Príručná batožina

Odpovědět
spiedo
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 15. 04. 2013, 13:28
Stav: Offline

Príručná batožina

Příspěvek od spiedo »

Rád by som sa spýtal, do lietadla si berem na palubu príručnú batužinu.. Môžem tak urobiť ze notebook si berem zvlášť v brašni + ruksak či to je už rátané ako dve príručné batožiny....alebo si to mám zabaliť spolu do ruksaku..máte skúsenosti s týmto? dakujem


happyna
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 872
Registrován: 09. 09. 2008, 18:37
Pohlaví: muž
Bydliště: PRG, YVR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: príručná batožina

Příspěvek od happyna »

Ano, můžeš
Obrázek

Aniles
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 01. 03. 2014, 23:02
Stav: Offline

Re: príručná batožina

Příspěvek od Aniles »

Letím letos poprvé letadlem a to společností BA: Praha BA861- Londýn BA55- Johannesburg BA6285 -Victoria Falls. Chtěla jsem se zeptat zda je stále aktuální, že si do letadla jako příruční zavazadlo mohu vzít batoh, který bude mít max. 23 kg + plus brašnu s foťákem (je dokonce menší než dané rozměry). Cestovní kancelář nám k zájezdu dala informace, že standardní povolené rozměry velikosti kabinového zavazadla jsou 56x45x25 cm, o váze max. 5 kg. Když jsem jim psala email, jak je to u letecké společnosti BA tak mi opět psali, že je lepší mít jen jedno příruční zavazadlo a brašnu s foťákem mít uvnitř. Tak nevím zda se tím cestovka raději jistí, aby pak na ni klienti nenadávali, ale já bych ráda měla příruční zavazadlo + brašnu s foťákem.

JackBrno
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2574
Registrován: 08. 01. 2008, 13:03
Stav: Offline

Re: príručná batožina

Příspěvek od JackBrno »

Lepší je poptat se spíš letecké společnosti, než cestovky, ta bude mít informace zaručeně přesné ;-) A určitě se budou dát vyčíst na webu BA. Každopádně bych neriskoval brát nic jiného, než bude uvedeno na webu.


Odpovědět