On-line check-in plus vyber mista

Odpovědět
mimonik
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 16
Registrován: 03. 03. 2015, 22:16
Stav: Offline

On-line check-in plus vyber mista

Příspěvek od mimonik »

Ahoj,
poletim s Airfrance Joburg-Pariz a vzdycky kdyz jsem nekam letel, tak jsem si udelal on-line check-in a pri tom jsem si u vybral mista. Nicmene na tomhle letu jsou jedina mista uprostred (uz zbyvaji jen dve), pripadne pak nejaka lepsi priplatkova, me se pochopitelne priplacet nic nechce a mezi nekoho se taky moc cpat nechci.

Predpokladam tedy, ze pokud si i zbyla dve mista nekdo zabere a ja si zadne misto nevyberu/pripadne udelam check-in az na letisti, tak dostanu jedno z tech placenych mist, ale v cene letenky. Je mu predpoklad spravny? Letim ekonomickou.


flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: On-line check-in plus vyber mista

Příspěvek od flyingblue »

mimonik píše:Ahoj,
poletim s Airfrance Joburg-Pariz a vzdycky kdyz jsem nekam letel, tak jsem si udelal on-line check-in a pri tom jsem si u vybral mista. Nicmene na tomhle letu jsou jedina mista uprostred (uz zbyvaji jen dve), pripadne pak nejaka lepsi priplatkova, me se pochopitelne priplacet nic nechce a mezi nekoho se taky moc cpat nechci.

Predpokladam tedy, ze pokud si i zbyla dve mista nekdo zabere a ja si zadne misto nevyberu/pripadne udelam check-in az na letisti, tak dostanu jedno z tech placenych mist, ale v cene letenky. Je mu predpoklad spravny? Letim ekonomickou.


Este muze bejt prebukovanej let :-)

bepo
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 234
Registrován: 22. 02. 2013, 20:30
Stav: Offline

Re: On-line check-in plus vyber mista

Příspěvek od bepo »

Možné to je ale prečo by mali upgradenúť zrovna teba? Aký máš status u FlyingBlue? Čo som si všimol tak majú dosť statusových pasažierov čo lietajú economy.

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5905
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: On-line check-in plus vyber mista

Příspěvek od Globik »

bepo píše:Možné to je ale prečo by mali upgradenúť zrovna teba?

Aby nemusel stát :)

prodejce
Prodejce
Prodejce
Příspěvky: 4294
Registrován: 14. 12. 2004, 11:51
Bydliště: na vejminku
Stav: Offline

Re: On-line check-in plus vyber mista

Příspěvek od prodejce »

mimonik píše: Je mu predpoklad spravny? Letim ekonomickou.


Adeptů na příplatková místa zdarma bude asi víc, takže odbavení na letišti je spíše sázkou do loterie, než sázkou na jistotu. Budu držet palce ať ti to vyjde.


mimonik
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 16
Registrován: 03. 03. 2015, 22:16
Stav: Offline

Re: On-line check-in plus vyber mista

Příspěvek od mimonik »

Tak oni to jsou obycnejny mist, ano u par z nich, je vic mista pro nohy a nektere jsou jen po dvou a nebo normalni, ale na upper decku.

Ja bych tomu snad ani jako upgrade nerikal. Kdyz udelam online check-in a uz nebudou zadna "zadarmo" mista volna, tak me to uz pri online check-inu nekam usadi a nejake misto na boardin passe bych mel mit, ne?

romul
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1004
Registrován: 26. 11. 2010, 16:21
Oblíbené typy letadel: B-777, TU-152
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: On-line check-in plus vyber mista

Příspěvek od romul »

mimonik píše:Tak oni to jsou obycnejny mist, ano u par z nich, je vic mista pro nohy a nektere jsou jen po dvou a nebo normalni, ale na upper decku.

Ja bych tomu snad ani jako upgrade nerikal. Kdyz udelam online check-in a uz nebudou zadna "zadarmo" mista volna, tak me to uz pri online check-inu nekam usadi a nejake misto na boardin passe bych mel mit, ne?


Co se týče běžných míst (mimo exit) s příplatkem v economy tak bych to za up-grade taky moc nepovažoval, i když jisté výhody tam jsou. Letěl jsem s AF v 380 před pár dny a seděl jsem na dvojce u okna na horní palubě bez příplatku. Jelikož je před tebou stěna na kterou crew pověsí basket tak dva cesťáci poté když zjistili že vedle nich bude mimino se hned dobrovolně pakovali dozadu, bez ohledu na to jestli si něco připlatili nebo ne. Nutno dodat, že udělali chybu, mimino bylo nečekaně klidné celý let... Nejlepší to měli (v Y) na dolní palubě na čtyřce v posledních dvou řadách, bylo tam volno a vyvolení tedy měli celkem pohodlnou postel...


Odpovědět