Hawaiian Airlines

Odpovědět
Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5901
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Hawaiian Airlines

Příspěvek od Globik »

Koupil jsem si letenku od Hawaiian Airlines. Jeden leg je operován JAL. Na itineráři bohužel není uveden booking kód JAL. Pro rezervaci míst na tomto legu jsem zkusil následující úkony:
- vložit booking kód HA do webu JAL (pochopitelně nefunguje)
- najít letenku pod tímto kódem v Amadeu (nenalezena)
- najit letenku pod tímto kódem na Travelport (nenalezena)
Napadá někoho, jak se k booking kódu JAL dostat? Ještě zkusím zavolat do HA, zda mi oni dají booking kód JAL. Jinak budu muset rezervaci míst dělat po telefonu (radši to dělám online).


miro776
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 77
Registrován: 26. 09. 2015, 23:03
Oblíbené typy letadel: A350, A340, A330, E195
Pohlaví: muž
Bydliště: PRG,BTS
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Hawaiian Airlines

Příspěvek od miro776 »

Mne na webu JAL nefungoval u jednej letenky ani PNR amadeus..
Mam dve letenky, obidve Etix 045 LATAM, cez expediu, tj mam PNR na sabre aj amadeus, ale u jednej letenky mi amadeus PNR nefunguje na webu JAL ani na webu Qantas, pricom tento AMADEUS PNR funguje na CMT aj na webu British+Iberia. Nerozumiem tomu. Letenka ma segmenty QF+3x LATAM+JAL, tak som seating resil na vsetky segmenty cez Facebook Latamu. Sorry za off topic, ale mozno nemusis byt uspesny ani s PNR na webu JALu

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5901
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: Hawaiian Airlines

Příspěvek od Globik »

miro776 píše:Mne na webu JAL nefungoval u jednej letenky ani PNR amadeus..
Mam dve letenky, obidve Etix 045 LATAM, cez expediu, tj mam PNR na sabre aj amadeus, ale u jednej letenky mi amadeus PNR nefunguje na webu JAL ani na webu Qantas, pricom tento AMADEUS PNR funguje na CMT aj na webu British+Iberia. Nerozumiem tomu. Letenka ma segmenty QF+3x LATAM+JAL, tak som seating resil na vsetky segmenty cez Facebook Latamu. Sorry za off topic, ale mozno nemusis byt uspesny ani s PNR na webu JALu

Holt si asi pod fiktivními nacionály načnu nákup letenky u JAL, abych viděl, co je volné a pak zavolám do JAL. Díky.

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5901
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: Hawaiian Airlines

Příspěvek od Globik »

Takže:
Telefonickým dotazem u Hawaiian získán booking code JAL. Po vložení booking kódu JAL na web JAL přišlo opět hlášení, že rezervace neexistuje. Jelikož se do formuláře na webu JAL musí zadat nejen jméno a booking code, ale i číslo letu a datum, po kombinaci všeho možného funguje toto: číslo "letu" (c/s) Hawaiian, booking kód JAL. Možná bych si mohl změnit sedadla na vnitrohavajském letu s Hawaiian (nevím, ale nabízí mi to), ale na legu oparovaném JAL mi to hlásí toto: "Seat selection is not applicable for this flight." Tak zítra pokus po telefonu...


Odpovědět