Delta Airlines

Odpovědět
honzeek1
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 354
Registrován: 12. 11. 2006, 11:19
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: Delta Airlines

Příspěvek od honzeek1 »

A kapitan zrona hlasi 30 minutes early at the gate, jako kdyby vyhral ve sportce :)


lukaskr
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 248
Registrován: 17. 05. 2009, 11:59
Stav: Offline

Re: Delta Airlines

Příspěvek od lukaskr »

Ahoj,

nevíte proč Delta ruší všechny lety do Prahy na S17?

Lkprak
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1310
Registrován: 26. 10. 2012, 15:46
Stav: Offline

Re: Delta Airlines

Příspěvek od Lkprak »

lukaskr píše:Ahoj,

nevíte proč Delta ruší všechny lety do Prahy na S17?


Zdroj?

lukaskr
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 248
Registrován: 17. 05. 2009, 11:59
Stav: Offline

Re: Delta Airlines

Příspěvek od lukaskr »

rezervační systémy

clovicek
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 263
Registrován: 27. 05. 2004, 13:47
Oblíbené typy letadel: 773, 380, 330, 748, 787
Pohlaví: muž
Bydliště: Fox Lake
Stav: Offline

Re: Delta Airlines

Příspěvek od clovicek »

Blbost - jen upravujů eqv - nyní je zpět Boeing 764


micaello
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1234
Registrován: 15. 04. 2013, 14:50
Oblíbené typy letadel: E145, A340, A350
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Delta Airlines

Příspěvek od micaello »

clovicek píše:25/10 - LF 25% JFK-PRG

:geek:

lukaskr
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 248
Registrován: 17. 05. 2009, 11:59
Stav: Offline

Re: Delta Airlines

Příspěvek od lukaskr »

clovicek píše:Blbost - jen upravujů eqv - nyní je zpět Boeing 764


Zkoušel jsi přímo delta.com? Nebo odkud to máš? Nevidím nikde přímý let.

Co na to prodejce?

lukaskr
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 248
Registrován: 17. 05. 2009, 11:59
Stav: Offline

Re: Delta Airlines

Příspěvek od lukaskr »

Ahoj všem,

myslíte, že je šance uspět v donucení Delty na posunutí koupených letů?

Známí leti JFK, chtěli přímý let, koupeno na konec dubna a začátek května zpět, přímý let tam zrušen, zpět zůstává. Delta neakceptuje požadavek na změnu termínu tak aby oba lety byly přímé (posun o cca 7 dní později), nabízí přestup v CDG cestou tam nebo refundaci. Letenky na první přímý let tam a po týdnu zpět už jsou za 21000 místo původních 12500.

Myslíte, že je nějaká cesta jak je donutit ke změně dle požadavků?

prodejce
Prodejce
Prodejce
Příspěvky: 4294
Registrován: 14. 12. 2004, 11:51
Bydliště: na vejminku
Stav: Offline

Re: Delta Airlines

Příspěvek od prodejce »

.. lukaskr nakonec odpověděl sám: nejedná se o rušení přímých letů v S17, ale o posun začátku přímých letů o pár dnů směrem do května. Řešení situace bych viděl v refundaci a v nákupu letenky dál v květnu, kde je za 12000 volno bez problému.

p.

qwertyx64
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 156
Registrován: 03. 08. 2016, 02:20
Stav: Offline

Re: Delta Airlines

Příspěvek od qwertyx64 »

https://twitter.com/omgAdamSaleh/status ... 2982078464

We got kicked out of a @Delta airplane because I spoke Arabic to my mom on the phone and with my friend slim... WTFFFFFFFF please spread

beardie
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1074
Registrován: 08. 10. 2011, 18:58
Bydliště: BRQ
Stav: Offline

Re: Delta Airlines

Příspěvek od beardie »

Jeho prezývka profesionálny idiot nie je náhodná

flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: Delta Airlines

Příspěvek od flyingblue »

qwertyx64 píše:https://twitter.com/omgAdamSaleh/status/811531782982078464

We got kicked out of a @Delta airplane because I spoke Arabic to my mom on the phone and with my friend slim... WTFFFFFFFF please spread


Reakce delty
https://t.co/lWgLcqZQ2B

CheckFlyer
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 167
Registrován: 16. 10. 2016, 16:48
Stav: Offline

