Dalsi B787 pre LOT, celkovo 8

Odpovědět
gr09
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1106
Registrován: 03. 01. 2011, 14:55
Stav: Offline

Re: Dalsi B787 pre LOT, celkovo 8

Příspěvek od gr09 »

Yirina píše:Ten odkaz mi nefunguje.

Me jo, mozna musis byt prihlasena na FB (tipuju)?


happyna
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 872
Registrován: 09. 09. 2008, 18:37
Pohlaví: muž
Bydliště: PRG, YVR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Dalsi B787 pre LOT, celkovo 8

Příspěvek od happyna »

gr09 píše:
happyna píše:Kdyby se někdo chtěl kouknou na fotky z letu 19 a 20 zpět, tak tady je pár fotek :wink:

Moc hezka fotka z kokpitu! A taky jsem konecne videl, jak vypada vysunuta obrazovka v Y+. Pekny ero, ale oproti A380 zadnej wow efekt. No hlavne aby LOTu pekne litalo, snad se taky jednou svezu :)

Wow efekt nastal, když jsem slyšel teda spíš neslyšel jak je to hlučný :wink: A asi největší plus pro mě, že vzduch a tlak mi přišel opravdu lepší než v ostatních letadlech. Buď jsem byl tak v tranzu a nevnímal, že mám zalehlý uši a nebo jsem je zalehlý fakt neměl :) Nejvíc mě štve, že jsem si nestihnul vyzkoušet to stínítko na oknech :D
Yirina píše:Ten odkaz mi nefunguje.

Omlouvám se za diskriminaci těch co nemají facebook, tady by měla být náprava
:wink:

Yirina
Autorka Nejlepšího trip reportu 2013, vítězka kategorie Po přistání... 2013
Autorka Nejlepšího trip reportu 2013, vítězka kategorie Po přistání... 2013
Příspěvky: 740
Registrován: 02. 09. 2003, 22:47
Oblíbené typy letadel: Tu154, Il62
Pohlaví: žena
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Dalsi B787 pre LOT, celkovo 8

Příspěvek od Yirina »

Já FB mám, ale na Airways používám jiný prohlížeč, než na kterém jsem přihlášena na FB. Tak to jdu zkusit odtamtud.

whiskey
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4156
Registrován: 17. 08. 2007, 12:03
Stav: Offline

Re: Dalsi B787 pre LOT, celkovo 8

Příspěvek od whiskey »


alesesl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2863
Registrován: 27. 02. 2004, 05:55
Oblíbené typy letadel: vrtulove letadla
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha Zapad
Stav: Offline

Re: Dalsi B787 pre LOT, celkovo 8

Příspěvek od alesesl »

Kdo vsechno letite 11.1. PRG-WAW.
Myslim, ze je nas par, tak by jsme mohli dat nejaky sraz na letisti pred odletam a trosku pokecat jestli budete mit zajem.


honzeek1
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 354
Registrován: 12. 11. 2006, 11:19
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: Dalsi B787 pre LOT, celkovo 8

Příspěvek od honzeek1 »

alesesl píše:Kdo vsechno letite 11.1. PRG-WAW.
Myslim, ze je nas par, tak by jsme mohli dat nejaky sraz na letisti pred odletam a trosku pokecat jestli budete mit zajem.


Navrhoval bych nejak sraz u salonku nebo tak neco ... ja muzu vzit +1. Ja letim 11 tam, 12 rano zpet, bydlet budu v centru. PM pro mobil.

happyna
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 872
Registrován: 09. 09. 2008, 18:37
Pohlaví: muž
Bydliště: PRG, YVR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Dalsi B787 pre LOT, celkovo 8

Příspěvek od happyna »

Tak dneska ráno se z reklamací ozvali. Omlouvají se a nabízejí 50% slevu na zpáteční letenku v ekonomické třídě na všech evropských linkách obsluhovaných LOTem (sleva se nevztahuje na taxy a internet fares/pod tím asi chápu jejich akční nabídky).
Dear Sir,

We are very sorry that we did not satisfy your expectations during the flight LO523 from Warsaw to Prague on 20 of December 2012.

On behalf of LOT Polish Airlines we apology for the inconvenience caused by the change of the type of aircraft.

However, to make up for the inconvenience and as a form of compensation please allow us to offer you a 50 percent discount on a return ticket in economy class (excluding internet fares and all taxes) on any route at European network operated by LOT aircraft.
The discounted journey should complete till the 30 of April 2013 .The offer can be finalized in a LOT office only. When you decide to purchase the discounted ticket, you will need to contact our Call Center Office (phone 0 801 703 703 or 22 19572 –from cell phones)

We do hope that despite this experience you will give us the opportunity of welcoming you on board LOT Polish Airlines again.


