AMS - SFO s KLM letěl někdo? :)

Odpovědět
mkubis17
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 31. 01. 2015, 22:34
Stav: Offline

AMS - SFO s KLM letěl někdo? :)

Příspěvek od mkubis17 »

Ahoj, v červnu letím na celý prázdniny makat do Cali, a letím z Prahy přes AMS do SFO (9:50 ráno z AMS), tak se chci zeptat jestli má někdo zkušenost s tímto letem z AMS Boeingem 747-400 společnosti KLM, co očekávat všechno za jídlo, jak je to s pitim jestli si můžu celou cestu objednávat :D (nemám rád moc lítání tak abych se trochu uvolnil :-)) ...dostanu nějakou deku nebo tak něco? Zkrátka mě zajímají všechny tyhle detaily... Takovouhle dálku letím poprvé.. Popř. doporučení na nejlepší místo v B747 :-) už sem koukal na seatguru ale tak ještě to zkusím i tady jestli má někdo oblíbené místo kde je víc místa...Čas na přestup mám 1:15 což je tak ideál si myslim:)
Na téhle lince už lítaj přes 20 let starý kusy, takže asi žádnej luxus vevnitř :D

PS. Někde sem četl že mají KLM v B747 nějaký malý snack bar kam si můžete jít kdykoliv pro nějakou sušenku nebo tak na zakousnutí, máte s tím někdo zkušenosti? :)


Michal1
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 74
Registrován: 03. 05. 2008, 23:31
Stav: Offline

Re: AMS - SFO s KLM letěl někdo? :)

Příspěvek od Michal1 »

Dobrý den, loni jsme tímto spojem letěli - místa nahoře v C class. Interier i sedačky již leccos pamatují ale co mě dostalo byly velikosti binů pro uložení zavazadel - tak malé biny jsem snad ještě nikde neviděl a v 747 jsem očekával (když už nic jiného) alespoň standardní.

pepa007
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3026
Registrován: 01. 11. 2004, 11:33
Oblíbené typy letadel: CRJ900, A320, A346, A350, B757
Bydliště: Olomouc
Stav: Offline

Re: AMS - SFO s KLM letěl někdo? :)

Příspěvek od pepa007 »

Já jsem to letěl před rokem tehdy ještě v legendární MD-11 :-) Pokud jde o 747 tak nejlepší místo je nahoře vepředu vlevo, za beranama ;-)

gr09
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1106
Registrován: 03. 01. 2011, 14:55
Stav: Offline

Re: AMS - SFO s KLM letěl někdo? :)

Příspěvek od gr09 »

mkubis17 píše:Někde sem četl že mají KLM v B747 nějaký malý snack bar kam si můžete jít kdykoliv pro nějakou sušenku nebo tak na zakousnutí, máte s tím někdo zkušenosti? :)

To ma vetsina aerolinek na dalkovych letech. Do jedne z gallery daji 2 kosiky se susenkami a par lahvi vody, to je cele (samozrejme je to lepsi, nez dratem do oka).

mkubis17
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 31. 01. 2015, 22:34
Stav: Offline

Re: AMS - SFO s KLM letěl někdo? :)

Příspěvek od mkubis17 »

pepa007 píše:Já jsem to letěl před rokem tehdy ještě v legendární MD-11 :-) Pokud jde o 747 tak nejlepší místo je nahoře vepředu vlevo, za beranama ;-)


tak to musel být zážizek touhle legendou to letět :-) ale co sem tak koukal tak nahoře je jen bussiness class ne? Takže tam se asi já nedostanu :-D


mkubis17
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 31. 01. 2015, 22:34
Stav: Offline

Re: AMS - SFO s KLM letěl někdo? :)

Příspěvek od mkubis17 »

Michal1 píše:Dobrý den, loni jsme tímto spojem letěli - místa nahoře v C class. Interier i sedačky již leccos pamatují ale co mě dostalo byly velikosti binů pro uložení zavazadel - tak malé biny jsem snad ještě nikde neviděl a v 747 jsem očekával (když už nic jiného) alespoň standardní.

díky za odpověď! Nejsem moc zběhlý v cestování, C class je co za třídu? Páč sem koukal na seatguru a nahoře je jen bussiness class.

Tony Smoke
Autor nejlepších fotografií v trip reportu 2015
Autor nejlepších fotografií v trip reportu 2015
Příspěvky: 1048
Registrován: 16. 05. 2011, 23:48
Oblíbené typy letadel: A321, E190, A330
Pohlaví: muž
Bydliště: VIE
Stav: Offline

Re: AMS - SFO s KLM letěl někdo? :)

Příspěvek od Tony Smoke »

mkubis17 píše:
Michal1 píše:Dobrý den, loni jsme tímto spojem letěli - místa nahoře v C class. Interier i sedačky již leccos pamatují ale co mě dostalo byly velikosti binů pro uložení zavazadel - tak malé biny jsem snad ještě nikde neviděl a v 747 jsem očekával (když už nic jiného) alespoň standardní.

díky za odpověď! Nejsem moc zběhlý v cestování, C class je co za třídu? Páč sem koukal na seatguru a nahoře je jen bussiness class.


C class = business class ;) v USA je zauzivany aj vyraz J class
F class = first class
Y class = economy
Y+ = premium economy


Odpovědět