Delta Airlines

Odpovědět
aviateur
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 66
Registrován: 17. 04. 2007, 19:04
Bydliště: PRG/LKPR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Delta Airlines

Příspěvek od aviateur »

společnost která provozuje 437 letadel , je ve ztrátě přes 10 mld. dolarů ,v ochraně před věřitely kterou má brzy opustit , od 2 nebo 3.5 začíná létat pravidelně do prahy s 767kou i přes tyto údaje je to moje oblíbená společnost jaký názor na ni máte vy?


Night fly
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3038
Registrován: 13. 05. 2005, 09:25
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Delta airlines

Příspěvek od Night fly »

aviateur píše: jaký názor na ni máte vy?


Nepublikovatelny :twisted: Prozatim nejhorsi ma zkusenost na TATL letech. Letusky protivne, osklive, jidlo nejedle a alkohol za 4US$.

alesesl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2862
Registrován: 27. 02. 2004, 05:55
Oblíbené typy letadel: vrtulove letadla
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha Zapad
Stav: Offline

Příspěvek od alesesl »

Dneska mela DELTA reklamu pres celou stranku v novinach METRO na jejich nove lety mezi PRG a ATL ktere zacinaji 3. kvetna.

Ja jsem tedka pomahal dvoum kamaradum hledat letenky na leto do ORD a nejlevnejsi mi to vyhodilo s CSA pres JFK a s DELTOU pres ATL. Nakonec jsem rezervoval pres tu ATL abych prispel k vytizenosti nove linky.

Zlin142
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2049
Registrován: 21. 01. 2004, 00:53
Bydliště: LKHK
Stav: Offline

Příspěvek od Zlin142 »

alesesl píše:Nakonec jsem rezervoval pres tu ATL abych prispel k vytizenosti nove linky.


Měl jsi podpořit domácího dopravce. Čert vem Deltu a jejich LF.

Jinak Delta má (už zase :roll: ) nové zbarvení letadel. V pořadí asi čtvrté za posledních 12 let a pokaždé je to čím dál větší zoufalství.

http://www.airliners.net/open.file/1204580/L/

.

Jay
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 324
Registrován: 21. 07. 2005, 19:10
Stav: Offline

Příspěvek od Jay »

Zlin142 píše:
alesesl píše:Nakonec jsem rezervoval pres tu ATL abych prispel k vytizenosti nove linky.


Měl jsi podpořit domácího dopravce. Čert vem Deltu a jejich LF.

Jinak Delta má (už zase :roll: ) nové zbarvení letadel. V pořadí asi čtvrté za posledních 12 let a pokaždé je to čím dál větší zoufalství.

http://www.airliners.net/open.file/1204580/L/

.


S tímhle názorem nesouhlasím, mě to zbarvení připadne hezké, i když zrovna to původní mi vůbec nevadilo.

Sám se už těším na svůj červnový a červencový let s Deltou, pak sem něco napíšu. Zpět poletím z Atlanty do Prahy, to už se těším. Jinak, abych někoho neurazil :lol:, poletím cestou tam přes Amsterdam s ČSA.

No a to, že alkohol je za poplatek, taky asi přežiju 8)


Zlin142
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2049
Registrován: 21. 01. 2004, 00:53
Bydliště: LKHK
Stav: Offline

Příspěvek od Zlin142 »

Delta byla kdysi první cizí aerolinka a jejich 727 první neruské dopravní letadlo se kterým jsem letěl.

Obrázek

Všechno co přišlo po tomto "klasickém" zbarvení byla dost bída, imho.

Jay
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 324
Registrován: 21. 07. 2005, 19:10
Stav: Offline

Příspěvek od Jay »

Zlin142 píše:Delta byla kdysi první cizí aerolinka a jejich 727 první neruské dopravní letadlo se kterým jsem letěl.

Obrázek

Všechno co přišlo po tomto "klasickém" zbarvení byla dost bída, imho.


Já jim docela držím palce.

Btw. ten obrázek nefunguje.

Nicolas
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 542
Registrován: 26. 02. 2007, 22:11
Pohlaví: muž
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Příspěvek od Nicolas »

Velká reklama Delta byla i v Hospodářských novinách.

