Nejnižší tarify na podzim 2009

Odpovědět
Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5916
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Nejnižší tarify na podzim 2009

Příspěvek od Globik »

Když porovnám nejnižší ceny TATL zpáteček z LHR na podzim s cenami na letošní jaro, jsou +-stejné. Stejně tak když porovnám ceny u většiny ostatních airlines TATL zpáteček s návazným letem z PRG. U BA je ale cena zpátečky s návazným letem PRG-LHR-PRG na podzim o cca 3000 Kč víc než na jaře (jaro cca 15, podzim cca 18 kKč). Je možné, že na trase PRG-LHR ještě BA nedala do systému nejnižší třídy?


Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5916
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: Nejnižší tarify na podzim 2009

Příspěvek od Globik »

BA má akci na TATL lety na září až březen - PRG-NY-PRG 9.990, PRG-IAD-PRG 11.390,.... Podle Letušky a SA akce končí v pondělí 27.4. Na webu BA jsem informace o trvání akce nehledal, nicméně jsem to koupil tam, protože mi to přijde jednodušší a ještě k tomu o o 140 Kč levnější :D Mimochodem SA tu akci rozesílali až dnes, byť platí od pondělí.
Vím, že proti zimní akci US to nic není, nicméně pro lidi, co lítají na podzim a na déle, než měsíc, mi to přijde dost výhodné.

euroflyer
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1480
Registrován: 08. 05. 2007, 21:10
Stav: Offline

Re: Nejnižší tarify na podzim 2009

Příspěvek od euroflyer »

Globík píše:BA má akci na TATL lety na září až březen - PRG-NY-PRG 9.990, PRG-IAD-PRG 11.390,.... Podle Letušky a SA akce končí v pondělí 27.4. Na webu BA jsem informace o trvání akce nehledal, nicméně jsem to koupil tam, protože mi to přijde jednodušší a ještě k tomu o o 140 Kč levnější :D Mimochodem SA tu akci rozesílali až dnes, byť platí od pondělí.
Vím, že proti zimní akci US to nic není, nicméně pro lidi, co lítají na podzim a na déle, než měsíc, mi to přijde dost výhodné.

září je na návštěvu NYC naprosto ideální měsíc...

persona
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2130
Registrován: 24. 05. 2008, 12:26
Bydliště: BRQ
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Nejnižší tarify na podzim 2009

Příspěvek od persona »

globik: to není špatné, kouknul jsem se a dokonce na kayaku vidím 407 USD PRG-LHR-JFK, na Expedii o málo více. Pár lidí tam chtělo v září letět s tím, že bych jim dělal průvodce, ale než se rozhodnou, bude to jistě pryč :D

euroflyer: fakt září? Já už raději sázím na "Velikonoce v půli června" - kdy tam bude nejméně 25°C (a v první půlce měsíce někdy i míň, jak teď vidím na www.wunderground.com). Jedna březnová návštěva v NYC a Seattlu mi úplně stačila - a to info měsíců dubna/května, září/října ve městech, kde je nesnesitelné horko (Paříž) je jen mýtus :lol: Ano, barevný Central Park - ale to je riziko s počasím.


Odpovědět