mallorca
Stav: Offline

Re: Airbus A380 u Air France

Příspěvek od pavelpmi »

Mne to teda celkem jako "vzacna prilezitost" a "vyjimecne" pripada.
Teda chystal jsem se napsat, ze jste blazni (do litani) a ze se vam chce letet do Parize kvuli letu A380. :lol:
Nicmene kdybych tim uz nebyl letel (Qantas), tak bych o tom asi taky uvazoval. :wink:

A rozdil mezi A380 a ostatnimi widebodies vidim, prece jenom A380 je nejvetsi a jeste relativne novinka.

A jak pise Dachen, letet po Evrope velkym letadlem neni prave obvykle, ze vsech letu to bude asi jenom zlomecek.

Me by lakalo MUC-MAN se Singapore Airlines.

A jeste jedna vec: ciste neutralne, bez snahy byt "prudic", zajimalo by me, jaké "vzdělání v oblasti médií" má J. Sura. Sorry za OT.


Odpovědět