Takže to ať si strčí za klobouk :-q

Fapive
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 43
Registrován: 27. 02. 2012, 14:08
Pohlaví: muž
Bydliště: lkpr
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Dalsi B787 pre LOT, celkovo 8

Příspěvek od Fapive »

Po reklamaci mi přišlo dnes zcela to stejný . Když by to bylo alespoň na transatlantické lety nebo na Čínu ,tak super , ale takhle musím souhlasit v příspěvkem výše , prostě nic moc. :thumbdown:
Přitom podle mě tohle mohla být možnost , jak nalákat těch pár lidí , kteří letěli jenom kvůli Dreamlineru na to , aby si s ním zaletěli long-haul .

flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: Dalsi B787 pre LOT, celkovo 8

Příspěvek od flyingblue »

Fapive píše:Po reklamaci mi přišlo dnes zcela to stejný . Když by to bylo alespoň na transatlantické lety nebo na Čínu ,tak super , ale takhle musím souhlasit v příspěvkem výše , prostě nic moc. :thumbdown:
Přitom podle mě tohle mohla být možnost , jak nalákat těch pár lidí , kteří letěli jenom kvůli Dreamlineru na to , aby si s ním zaletěli long-haul .


Kdo nehraje, nevyhraje.

Proc by meli davat 50% slevu na neco, co jim uz tak nevydelava, nekomu, kdo s nima stejne nelita?

RadekB
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 361
Registrován: 08. 03. 2010, 12:19
Oblíbené typy letadel: A350, A380, B747
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Dalsi B787 pre LOT, celkovo 8

Příspěvek od RadekB »

honzeek1 píše:
alesesl píše:Kdo vsechno letite 11.1. PRG-WAW.
Myslim, ze je nas par, tak by jsme mohli dat nejaky sraz na letisti pred odletam a trosku pokecat jestli budete mit zajem.


Navrhoval bych nejak sraz u salonku nebo tak neco ... ja muzu vzit +1. Ja letim 11 tam, 12 rano zpet, bydlet budu v centru. PM pro mobil.


Ja 11. tam, 14. zpět.

alesesl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2863
Registrován: 27. 02. 2004, 05:55
Oblíbené typy letadel: vrtulove letadla
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha Zapad
Stav: Offline

Re: Dalsi B787 pre LOT, celkovo 8

Příspěvek od alesesl »

honzeek1 píše:
alesesl píše:Kdo vsechno letite 11.1. PRG-WAW.
Myslim, ze je nas par, tak by jsme mohli dat nejaky sraz na letisti pred odletam a trosku pokecat jestli budete mit zajem.


Navrhoval bych nejak sraz u salonku nebo tak neco ... ja muzu vzit +1. Ja letim 11 tam, 12 rano zpet, bydlet budu v centru. PM pro mobil.


U ktereho salonku mas na mysli. Ja letim 11.1. tam a pak WAW-WRO 11.1. odpoledne a pak vlakem zpet do PRG. Nechtelo se mi nocovat ve WAW a v tu dobu kdy jsem kupoval letenku, tak zpatecka na sobotu vychazela hodne draho.

alesesl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2863
Registrován: 27. 02. 2004, 05:55
Oblíbené typy letadel: vrtulove letadla
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha Zapad
Stav: Offline

Re: Dalsi B787 pre LOT, celkovo 8

Příspěvek od alesesl »

RadekB píše:
honzeek1 píše:
alesesl píše:Kdo vsechno letite 11.1. PRG-WAW.
Myslim, ze je nas par, tak by jsme mohli dat nejaky sraz na letisti pred odletam a trosku pokecat jestli budete mit zajem.


Navrhoval bych nejak sraz u salonku nebo tak neco ... ja muzu vzit +1. Ja letim 11 tam, 12 rano zpet, bydlet budu v centru. PM pro mobil.


Ja 11. tam, 14. zpět.


My se muzeme sejit stale u kancelare LH/OS/LO v T2 na odletech.

honzeek1
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 354
Registrován: 12. 11. 2006, 11:19
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: Dalsi B787 pre LOT, celkovo 8

Příspěvek od honzeek1 »

alesesl píše:
honzeek1 píše:
alesesl píše:Kdo vsechno letite 11.1. PRG-WAW.
Myslim, ze je nas par, tak by jsme mohli dat nejaky sraz na letisti pred odletam a trosku pokecat jestli budete mit zajem.


Navrhoval bych nejak sraz u salonku nebo tak neco ... ja muzu vzit +1. Ja letim 11 tam, 12 rano zpet, bydlet budu v centru. PM pro mobil.


U ktereho salonku mas na mysli. Ja letim 11.1. tam a pak WAW-WRO 11.1. odpoledne a pak vlakem zpet do PRG. Nechtelo se mi nocovat ve WAW a v tu dobu kdy jsem kupoval letenku, tak zpatecka na sobotu vychazela hodne draho.


No ja nevim, ale podle me je pristup jen do jednoho? Dinersku jsem zrusil, a MC je jen na T1, se domnivam. Ale klidne dejme spicha pred tim LH/OS/atd... :)
Ja zustavam do druheho dne, mam v planu navstivit kamarady polaky :)

Lopata
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 60
Registrován: 05. 11. 2010, 11:06
Stav: Offline

Re: Dalsi B787 pre LOT, celkovo 8

Příspěvek od Lopata »

Dnes ani vcera neletel ani jeden z planovanych letu. Tak mam docela obavu, jestli se s nim zitra svezu....:-/ Nemate nekdo nejake blizsi info??

vitezslav
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2464
Registrován: 06. 01. 2005, 13:33
Stav: Offline

Re: Dalsi B787 pre LOT, celkovo 8

Příspěvek od vitezslav »

Nazasekl se dneska v PRG?? Že vy jste ho chudáka strhli... :biggrin:


Odpovědět