Francie - ČR

Odpovědět
fidorka
Nováček
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: 11. 09. 2011, 11:12
Stav: Offline

Francie - ČR

Příspěvek od fidorka »

Nevíte, zda jsou odlety z Lyonu i jinam v ČR než na Ruzyni? (Brno, Bratislava, ...)


Tragedie_v_JZD
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 731
Registrován: 01. 01. 2007, 22:39
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Francie - ČR

Příspěvek od Tragedie_v_JZD »

Ne (ne, jakože nevíme, ale ne , jakože nejsou).

HighFlyer
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4077
Registrován: 21. 01. 2004, 17:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Francie - ČR

Příspěvek od HighFlyer »

Jestli to pomuze, tak jsou prime lety z Lyonu do Vidne. Coz teda neni CR, ale to neni ani Bratislava :)

Lita to 2 x denne (v So a Ne jen 1x), lety provozuji Tyrolean Airways a prodavaji je Austrian Airlines a Air France.

fidorka
Nováček
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: 11. 09. 2011, 11:12
Stav: Offline

Re: Francie - ČR

Příspěvek od fidorka »

já jsem ze Zlína a a potřebuji ve Francii do Clermontu. Tak hledám nejbližší spojení na letiště jak v ČR tak ve FR...

HighFlyer
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4077
Registrován: 21. 01. 2004, 17:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Francie - ČR

Příspěvek od HighFlyer »

fidorka píše:já jsem ze Zlína a a potřebuji ve Francii do Clermontu. Tak hledám nejbližší spojení na letiště jak v ČR tak ve FR...

Tak to mas tak dve az tri moznosti:
easyJet PRG-LYS
AF/OK PRG-LYS
AF/OS VIE-LYS

Nejlevnejsi bude asi easyJet z Praglu.
Naposledy upravil(a) HighFlyer dne 08. 11. 2011, 10:27, celkem upraveno 1 x.


vacica
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 07. 11. 2011, 09:49
Stav: Offline

Re: Francie - ČR

Příspěvek od vacica »

Ahoj,
tak já jsem taky ze Zlína a shodou okolností se zrovna nacházím v Clermontu. Jak už tu někteří psali, z Prahy lítají do Lyonu Air France a EasyJet (a osobně jsem použil Air France a můžu doporučit). Další možností, kterou někteří lidi cestující ze Zlína do Clermontu taky využívají, je letět ať už z Prahy Vídně či Bratislavy do Paříže. Je to pak sice asi o hodinku déle vlakem, ale taky se to dá. Pak tu je ještě vůbec nejrychlejší možnost, a to, letět s přestupem v Paříži nebo v Lyonu přímo do Clermontu, ale pak vyjde letenka podstatně dráž (často až dvojnásobek ceny letenky do Lyonu či Paříže). Takže možností je celkem dost, stačí si vybrat :)

fidorka
Nováček
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: 11. 09. 2011, 11:12
Stav: Offline

Re: Francie - ČR

Příspěvek od fidorka »

Do Paříže se mi letět moc nechce pač cestuji se 2 dětmi, stačí mi s nimi cesta do Prahy - 4h a ještě z Paříže do Lezouxu ....další 4h, to zrovna bych mohla jet busem :( . Proto ten Lyon.


Odpovědět