British Airways je u nás ve firmě na blacklistu

Odpovědět
pivko
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 299
Registrován: 28. 08. 2004, 11:24
Stav: Offline

British Airways je u nás ve firmě na blacklistu

Příspěvek od pivko »

Tak, po ČSA další aerolinka, která mi nesmí do baráku.

Letenka do LHR kupovaná týden před přes 20 tisíc a všechny nástupy a výstupy busem, s okružní jízdou kolem rozestavěnýho terminálu 3, nebo co to bylo. Letadlo starý, špinavý, vybydlený.

Příště už jedině Easyjet. Oproti tomuhle už ten Gatwick takovej rozdíl není.


prodejce
Prodejce
Prodejce
Příspěvky: 4294
Registrován: 14. 12. 2004, 11:51
Bydliště: na vejminku
Stav: Offline

Re: BA na blacklistu

Příspěvek od prodejce »

PRG-LHR je pro BA bezstarostná tiskárna na peníze. Můžou si dovolit naprosto cokoliv. Vykopnutí PRG z terminálu 5 na terminál 3 je toho důkazem. Větší prasárna v Praze už je jen linka do Vídně.

Petr31
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1320
Registrován: 27. 08. 2009, 16:16
Stav: Offline

Re: BA na blacklistu

Příspěvek od Petr31 »

prodejce píše:PRG-LHR je pro BA bezstarostná tiskárna na peníze. Můžou si dovolit naprosto cokoliv. Vykopnutí PRG z terminálu 5 na terminál 3 je toho důkazem. Větší prasárna v Praze už je jen linka do Vídně.


Potvrzuju Austrian do Vídně, hezky jsem si s nimi nedávno dopisoval, nedávno mi dvakrát cestou do Prahy zrušili přípoj s výmluvou na počasí...jednou jsem musel jet 6hodin do Prahy busem, jednou letěl později, nedomohl jsem se ničeho, tak jsem jim alespoň poslal zákaznický komentář a e-letenky s Turkish, kterými jsem jsem nehradil.Bohužel pracuju na Balkáně, kde mají rakušáci nejlepší síť letů, nicméně servis a přístup personálu je vpravdě otřesný a kdyby dcera Lufthansy zítra zkrachovala, pošlu do Prahy na zákaznický servis blahopřejný ironický emajl.
Nejsem žádný troublemaker, u lítání jsem pracoval a všech kolem letadle a letiště si vážím, ale tak otřesný přístup k zákazníkům jsem vážně u normální ajrolinky ještě nezažil.

flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: BA na blacklistu

Příspěvek od flyingblue »

prodejce píše:PRG-LHR je pro BA bezstarostná tiskárna na peníze. Můžou si dovolit naprosto cokoliv. Vykopnutí PRG z terminálu 5 na terminál 3 je toho důkazem. Větší prasárna v Praze už je jen linka do Vídně.


V CR je spousta veci de facto tiskarna na penize - napriklad takovej mobilni operator, to je tiskarna na penize jako hrom.

pavelpmi
Nejlepší autor trip reportů 2013 a nejlepších fotografií v trip reportu 2013
Nejlepší autor trip reportů 2013 a nejlepších fotografií v trip reportu 2013
Příspěvky: 2207
Registrován: 29. 11. 2008, 10:56
Pohlaví: muž
Bydliště: Palma de Mallorca
Stav: Offline

Re: BA na blacklistu

Příspěvek od pavelpmi »

Ovšem titulek vlákna je opravdu vypovídající. :-t


Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5905
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: BA na blacklistu

Příspěvek od Globik »

pavelpmi píše:Ovšem titulek vlákna je opravdu vypovídající. :-t

Také jsem si říkal, do jaké země (zemí) mají zákaz.

dejavu
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 980
Registrován: 09. 10. 2004, 04:24
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: BA na blacklistu

Příspěvek od dejavu »

flyingblue píše:
prodejce píše:PRG-LHR je pro BA bezstarostná tiskárna na peníze. Můžou si dovolit naprosto cokoliv. Vykopnutí PRG z terminálu 5 na terminál 3 je toho důkazem. Větší prasárna v Praze už je jen linka do Vídně.


V CR je spousta veci de facto tiskarna na penize - napriklad takovej mobilni operator, to je tiskarna na penize jako hrom.

Pomalu už taky ne. Pokud to tam pořádně nevyhážou. Legrace letos končí, přichází běžný byznys.

flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: BA na blacklistu

Příspěvek od flyingblue »

dejavu píše:
flyingblue píše:
prodejce píše:PRG-LHR je pro BA bezstarostná tiskárna na peníze. Můžou si dovolit naprosto cokoliv. Vykopnutí PRG z terminálu 5 na terminál 3 je toho důkazem. Větší prasárna v Praze už je jen linka do Vídně.


V CR je spousta veci de facto tiskarna na penize - napriklad takovej mobilni operator, to je tiskarna na penize jako hrom.

Pomalu už taky ne. Pokud to tam pořádně nevyhážou. Legrace letos končí, přichází běžný byznys.


Je tam jeste MRAKY sadla. MRAKY.

prodejce
Prodejce
Prodejce
Příspěvky: 4294
Registrován: 14. 12. 2004, 11:51
Bydliště: na vejminku
Stav: Offline

Re: British Airways na blacklistu

Příspěvek od prodejce »

je na tomhle fóru ještě nějaký topic, který se mávnutím proutku neobrátí v off-topic?? :lol:

Takhle to vypadá, jako že všechno souvisí se vším .. a přesně to říkal Lenin. :o

flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: British Airways na blacklistu

Příspěvek od flyingblue »

prodejce píše:je na tomhle fóru ještě nějaký topic, který se mávnutím proutku neobrátí v off-topic?? :lol:

Takhle to vypadá, jako že všechno souvisí se vším .. a přesně to říkal Lenin. :o


V tomhle vlakne je off-topic uz prvni prispevek - pokud je topic to, co je v nazvu :-)

A to je, pozor, uplne nova kvalita! :ugeek:

dejavu
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 980
Registrován: 09. 10. 2004, 04:24
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: British Airways na blacklistu

Příspěvek od dejavu »

prodejce píše:je na tomhle fóru ještě nějaký topic, který se mávnutím proutku neobrátí v off-topic?? :lol:

Takhle to vypadá, jako že všechno souvisí se vším .. a přesně to říkal Lenin. :o

Tak minimálně je to dobrá rada pro zaměstnance VF a O2, jak se dopravovat do centrály :-) Pokud si udrží místo :-) Takže Lenin pravdu měl, všechno se vším...


Odpovědět