Etihad Airways

MS743
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1639
Registrován: 12. 02. 2003, 11:16
Stav: Offline

Re: Etihad Airways

Příspěvek od MS743 »

Zatim jen a jen dobre zkusenosti.. Letal jsem s nimi vetsinou z Mnichova... Dobry service, velice slusny produkt na palube i entertainment... Letat pres Abu Dhabi je mnohem mene stresujici nez Dubai.. "novejsi" cast letiste je moderni, letal jsem asi mimo spicku tak uplna pohoda, misto pro shopping neutoci na tebe, dobry vyhled na drahu.... stara cast je zajimava (ten kulaty terminal se stredem)...
Obrázek

Pekne letiste... celkem se nemohu na nic stezovat...

stastnou cestu.....


Adik22
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 19. 03. 2011, 11:29
Stav: Offline

Re: Etihad Airways

Příspěvek od Adik22 »

Maximalna spokojnost. Letel som s nimi z Dublinu do Kuala Lumpur cez Abu Dhabi a spet. Zadarmo napoje, aj alko, paradne letisko v Abu Dhabi. Zadarmo deka, maska na oci, zubna kefka a pasta. Jedlo chutne, letusky prijemne. V Abu Dhabi sa perfektne nakupuje v Duty free. Alkohol , cigarety , zlato.... V lietadlach je super zabavny system. Kopec filmov a serialov, hudba, citanie z koranu, videohry....

Smurfx
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 961
Registrován: 05. 01. 2008, 21:30
Oblíbené typy letadel: Airbus A320, Airbus A380, Airbus A330
Canadair CRJ900, ULL Zephyr :)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Etihad Airways

Příspěvek od Smurfx »

Adik22 píše: Zadarmo napoje, aj alko, paradne letisko v Abu Dhabi. Zadarmo deka, maska na oci, zubna kefka a pasta.


Koukám odkojen Ryanairem? Aby se u normalni long haul aerolinky platilo za všechno pití nebo deku, jsem teda ještě neviděl :)


Odpovědět