Re: Delta Airlines

Příspěvek od CheckFlyer »

qwertyx64 píše:https://twitter.com/omgAdamSaleh/status/811531782982078464

We got kicked out of a @Delta airplane because I spoke Arabic to my mom on the phone and with my friend slim... WTFFFFFFFF please spread


Podle mě Delta neudělala nic špatného, on jen prostě natočil ten správný moment, když vypadá nevinně. Jestli tam předtím doopravdy křičel v arabštině, nějak víc provokoval, nedivím se jim. Myslím že tohle by udělali s jakýmkoliv pasažérem, on chtěl jenom vytvořit virál a přiživit se na tom a dělá nevinnýho.
A mimochodem, může být rád že byl na palubě americkýho letadla, takovouhle scénku kdyby provedl někde třeba v Saudské arábii, je násilně odvlečen a zatknut.

Nicméně nemůžu nic říkat nebyl jsem tam, nevím všechny okolnosti, ale tohle je můj názor.

micaello
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1234
Registrován: 15. 04. 2013, 14:50
Oblíbené typy letadel: E145, A340, A350
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Delta Airlines

Příspěvek od micaello »

Díky zrušení letu KLM jsme dostali rebooking na let z Deltou.

DL4, JFK-FRA, v Delta Comfort+, 764ER, sedačky 15AB. Samotný seating 2-3-2 je jednoduše :-bd Interiér něco pamatoval, IFE taky nebylo z nejmodernějších, na druhou stranu poskytovalo poslední kinohity (Božská Florence atp.). Nicméně, doporučuji stáhnout si do mobilu/tabletu aplikaci GoGo, který je poskytovatelem internetu na palubách letadel Delty, získáte tím tak zdarma přístup k další, mnohem větší nabídce multimediálního obsahu zdarma! Po nastoupání do letové hladiny se pak stačí připojit k wifihotspotu. Bez appky můžete maximálně ve webovém rozhraní sledovat trailery nebo airshow.

Sedačky 15AB jsou hned za přepážkou, takže dlouháni si nohy moc nenatáhnou, těm doporučuji Delta Comfort+ sedadla v řadách 16-18. Seatguru píše, že okono je misaligned..ano, je, pro výhled je potřeba se naklonit, o to pohodlněji se mi na sedadle 15A ale opřela hlava o stěnu a lépe se spalo.
Protože záchody jsou v této části určeny jen pro C class, nejste téměř vůbec lidmi rušeni (sedaček v C je 40, ale obsazenost málokdy prý bývá přes 50%).
Cabin crew byla čistě ženská, věkový průměr 55-60, jedné bych dokonce tipl i kolem 70. Na druhou stranu zřejmě zkušenost odrážel jejich přístup a chování, který byl naprosto perfektní. Nejlepší, co jsem kdy zažil. Vstřícnost, neustálý úsměv, vytrvalost, ochota, příjemnost a dokonalá positive attitude, kterou přenášely i na cestující. Až jsem při vystupování zatlačil slzu v oku, že se už musíme rozloučit.
Jídlo lepší standard, zvolili jsme kuřecí se zeleninou a těstovinami, k pití obrovský výběr alko i nealko (ale nevím, zda to platilo i pro zbytek Economy class, protože podle IFE má Delta Comfort+ větší výběr než Economy), nechyběl led ani limetka. Jediným zklamáním bylo máslo, které vlastně nebylo máslem, ale margarínem [-( (to ale podávali i na letu s KLM na JFK..copak to už nedostaneme na palubě letadla ani pravé máslo?)

Delta se pro mě zařadila na úroveň LH, která pro mě zatím nemá konkurenci (pravda, longhaul jsem zatím absolvoval pouze s LH, AC, KL, AF a DL). A po cabin crew s takovýmto nadšením a přístupem se mi bude hodně stýskat.

pepa007
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3026
Registrován: 01. 11. 2004, 11:33
Oblíbené typy letadel: CRJ900, A320, A346, A350, B757
Bydliště: Olomouc
Stav: Offline

Re: Delta Airlines

Příspěvek od pepa007 »

nevíte kdy začíná zase lítat PRG-JFK prosím?


Odpovědět