Jen upozorním i na článek planes.cz s několika fotografiemi z PRG a ATL.

vita
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1812
Registrován: 06. 09. 2004, 21:57
Stav: Offline

Příspěvek od vita »

Wow, nové barvy Delty! A mně se moc nelíbí :-/
Když srovnám všechna barevná provedení Delty na B757(tam je to nejpatrnější, protože na ten typ stihla Delta nastříkat všechna provedení)

Původní barvy
http://www.airliners.net/open.file/0979964/L/
Byly sice nádherné, ale na B757 a modernější stroje mi to příjde, jako nastříkat A310 ČSA do barev, v jakých létala Il-62, prostě modernizace byla potřeba

Přechodné barvy
http://www.airliners.net/open.file/1203311/L/
Osobně se mi líbily nejvíc a mrzi mě, že se nechytily. Příjdou mi jako důstojné pokračování klasického schématu. Vyhodil bych nápis "Air lines" z trupu a nechal tam jen "Delta" a směrovka taky není nic extra, ale trup na mě nechal nejlepší dojem a proužky jsou opravdu elegantní

Současné barvy
http://www.airliners.net/open.file/1203304/L/
Směrovka je dost "americká", ale dejme tomu, nemám s tím problémy, líbí se mi to. Ale Delta bez proužků přes okna, to mi nějak nesedí. Přesto proti tomu nic nemám

Budoucí barvy
http://www.airliners.net/open.file/1204514/L/
S tím asi budu mít problémy. Otočené logo na směrovce mě nezaujalo, změna barvy loga na trupu mě neoslovila a stále postrádám proužky přes okna.

Takový bonus - antirakovinové barvy
http://www.airliners.net/open.file/1204387/L/
Je to hezký bonus, ale ve velkém bych to vídat nechtěl. Je to jako VIM airlines

Jano
Stav: Offline

Re: Delta airlines

Příspěvek od Jano »

aviateur píše:společnost která provozuje 437 letadel , je ve ztrátě přes 10 mld. dolarů ,v ochraně před věřitely kterou má brzy opustit , od 2 nebo 3.5 začíná létat pravidelně do prahy s 767kou i přes tyto údaje je to moje oblíbená společnost jaký názor na ni máte vy?


DL je dobra letecka firma. Nie sice moja najoblubenejsia, ale je to moja poctiva #2 tuna. Maju velmi dobry schedule odtialto (TYS) a ich B767 su celkom znesitelne na TATL. Ich B777 su celkom pecka v BusinessElite (v turistickej som nikdy na DL neletel).

prodejce
Prodejce
Prodejce
Příspěvky: 4294
Registrován: 14. 12. 2004, 11:51
Bydliště: na vejminku
Stav: Offline

Příspěvek od prodejce »

Proboha co je to za důchodkyně ty F/As Delty? To posílaj do Prahy jenom babky za odměnu? Jak něco takovýho může obsluhovat v letadle, vždyť jsou sami zralý na STCR nebo aspoň WCHC.. :roll: :twisted:

Američani jsou fakt prdlouši..

dracoola
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 823
Registrován: 13. 08. 2006, 07:57
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Příspěvek od dracoola »

prodejce píše:Proboha co je to za důchodkyně ty F/As Delty? To posílaj do Prahy jenom babky za odměnu? Jak něco takovýho může obsluhovat v letadle, vždyť jsou sami zralý na STCR nebo aspoň WCHC.. :roll: :twisted:

Američani jsou fakt prdlouši..


Taky jsem takhle vzdycky uvazoval ale pak mi dosla jedna vec: Ono totiz ty letusky (babky) maji logicky nejlepsi senioritu,to znamena ze dostanou to co chteji,ze kdyz jsou u podniku nejdele tak logicky si muzou vybirat lety a vetsinou se jim vsude vyhovi,protoze jsou senioritne nejstarsi a i kdyz se nam to nemusi libit,je to fer. Me se taky nelibi,ze i kdyz uz litam pres 3 roky tak pobyty po Evrope maji vetsinou ti co tu jsou treba jen pres rok. Ale melo by se vsechno delat podle seniority,takhle je to fer,kazdej kdyz zacina tak si to musi odrit a pak cerpa vyhody. A jelikoz dnes uz neni v tomto diskriminace tak i kdyz jsou to starsi damy tak prochazeji zdravotnima zkouskama a pokud tu praci fakt delaji jak maji tak nevidim jediny duvod proc by nelitala.
Ja vas fakt lidi nechapu... Co na tom ze jsou stary??? Vy tam s nima v tom letadle budete spat nebo co? Vam jde jen o to si zprijemnit cestu koukanim na neci zadek ze jo,takze vas mrzi ze ten zadek je uz 40let na svete... Ach jo...
:roll:
Sorry za mensi slohovou uvahovou praci...
:D

MK
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 947
Registrován: 21. 02. 2006, 17:48
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Příspěvek od MK »

dracoola píše:
prodejce píše:Proboha co je to za důchodkyně ty F/As Delty? To posílaj do Prahy jenom babky za odměnu? Jak něco takovýho může obsluhovat v letadle, vždyť jsou sami zralý na STCR nebo aspoň WCHC.. :roll: :twisted:

Američani jsou fakt prdlouši..


