Delta Airlines

Odpovědět
dejavu
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 980
Registrován: 09. 10. 2004, 04:24
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: Seating u Delty

Příspěvek od dejavu »

Jenyk píše:Mám u nich koupený okruh CZ - USA a zpět. Seating na celý okruh nasadili natvrdo při objednávce, místa vždy od sebe, volba místa na každý let jen za další dva litry. Jo, prachy jsou potřeba, to chápu. Někde jsem tu zaregistroval, že seating zdarma povolí při zahájení online check-in. Je to tak?

EDIT: Je to tak. Seating jde měnit zdarma při check-in.

Před měsícem jsem letěl PRG-JFK a seating šel měnit, kolikrát jsem chtěl (některá sedadla jsou placená). Dodávám, že letenky nebyly v nejlevnější třídě, bylo to Q. Plus mám u Delty FF, ale bez statusu.


jaypala
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 15
Registrován: 14. 04. 2014, 10:19
Stav: Offline

Re: Delta Airlines

Příspěvek od jaypala »


dejavu
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 980
Registrován: 09. 10. 2004, 04:24
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: Delta Airlines

Příspěvek od dejavu »

Kde jsou ty doby, kdy na TATLech nebývaly US společnosti první volbou. Teď jsem letěl LAS-AMS s Deltou a byl jsem nadmíru mile překvapený kvalitou služby. Mluvím tedy o Y, což už je na fóru spíš exotika :D , ale na tu u firmy nemám nárok.
Letěl to vcelku nový A333, místo na nohy luxusní (v porovnání s kombi 747 KLM směrem do USA), ač podle seatguru je rozdíl max jeden palec. Subjektivně to bylo víc, otázkou je, jak sedí čísla na seatguru.
Posádka velmi milá a věkově výrazně pod KLM, ač stále 45+. Servis rychlý a to dávají na výběr nejenom hlavní jídlo ale i předkrm. Zmrzlinu jako dezert nosili samostatně. Mají i hezké podnosy.
AVOD rychlý a funkční bezplatný internet na textovou komunikaci.
Prostě plná spokojenost v porovnání s AF, KLM nebo BA na předešlých letech.

flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: Delta Airlines

Příspěvek od flyingblue »

dejavu píše:Kde jsou ty doby, kdy na TATLech nebývaly US společnosti první volbou. Teď jsem letěl LAS-AMS s Deltou a byl jsem nadmíru mile překvapený kvalitou služby. Mluvím tedy o Y, což už je na fóru spíš exotika :D , ale na tu u firmy nemám nárok.
Letěl to vcelku nový A333, místo na nohy luxusní (v porovnání s kombi 747 KLM směrem do USA), ač podle seatguru je rozdíl max jeden palec. Subjektivně to bylo víc, otázkou je, jak sedí čísla na seatguru.
Posádka velmi milá a věkově výrazně pod KLM, ač stále 45+. Servis rychlý a to dávají na výběr nejenom hlavní jídlo ale i předkrm. Zmrzlinu jako dezert nosili samostatně. Mají i hezké podnosy.
AVOD rychlý a funkční bezplatný internet na textovou komunikaci.
Prostě plná spokojenost v porovnání s AF, KLM nebo BA na předešlých letech.


Delta leta LAS (Las Vegas) - AMS?

Neni to spise LAX?

dejavu
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 980
Registrován: 09. 10. 2004, 04:24
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: Delta Airlines

Příspěvek od dejavu »

Jo jo, LAS-AMS. Ale tusim, ze ne kazdy den.


flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: Delta Airlines

Příspěvek od flyingblue »

dejavu píše:Jo jo, LAS-AMS. Ale tusim, ze ne kazdy den.


