Air Malta

Odpovědět
x.j
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 11. 01. 2007, 16:05
Stav: Offline

Air Malta

Příspěvek od x.j »

mate s air malta nejake zkusenosti? zatim jsem narazila jen na jednoho takoveho cloveka a ten zrovna spokojeny nebyl, tak doufam ze mate jine zazitky... :) a nevite jakym typem jejich letadel se lita Praha-Malta?


Orus-x
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1250
Registrován: 28. 08. 2003, 15:28
Stav: Offline

Příspěvek od Orus-x »

zdravím, lítá se vším co mají ve flotile t.j. A319, A320 nebo B737-300. Já letěl v roce 1999 ještě s B737-200 a přišli mi naprosto průměrní, nezaujali, neurazili. Takový charter, který je vedený jako pravidelná linka

Pilgrim
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 727
Registrován: 13. 09. 2005, 12:37
Stav: Offline

Příspěvek od Pilgrim »

Souhlas s Orus-X. Letel jsem useky ZRH-Malta a Malta-PRG, jsou celkem normalni, tedy nic extra, ale taky zadna traga. Na ten cca dvouhodinovy let zcela snesitelni.

Night fly
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3038
Registrován: 13. 05. 2005, 09:25
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Night fly »

AMS-MLA, tak trochu proti sve vuli (presmerovan z MXP pote, co AZ zrusila svuj let MXP-MLA). 5 hodin zpozdeni, nicmene ero ciste (319) a jidlo jedle. Airshow po celou dobu letu.

Letadlo
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 98
Registrován: 23. 08. 2006, 20:31
Stav: Offline

Příspěvek od Letadlo »

Letel jsem s nima 3x a nikdy žádný problém, časy dodržují, airbus byl nový..


Night fly
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3038
Registrován: 13. 05. 2005, 09:25
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Night fly »

S Air Malta :wink: mam zkusenosti nasledujici:

-interier: klasicka 320, neurazi, neprekvapi. Cistota bez problemu. Maji vyklopne displeje, strida se airshow a nejake kratsi programy
-CC: tady porad CSA rulezz :wink: U KM i chlapi nad 40.
-presnost: poprve pet hodin sekera, podruhe OK. Kdyz to zprumerujeme, dostaneme prumerne zpozdeni dve a pul hodiny :twisted:
-catering: na obou letech (AMS-MLA a FRA-MLA) studene jidlo - tri chody, dobre veci se stredomorskym smrncem.

Celkove prumerna aerolinka, nicim se vyrazne nevymykajici standardu. Dobrovolne jsem s ni neletel ani jednou (pokazde jsem na ni byl presmerovan kvuli problemum Alitalie), nicmene dalo se to prezit. Ve srovnani s Alitalii ma sluzby lepsi, lec neni ve Skyteamu...

pajoo
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 227
Registrován: 31. 05. 2008, 13:53
Pohlaví: muž
Bydliště: Bratislava
Stav: Offline

Re: Air Malta

Příspěvek od pajoo »

Tak pridam ku Air Malte aj ja, pred tyzdnom som sa vratil z dovolenky na Malte :) AirMalta bola pre mna uplne neznama letecka spolocnost, tak som bol trosku nervozny. Co sa tyka cien, tie boli z Viedne dost vysoke, z Prahy ani nehovorim! Nakoniec som ich spiatocny let z Viedne s hodnotou 270 EUR na ich webe kupil cez lturfly.com za 179 EURO. Pripadalo mi to ako lastminute tarif na nejaku charterovu cast (nepredanej) kapacity. Takze sa oplati preverit.

Co sa tyka letu tak to boli A320 a A319 v dobrom stave, s uz popisovanymi vyklopnymi obrazovkami a informaciami o lete, nejakou zabavou a hlavne imidzovo spravenymi dokumentami o krasach Malty :-) LF smerom tam okolo 70%, spat cca 90%. Posadka OK, letusky mlade a pohladne, kamosku ale cca 50-rocny steward rozhodne nezaujal :D

Co ma sklamalo bolo obcerstvenie, na internete som nasiel kopu dobrych recenzii a lakavych foto - celkom som sa tesil, realita vsak bola: maly muffin, trosku vacsia bagetka, skor bagetovy rez, no proste jednohubka 8) a mala plastikova salocka do ktorej stewardi nalievali podla zelania "konferencnu" kavu alebo caj + jeden napoj podla zelania. Rovnaky scenar na ceste spat, akurat na pitie bol uz len minidzusik fakt asi 1,5 deci mozno ani to nie :-)

Let z Viedne 10:15 vcas, let z Malty 6:50 asi 20 minut neskor, 10 minut pred odletom ani naznak boardingu. Zrejme sa neponahlaju takto bezne, kedze let ma na otocku vo Viedni luxusnych 70 minut casu :D Na letisku fantasticka suvenirova predajna, kde je vsetko ovela lacnejsie ako po ostrove, s obrovskym vyberom. Celkovo bol dojem z AirMalty dobry, ale v zasade nic ine ako standardny priemer.

No a na zaver pridavam 10% zlavovy kod na fare, teda skor login a heslo, snad potesi a niekomu sa zide: http://www.airmalta.com/pfc-supporters
No, a samozrejme, PFC podporujete, ved ste ich totalnymi fanusikmi od narodenia :D
Zlava je na vsetky fare okrem toho najnizsieho (ruzoveho).

dast
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 135
Registrován: 03. 12. 2008, 21:37
Bydliště: BRQ
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Air Malta

Příspěvek od dast »

Díky moc za informace. Letos mě taky čeká dovolená na Maltě a už jsem se chystal, že se tady zeptám, jak to u nich aktuálně probíhá :-)

K tomu jídlu - dá se něco dokoupit na palubě nebo budu muset nakoupit předem zásoby?

prodejce
Prodejce
Prodejce
Příspěvky: 4294
Registrován: 14. 12. 2004, 11:51
Bydliště: na vejminku
Stav: Offline

Re: Air Malta

Příspěvek od prodejce »

Některé přímé lety Praha - Malta  - Praha  v měsíci  dubnu nebudou provozovány .

Zrušené lety jsou  15. , 18. , 22. , 25.  duben  2015.

vitezslav
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2464
Registrován: 06. 01. 2005, 13:33
Stav: Offline

Re: Air Malta

Příspěvek od vitezslav »

prodejce píše:Některé přímé lety Praha - Malta  - Praha  v měsíci  dubnu nebudou provozovány .

Zrušené lety jsou  15. , 18. , 22. , 25.  duben  2015.


Doufám, že koncem května už nic rušit nebudou... Kdyby něco, dej prosím vědět.

creyman
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 899
Registrován: 24. 09. 2008, 14:29
Stav: Offline

Re: Air Malta

Příspěvek od creyman »

K jídlu je toto.
Jinak zkušenosti dobré minulý rok jsem letěl několikrát. Profesionální příjemný personál.
Na jednom letu "boužel" jen samý chlapy, ten jeden byl ve věku už pohodovýho dědy :-)

Malta.jpg

wikiliki
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 36
Registrován: 10. 09. 2016, 13:49
Stav: Offline

Re: Air Malta

Příspěvek od wikiliki »

25% zlavový kod na nákup leteniek od AIR MALTA kupenych od dnes do 29.1. Kod je platny na lety v mesiaci Februar / unor.
KMVAL25OFF


Odpovědět