KLM Transfer time 1h

Odpovědět
Vont
Nováček
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: 31. 12. 2011, 19:53
Stav: Offline

KLM Transfer time 1h

Příspěvek od Vont »

Zdravím všechny,

letíme s přáteli v březnu do Thajska

KL 3122 PRAGUE AMSTERDAM
KL 0877 AMSTERDAM BKK SUVARNABHUMI
KL 0878 BKK SUVARNABHUMI AMSTERDAM
KL 1351 AMSTERDAM PRAGUE

a při návratu máme v Amsterdamu jen hodinu na přestup
Transfer time 1h : 1m

dá se to stihnout? co může nastat? jak pak postupovat, když se to nestihne.. díky předem za rady a postřehy

btw. moje první cesta letadlem...


hafi
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1805
Registrován: 20. 09. 2007, 17:47
Pohlaví: muž
Bydliště: bejvávalo YVR
Stav: Offline

Re: KLM Transfer time 1h

Příspěvek od hafi »

Když ti to ulítne, protože se zapomeneš v duty free shopu, tak máš smůlu, ale pokud to bude z důvodu zpožděnýho příletu, tak tě přebookují na následující let do tvé destinace. Což by cestou tam mohlo být zdlouhavý, ale cestou zpět by to mělo být max pár hodinové zpoždění. Pokud bys nestih poslední let toho dne, zajistí ti hotel včetně jídla i transport do hotelu (pokud by nebyl přímo na letišti).
Řeší to nějaká přepážka KLM, která tam v tranzitním prostoru někde bude. Neměl by to být nejmenší problém, ani kdyby jste neuměli anglicky.

Vont
Nováček
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: 31. 12. 2011, 19:53
Stav: Offline

Re: KLM Transfer time 1h

Příspěvek od Vont »

Jde mi jen o přestup při zpáteční cestě (ten máme jen hodinový) jak dlouho se stadartně odbavuje, čeká na zavazadla.. a zda je možné že se nabere zpoždění z toho Thajska

flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: KLM Transfer time 1h

Příspěvek od flyingblue »

Vont píše:Jde mi jen o přestup při zpáteční cestě (ten máme jen hodinový) jak dlouho se stadartně odbavuje, čeká na zavazadla.. a zda je možné že se nabere zpoždění z toho Thajska


Je to o prsa vietnamske zeny, ale uz jsem stihal i kratsi casy, ale uz mi taky nestacilo 90 minut. Na bagly se neceka.

Vse je v rukou Sivovych.

Vont
Nováček
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: 31. 12. 2011, 19:53
Stav: Offline

Re: KLM Transfer time 1h

Příspěvek od Vont »

Ahoj a díky za reakce, mohl by prosím někdo napsat, co dělat po příletu na letišti v AMSTERDAMu? tak aby se to vše stíhalo?


flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: KLM Transfer time 1h

Příspěvek od flyingblue »

Vont píše:Ahoj a díky za reakce, mohl by prosím někdo napsat, co dělat po příletu na letišti v AMSTERDAMu? tak aby se to vše stíhalo?


Vypadnout co nejdriv z letadla, vzit to ostrym krokem, u pasovky se nacpat do priority line s tim, ze mavas kartou a vykrikujes short connection a dorazit na gejt do Prahy driv, nez skoncej boarding.

Pokud uz je gejt do Prahy zavrenej, tak se nehadat s gejtarem (stejne pro Tebe nic neudela) a naklusat k transferdesku.

Nicmene z amstru do prahy to lita kazdou chvili, takze to neni nijak dramaticky.

MEA
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1884
Registrován: 18. 04. 2009, 18:29
Oblíbené typy letadel: DG-1000, VSO-10, C-101 Pegase, Jak-40,Li-2,Tu-134,Em-145,A-320,Ae-45,L-200
Pohlaví: muž
Bydliště: Svet
Stav: Offline

Re: KLM Transfer time 1h

Příspěvek od MEA »

Vont píše:Ahoj a díky za reakce, mohl by prosím někdo napsat, co dělat po příletu na letišti v AMSTERDAMu? tak aby se to vše stíhalo?

utekaaaat!!!


Odpovědět