Koukam, ze byla v provozu 4.-11.1. 2020. Ze by nejaky CES pseudocharter?

dejavu
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 980
Registrován: 09. 10. 2004, 04:24
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: Delta Airlines

Příspěvek od dejavu »

Hmmm. Zajimavy. Vubec netusim. System nabidl, ja to vzal. Tam jsme leteli do LAX a tohle bylo vyhodny, ze jsme se nemuseli vracet.

dejavu
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 980
Registrován: 09. 10. 2004, 04:24
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: Delta Airlines

Příspěvek od dejavu »

Tak ano, CES charter. V minulych letech do CDG:
https://pro.delta.com/content/agency/fr ... -2019.html

tomassanto
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 59
Registrován: 07. 04. 2015, 21:23
Stav: Offline

Delta Airlines - změna cestujícího

Příspěvek od tomassanto »

Zdravím, nemáte někdo zkušenosti, pokud mám koupené letenky pro 2 osoby, zda je možné za poplatek změnit jméno hlavního cestujícího (čili mě) a že by spolucestující letěla s někým jiným? Děkuji

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5901
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: Delta Airlines

Příspěvek od Globik »

Bukuju award letenku, po zadání všech údajů zmáčknu tlačítko na dokončení nákupu a už mnoho minut se točí kolečko s poznámkou "Loading...". Kouknu do emailu, nic, kouknu na kreditku, nic. Tak to obnovím, zmizely údaje o cestující (ostatní včetně kreditky zůstalo), vše vyplním znovu. A vše se opakuje, už mnoho mínut. Dělám to v Edgi. Míle naštěstí zůstaly na účtě :D

MarcosFT
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 709
Registrován: 10. 06. 2014, 21:30
Oblíbené typy letadel: B747, E145, B753
Bydliště: Hong Kong
Stav: Offline

Re: Delta Airlines

Příspěvek od MarcosFT »

Globik píše:
26. 10. 2021, 08:46
Bukuju award letenku, po zadání všech údajů zmáčknu tlačítko na dokončení nákupu a už mnoho minut se točí kolečko s poznámkou "Loading...". Kouknu do emailu, nic, kouknu na kreditku, nic. Tak to obnovím, zmizely údaje o cestující (ostatní včetně kreditky zůstalo), vše vyplním znovu. A vše se opakuje, už mnoho mínut. Dělám to v Edgi. Míle naštěstí zůstaly na účtě :D
Delta mě takhle vždycky blbla v safari a od jisté doby jsem všechno (cash tikety) kupoval jen v mobilní aplikaci, kde to bylo svižný. Ale furt je to zlatý oproti AF/KL, kde něco zkoušet v safari je porod :) Jo...máš SZ :D

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5901
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: Delta Airlines

Příspěvek od Globik »

MarcosFT píše:
26. 10. 2021, 10:31
Globik píše:
26. 10. 2021, 08:46
Bukuju award letenku, po zadání všech údajů zmáčknu tlačítko na dokončení nákupu a už mnoho minut se točí kolečko s poznámkou "Loading...". Kouknu do emailu, nic, kouknu na kreditku, nic. Tak to obnovím, zmizely údaje o cestující (ostatní včetně kreditky zůstalo), vše vyplním znovu. A vše se opakuje, už mnoho mínut. Dělám to v Edgi. Míle naštěstí zůstaly na účtě :D
Delta mě takhle vždycky blbla v safari a od jisté doby jsem všechno (cash tikety) kupoval jen v mobilní aplikaci, kde to bylo svižný. Ale furt je to zlatý oproti AF/KL, kde něco zkoušet v safari je porod :) Jo...máš SZ :D
Zkoušel jsem i Chrome, je to stejně marný. Pokud to nepůjde ani zítra, stáhnu si tu apku

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5901
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: Delta Airlines

Příspěvek od Globik »

Přes appku na první dobrou, díky!!! :D

mandrinka
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 396
Registrován: 02. 01. 2008, 15:12
Stav: Offline

Re: Delta Airlines

Příspěvek od mandrinka »

Chtěl bych si najít letenku na stránkách Delty, ale ať to otevřu ve Firefoxu, Chrome nebo Edge, tak se mi siice zobrazí lety, ale nejde na nic kliknout, nejde nic rozkliknout, nejde nic vybrat. Nevíte, co s tím?

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5901
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: Delta Airlines

Příspěvek od Globik »

mandrinka píše:
22. 05. 2023, 22:14
Chtěl bych si najít letenku na stránkách Delty, ale ať to otevřu ve Firefoxu, Chrome nebo Edge, tak se mi siice zobrazí lety, ale nejde na nic kliknout, nejde nic rozkliknout, nejde nic vybrat. Nevíte, co s tím?
Chrome v Androidu bez problémů.


Odpovědět