Tarify BA

Odpovědět
Brut
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 197
Registrován: 03. 06. 2011, 20:30
Pohlaví: muž
Bydliště: u BHX
Stav: Offline

Tarify BA

Příspěvek od Brut »

Ahoj, Nevi nekdo jestli se da nekde verejne dohledat ceny ruznych bookovacich trid od BA (nebo od kohokoli)? Klidne i placeny server.
Jde mi o lety LHR-HKG-LHR na 13/02 - 23/02 a na natu BA se mi v Economy dari najit jen O za £434.5 anebo Y za £2182.5 popr. T za £908. Chci najit nejaky pekny balanc mezi cenou a pripsanyma milema.


alesesl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2862
Registrován: 27. 02. 2004, 05:55
Oblíbené typy letadel: vrtulove letadla
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha Zapad
Stav: Offline

Re: Tarify BA

Příspěvek od alesesl »

Brut píše:Ahoj, Nevi nekdo jestli se da nekde verejne dohledat ceny ruznych bookovacich trid od BA (nebo od kohokoli)? Klidne i placeny server.
Jde mi o lety LHR-HKG-LHR na 13/02 - 23/02 a na natu BA se mi v Economy dari najit jen O za £434.5 anebo Y za £2182.5 popr. T za £908. Chci najit nejaky pekny balanc mezi cenou a pripsanyma milema.


Verejne na netu to asi nebude. Spis bych zkusil nejakeho prodejce anebo rovnou zavolat do BA.

velpa.66
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 280
Registrován: 26. 08. 2012, 17:49
Stav: Offline

Re: Tarify BA

Příspěvek od velpa.66 »

Brut píše:Ahoj, Nevi nekdo jestli se da nekde verejne dohledat ceny ruznych bookovacich trid od BA (nebo od kohokoli)? Klidne i placeny server.
Jde mi o lety LHR-HKG-LHR na 13/02 - 23/02 a na natu BA se mi v Economy dari najit jen O za £434.5 anebo Y za £2182.5 popr. T za £908. Chci najit nejaky pekny balanc mezi cenou a pripsanyma milema.


Když se dívám na cenový rozdíly podle knihovací třídy za letenku v economy raději bych ty peníze zaplatil za lepší hotel a nahnal si míle tam.
Hledej na rocketmiles.com .Podívej se kolik mil dostaneš když utratíš ty tejný peníze za hotel(myslím rozdíl ceny v knihovacích třídách).Schválně si pak porovnej cenu na bookig.com a uvidíš že cena za hotel bude stejná ,ale mílový zisk obrovský.

Brut
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 197
Registrován: 03. 06. 2011, 20:30
Pohlaví: muž
Bydliště: u BHX
Stav: Offline

Re: Tarify BA

Příspěvek od Brut »

To sice ano, ale hotel resit nemusim, takze rocketmiles tady nevyuziju. Navic nesbiram u BA, jen bych chtel nejakou vyssi tridu.

prodejce
Prodejce
Prodejce
Příspěvky: 4294
Registrován: 14. 12. 2004, 11:51
Bydliště: na vejminku
Stav: Offline

Re: Tarify BA

Příspěvek od prodejce »

Nejlepší poměr cena/míle je T-class. Ostatní ekonomické třídy nemá vůbec cenu řešit, nevyplatí se.


prodejce
Prodejce
Prodejce
Příspěvky: 4294
Registrován: 14. 12. 2004, 11:51
Bydliště: na vejminku
Stav: Offline

Re: Tarify BA

Příspěvek od prodejce »

We at American Airlines, British Airways, Finnair and Iberia are changing the way we apply seasonality to our transatlantic fares. Previously, the date of the outbound transatlantic flight determined the seasonality of the fare for the entire itinerary.

From today, the fare for an itinerary will be determined by the seasonality of each inbound and outbound transatlantic sector. The fare for each sector will have the appropriate seasonality and the final fare will be determined by combining these fares.

· This change is effective for all bookings made after 5.30 p.m. GMT, Tuesday December 6, 2016
· This change is applicable to all1 published fares for travel from Europe* to North America^ and Canada

1excluding LGW to MCO and TPA using British Airways direct services
*including U.K., Spain and Portugal
^excluding Mexico


Odpovědět