Unesení letadla Aeroflot

FISCHER AIR LOVER
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 363
Registrován: 10. 07. 2006, 11:26
Bydliště: PRG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Unesení letadla Aeroflot

Příspěvek od FISCHER AIR LOVER »



dracoola
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 823
Registrován: 13. 08. 2006, 07:57
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Příspěvek od dracoola »

No,nakonec se proste ukaze ze za to muze nejakej opilej Rus(klasika),kterej jen vyrvaval hrozby a hned media z toho udelaj KACHNU....(klasika) A dalsi kalsika jak uvadej nekde A320 a nekde zas A321 protoze jinak nechapu ze by se do A320 veslo 190 lidi.... Ach jo,ty media... :roll:

American
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 795
Registrován: 08. 07. 2003, 21:03
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od American »

Dracoola: Já si nemyslim, že by bylo podstatný, jestli 320 nebo 321. Navíc řiká se rodina 320...i náš profesor ve škole, pracující na ÚCL ve velmi dobrém postavení říká 320 a pak jen dodá konkrétněji. A myslím, že na obsahu té zprávy označení 320 moc nezmění. :wink:

American
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 795
Registrován: 08. 07. 2003, 21:03
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od American »

Ovšem teď na CNN běžel headline, že nouzově přistála A380. Tak to už ujde. :lol:

dracoola
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 823
Registrován: 13. 08. 2006, 07:57
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Příspěvek od dracoola »

American píše:Dracoola: Já si nemyslim, že by bylo podstatný, jestli 320 nebo 321. Navíc řiká se rodina 320...i náš profesor ve škole, pracující na ÚCL ve velmi dobrém postavení říká 320 a pak jen dodá konkrétněji. A myslím, že na obsahu té zprávy označení 320 moc nezmění. :wink:


No ja ti muzu rict ze pro me je to obovsky rozdil jestli tam mam 156 nebo 212 lidi ale dobre,je to slovickareni,uznavam. Me spis stvou ty media co by nejradsi videli to letadlo snad vybouchnout... :(


FISCHER AIR LOVER
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 363
Registrován: 10. 07. 2006, 11:26
Bydliště: PRG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od FISCHER AIR LOVER »

no jo, už se dlouho nic nestalo :lol: :lol:

American
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 795
Registrován: 08. 07. 2003, 21:03
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od American »

Dracoola: tak jasně, ale nemluvíme o práci pro PP, ale o uneseném letadle s 190 lidmi na palubě...to je věc, kterou posluchač pochytí a ne typ letadla :lol:

těšim se na večerní zpravodajství TV Nova a výrazy typu: hrůza, panika, neuvěřitelné apod.

i když popravdě ještě nevíme, co se opravdu stalo

VeeOne
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 147
Registrován: 20. 09. 2004, 10:17
Stav: Offline

Příspěvek od VeeOne »

dracoola píše:No,nakonec se proste ukaze ze za to muze nejakej opilej Rus(klasika),kterej jen vyrvaval hrozby a hned media z toho udelaj KACHNU....(klasika)

:D Máš naprostou pravdu.
На борту находился гражданин в нетрезвом виде. Он спровоцировал драку с пассажирами, угрожал причинить ущерб самолету и требовал изменения маршрута. Экипаж принял решение посадить машину в Праге.

Lakakomi
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 92
Registrován: 16. 05. 2006, 20:10
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Příspěvek od Lakakomi »

Já vidim dvě varianty: opilej agresivní Rus a média z toho dělaj humbuk, jak kdyby to letadlo spadlo (sama ČT vypadá směšně, s mimořádnym zpravodajstvím a jednim únoscem, co cestuje s rodinou) nebo Rusové mlží a fakt se tam něco stalo. Uvidíme. Myslim, že to je jenom jeden opilec - ale to zpravodajství kolem toho vážně vypadá na únosce nějakýho "stánu" :-)

Lakakomi
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 92
Registrován: 16. 05. 2006, 20:10
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Příspěvek od Lakakomi »

VeeOne píše:На борту находился гражданин в нетрезвом виде. Он спровоцировал драку с пассажирами, угрожал причинить ущерб самолету и требовал изменения маршрута. Экипаж принял решение посадить машину в Праге.


Ééé, ruština mi ve škole utekla o půl roku ...

VeeOne
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 147
Registrován: 20. 09. 2004, 10:17
Stav: Offline

Příspěvek od VeeOne »

Lakakomi píše:Ééé, ruština mi ve škole utekla o půl roku ...

Na palubě nacházel se občan v ožralém stavu, on vyprovokoval bitku s pasažéry, vyhrožoval poničením letadla a vyžadoval změnu trati letu. Posádka se rozhodla posadit mašinu v Praze. :wink:

American
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 795
Registrován: 08. 07. 2003, 21:03
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od American »

Zajímalo by mě, jak je to při podobných situacích s placením poplatků. Musí se normálně zaplatit přistávací poplatky nebo se to při mimořádném přistání nevyžaduje?

Yankee Alpha
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 760
Registrován: 30. 01. 2005, 12:41
Oblíbené typy letadel: MD11
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Yankee Alpha »

Na jednom serveru uvádějí, že tam je 170 lidí, na dalším, že 190... nejlepší je, že na letišti v hale se nic neví a o únosu nám tu říkali teprve až cestující :)

jane
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1421
Registrován: 15. 10. 2006, 16:13
Stav: Offline

Příspěvek od jane »

dracoola píše:
American píše:Dracoola: Já si nemyslim, že by bylo podstatný, jestli 320 nebo 321. Navíc řiká se rodina 320...i náš profesor ve škole, pracující na ÚCL ve velmi dobrém postavení říká 320 a pak jen dodá konkrétněji. A myslím, že na obsahu té zprávy označení 320 moc nezmění. :wink:


No ja ti muzu rict ze pro me je to obovsky rozdil jestli tam mam 156 nebo 212 lidi ale dobre,je to slovickareni,uznavam. Me spis stvou ty media co by nejradsi videli to letadlo snad vybouchnout... :(


Tak nevis, treba tam meli extremni mnozstvi infantu a ty jakoby za bezne cestujici nepocitali :) No ale taky mi to zni smesne, kdyz napisou, ze letadlo bylo plne se 170 lidma a kapacita A320 je 156.. minimalne si to mohli precist z fotky letadla, kterou udelali, co to vlastne je. S tou A380 je to husty :)

Foxx
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 854
Registrován: 11. 02. 2003, 09:15
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Foxx »

No na zpravodajství jsem také zvědavej. Rozhodně však štáb TV N@VA jako jediněj nelenil a dojel si k odstavené A321 :wink: až do zádu k Hostivicům. ČT a Prima se spokojily s postáváním u TS2 :-)
Jinak posádku jsme viděli na obědě, a nevypadala nějak vystresovaně. A co můj špionážní sluch odposlech a zanedbaná ruština srozuměla , tak je měl hodit domů, "teda skoro" Il86 Uralu via Jekatěrinburg . Ale možná že jsem to slyšel blbě.


Odpovědět