Taky jsem takhle vzdycky uvazoval ale pak mi dosla jedna vec: Ono totiz ty letusky (babky) maji logicky nejlepsi senioritu,to znamena ze dostanou to co chteji,ze kdyz jsou u podniku nejdele tak logicky si muzou vybirat lety a vetsinou se jim vsude vyhovi,protoze jsou senioritne nejstarsi a i kdyz se nam to nemusi libit,je to fer. Me se taky nelibi,ze i kdyz uz litam pres 3 roky tak pobyty po Evrope maji vetsinou ti co tu jsou treba jen pres rok. Ale melo by se vsechno delat podle seniority,takhle je to fer,kazdej kdyz zacina tak si to musi odrit a pak cerpa vyhody. A jelikoz dnes uz neni v tomto diskriminace tak i kdyz jsou to starsi damy tak prochazeji zdravotnima zkouskama a pokud tu praci fakt delaji jak maji tak nevidim jediny duvod proc by nelitala.
Ja vas fakt lidi nechapu... Co na tom ze jsou stary??? Vy tam s nima v tom letadle budete spat nebo co? Vam jde jen o to si zprijemnit cestu koukanim na neci zadek ze jo,takze vas mrzi ze ten zadek je uz 40let na svete... Ach jo...
:roll:
Sorry za menzi slohovou uvahovou praci...
:D


Bohužel u nás si většina lidí myslí, že všechny letušky jsou hezké, mladé, hubené, sexy,.. . Opak si myslí třeba o učitelkách - ošklivé, staré, tlusté. No a pak když letí Češi do USA (nebo po USA) nebo když jejich synátor dostane na češtinu 25tiletou kočku, tak jsou z toho vedle :D

prodejce
Prodejce
Prodejce
Příspěvky: 4294
Registrován: 14. 12. 2004, 11:51
Bydliště: na vejminku
Stav: Offline

Příspěvek od prodejce »

no to by mě samotnýho zajímalo jak je to s těma tělocvičnýma prověrkama .... předpokládám, že babi si vezme svůj čepeček na hlavu, sestoupí po schůdkách do bazénu a odprsuje svých 100 m. To moje babička si taky dala bazén a zpátky. Možná se v nich skrývá něco, co na povrchu není vidět, nějaké superwomanství, ale vystihuje je jedno slovo:

jsou VETCHÉ.

fakt si nedovedu představit 50ti kilovou paní s trvalou a lehce zažloutlým porcelánovým úsměvem, jak reaguje na emergency nebo air-rage. Jasně, chápal bych supervirsorku nebo trénovačku, dvě na letu, ale ne celou rotu. To spíš vypadá jako hens´ zájezd ve stejnym oblečení než crew.

Navíc pax se tomu smáli.. to fakt neni dobrý.

dracoola
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 823
Registrován: 13. 08. 2006, 07:57
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Příspěvek od dracoola »

prodejce píše:no to by mě samotnýho zajímalo jak je to s těma tělocvičnýma prověrkama .... předpokládám, že babi si vezme svůj čepeček na hlavu, sestoupí po schůdkách do bazénu a odprsuje svých 100 m. To moje babička si taky dala bazén a zpátky. Možná se v nich skrývá něco, co na povrchu není vidět, nějaké superwomanství, ale vystihuje je jedno slovo:

jsou VETCHÉ.

fakt si nedovedu představit 50ti kilovou paní s trvalou a lehce zažloutlým porcelánovým úsměvem, jak reaguje na emergency nebo air-rage. Jasně, chápal bych supervirsorku nebo trénovačku, dvě na letu, ale ne celou rotu. To spíš vypadá jako hens´ zájezd ve stejnym oblečení než crew.

Navíc pax se tomu smáli.. to fakt neni dobrý.


Zadny "telocvicny proverky" se nedelaji,to je jen pri vyberu na zacatku pred kurzem (v jejich pripade tedy nekdy ve 30.letech :) ) ale myslim ze by na evakuaci dokazali reagovat,jde prece jen o to dokazat otevrit dvere,trosku si zarvat na lidi,pak projit kabinu,vzit par veci a elegantne se taky nakonec sklouznout (jasne,zlehcuju to ale myslim ze by to i ty babky zvladli) a mozna by to zvladli lepe nez dvacetileta modelka co lita rok s zadnymi zkusenostmi..


Odpovědět