Eva Air

MS743
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1639
Registrován: 12. 02. 2003, 11:16
Stav: Offline

Příspěvek od MS743 »

IL62 píše:Já mám na leden s Eva Air Bangkok za 20180,- s taxama přes AMS. Jsem zvědav na které letiště přiletím, protože dál pokračuju s AirAsia. Zajímalo by mě, kolik bude potřeba času na přesun mezi letišti v ranní špičce!


Nove Letiste NBK (Bangkok Suvarnabhumi) bude otevren oficialne 28 zari... Air Asia bude tez ve stejnem letisti (Low cost zatim NEBUDE porad ve starem BKK DOn Muang)...

Letiste je obrovske ale connection international - domestic nebo ven a opet na check in by mel byt pohoda.

posilal jsem info a foto administraci Airways.cz a snad budou mit clanek o letisti s fotografie ktere jsem poridil ...


bedny
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 257
Registrován: 28. 05. 2006, 15:35
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od bedny »

tak to ja mam odlet viden 13.30 bankok 5.40 odlet bangok 2.40 rano prilet viden si uz nepamatuju :lol: kazdopadne predpokladam ze budeme sedat na novym letisti Sivatamabi problem je v tom ze v 10.40 nam ze staryho letiste poleti letadlo Bangkok Air na Phuket... tak se obavam aby jsme to stihly je to dvacet kilometru k bangkaku a pres skoro celej bangkok na stary letiste a tamejsi doprava mi dela starosti a kdyz pripoctu odbaveni atd... tak z toho mam tak trosku husi kuzi no.... ale snad to dobre dopadne... a pak budu informovat...

dejavu
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 980
Registrován: 09. 10. 2004, 04:24
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Příspěvek od dejavu »

Z centra na soucasny letiste jsem taxikem nikdy nejel dyl jak 55 minut a to i ve spicce. Rekl bych, ze ty casy jsou stihnutelny. V nejhorsim vemete tu trikolku a ta se uz proplete :-) Ale po 20 km v ni vas asi do letadla budou muset vnest :-)

Jinak Bangkok Air maji peknej lounge v check-inu s obcerstvenim zdarma. A je tam i internet.

IL62
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 324
Registrován: 24. 09. 2004, 22:04
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Příspěvek od IL62 »

Musím přiznat, že jsem měl problém i na "starým" letišti stihnout přestup na vnitrostátní terminál, i když jsem měl skoro 3 hodiny. Nejhorší byla pasovka. Na vntrostátním terminálu velmi špatné značení atd.

MS743
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1639
Registrován: 12. 02. 2003, 11:16
Stav: Offline

Příspěvek od MS743 »

Jaka bude doprava z Suvarnabhumi az otervre tak nevim ale nemel bzchn strach.. staci rici ze chces TOLL WAY.. u letiste s epripoji na dalnici a u Centra BKK se hned napoji na druhou... nebudete muset vubec jet pres centrum nebo dole kde je vetsi provoz.... ze suvarnabhumi tusim do centra zabere kolem 20-25 minut a pridej dalsich 20-25 minut na druhe dalnici na Don Muang


bedny
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 257
Registrován: 28. 05. 2006, 15:35
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od bedny »

tak pozitri letim.. a mam jeste jeden dotazek, netusite zda maji kamery na podvozku A330-200 ????

bedny
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 257
Registrován: 28. 05. 2006, 15:35
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od bedny »

bavim se samosebou o EVA Air :lol:

bedny
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 257
Registrován: 28. 05. 2006, 15:35
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od bedny »

tak jiz jsem spet bohatsi o zkusenost s EVA AIR....A330-200 a musim jen a jen chvalit.... oba lety naprosto nacas.... zavazadla v poradku, velmi ochotny usmevavy Cabin Crew.... sedacky pohodlne a rozestupy luxusni.... na lince z VIE - BKK 3x jidlo a kovovy pribor v Economy samozrejmosti..---- jinak snad 3x za cestu uklizeli toaletu.... bohata nabidka filmu a her... (ten parchant z vedlejsi rady me v sachu 2x porazil).... no naprosta spokojenost.. jen jedina muska na muj vkus a dice naprosty nedostatek, nebo neochota podavat alkoholicke napoje.... po jedne plechovce thajwanskeho piva mi bylo receno ze dalsi uz nemaji...... ale celkove hodnotim velmi velmi vysoko....

bedny
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 257
Registrován: 28. 05. 2006, 15:35
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od bedny »

jidla bylo nadstandartne a chutove opravdu velmi dobre...

Kamyl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1644
Registrován: 20. 01. 2006, 18:49
Oblíbené typy letadel: B747, A330
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Kamyl »

bedny píše:jidla bylo nadstandartne a chutove opravdu velmi dobre...

A co ty kamery na podvozku?

bedny
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 257
Registrován: 28. 05. 2006, 15:35
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od bedny »

no v moznostech in seat videa to bylo ale kdyz jsem na to klikl tak mi to psalo ze this video mode is not avaible , try later.... takze bud je tam nemaj nebo byly vypnuty, takzle bohuzel :cry:

Kleki
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 28. 02. 2012, 10:07
Stav: Offline

Re: Eva Air

Příspěvek od Kleki »

Ahoj!
Máte někdo čerstvé informace o letech s touto společností? Plánujeme VIE-BKK. Díky

charlie2025
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 168
Registrován: 08. 05. 2010, 21:04
Oblíbené typy letadel: A330, B777
Pohlaví: muž
Bydliště: BRQ
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Eva Air

Příspěvek od charlie2025 »


Admin
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 439
Registrován: 24. 12. 2000, 00:00
Oblíbené typy letadel: Boeing 747, Boeing 777, Airbus A330
Pohlaví: muž
Bydliště: fórum
Stav: Offline

Re: Eva Air

Příspěvek od Admin »


charlie2025
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 168
Registrován: 08. 05. 2010, 21:04
Oblíbené typy letadel: A330, B777
Pohlaví: muž
Bydliště: BRQ
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Eva Air

Příspěvek od charlie2025 »



Ah, tak tam jsem to nezaregistroval :X :D


Odpovědět