Air India

Odpovědět
MEA
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1884
Registrován: 18. 04. 2009, 18:29
Oblíbené typy letadel: DG-1000, VSO-10, C-101 Pegase, Jak-40,Li-2,Tu-134,Em-145,A-320,Ae-45,L-200
Pohlaví: muž
Bydliště: Svet
Stav: Offline

Air India

Příspěvek od MEA »

Tak som absolvoval VIE_DEL_IXL_DEL_VIE s Air India, zakúpené kvôli tomu, aby legy do IXL boli na rovnakej letenke. Už by som to neurobil... Za snáď 30 rokov lietania ako pax som nezažil zúfalejší prístup... Callcentrá katastrofa - úbohá znalosť angličtiny, minimálna informovanosť (pracovníčka ani nevie, či sa dá urobiť checkin batožiny do finálnej destinácie. Aj Dreamliner v rukách Air India má ďaleko od dream...

Stručne: servis zúfalej kvality, znudené a doslova nepríjemné letušky, za 7+ hodín nepriniesli cestujúcim vodu mimo dvoch servisov (prvé jedlo ok, druhé snack beznádejnej kvality - mokrý nejedlý minisendvič), neboli nápoje (červené víno vôbec, biele sa "minulo" vzápätí), samostmavovacie okná 787-my sú u Air India ako zbraň voči pax - často nastavia letušky centrálne tmu pre celú kabínu i v strede bieleho dňa a ovládanie následne nefunguje.

Transfer na letisku v Dillí detto - zúfalé pracovné tempo od pasovákov po security, ledva stihnutý prípoj. Aspoň nestratili batožinu... Legy DEL-IXL-DEL v poriadku až na kvalitu sendviča, letené A320 a A319.

V Indii som spolu strávil vyše roku života, takže nejde o sťažovanie newbieho. Ale Air India je neospravedlniteľná katastrofa, kde sa zarába veľmi nadpriemerne, ale kvalita je obzvlášť zúfalá. Nikdy viac...

Snáď bonus na záver: nakoniec vodu doniesli kdesi nad Rumunskom. Počas zberu smetí a cestujúcim ju nalievali v tých špinavých plastových rukavičkách!!! WTF?!!! nová doba...


Fabo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3145
Registrován: 04. 01. 2007, 13:42
Bydliště: HAG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Air India

Příspěvek od Fabo »

Air India ma byt priklad nasilu nazive drzaneho statneho molocha kde kazdy vie, ze mu nikto nic nemoze, a tak to potom aj vyzera.

dobre veci som v poslednej dobe pocul na Vishtaru, ale ti (zatial?) dialkovky nelietaju...

Odpovědět