Karthago Airlines

VÍTĚZSLAV
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 815
Registrován: 19. 10. 2003, 15:42
Bydliště: Plzeň
Stav: Offline

Příspěvek od VÍTĚZSLAV »

Teď to ale vypadá, že už jim dochází trpělivost... Není ale "Tunis jako Tunis" - několikrát jsem letěl s Nouvelairem a nebyl jediný problém. Vždy na čas a i interiér a čistota v pohodě.


MS743
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1639
Registrován: 12. 02. 2003, 11:16
Stav: Offline

Příspěvek od MS743 »

VÍTĚZSLAV píše:Jak to tak vypadá, možná další společnost, která vymizí z českého nebe. Podle novinky.cz kvůli poruše letadla čekali turisté v PRG 20 hodin na odlet a pak odletěli "jinou společností". Podle mluvčího Blue Stylu Martina Slabého CK uvažuje o ukončení spolupráce s Karthagem, neboť právě k dopravě touto společností směřuje řada stížností klientů. Další dnešní spoj do Monastiru odletěl téměř s šestihodinovým zpožděním...


problemy se stavaji... kdyz takovy pristup tak co ministerstvo na CSA a jejich dalkove linky ktere maji VETSI zpozdeni a nerikejte mi ze vsechny cestujici leteli nahradnim letounem behem par hodin ve smeru JFK...

proste se tyto veci stavaji.. bohuzel... ale v pripade ze Kartago tyto problemy ma casto tak souhlasim ale kdyz jednou za cas tak nevidim duvod. letet na tunis stejne za 7000 all inclusive je nejak pro me "impulz" a budu rad ze nepojedu lodi :)

Richiee
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1468
Registrován: 14. 01. 2003, 18:38
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Richiee »

OKTVC píše:
VÍTĚZSLAV píše:Jak to tak vypadá, možná další společnost, která vymizí z českého nebe. Podle novinky.cz kvůli poruše letadla čekali turisté v PRG 20 hodin na odlet a pak odletěli "jinou společností". Podle mluvčího Blue Stylu Martina Slabého CK uvažuje o ukončení spolupráce s Karthagem, neboť právě k dopravě touto společností směřuje řada stížností klientů. Další dnešní spoj do Monastiru odletěl téměř s šestihodinovým zpožděním...


Jenze cestovka aby usetrila a co nejvic vydelala, rada sahne po levnejsi nabidce Karthago nez treba CSA, pristoupi na jejich vuci cestujicim nevyhodnejsi podminky a pak se jeste tvari ze zpozdeni a horsi servis ci starsi letadla jsou chyba jen letecke spolecnosti... o to lepe, kdyz tu nema spolecnost zastoupeni ci tiskove mluvci.


Ten náhradní let místo rozbitýho Karthago letěl TVS a od příštího sezony bude létat pro Blue Style všechny lety do Tuniska Travel místo Karthaga..

Richiee
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1468
Registrován: 14. 01. 2003, 18:38
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Richiee »

MS743 píše:
VÍTĚZSLAV píše:Jak to tak vypadá, možná další společnost, která vymizí z českého nebe. Podle novinky.cz kvůli poruše letadla čekali turisté v PRG 20 hodin na odlet a pak odletěli "jinou společností". Podle mluvčího Blue Stylu Martina Slabého CK uvažuje o ukončení spolupráce s Karthagem, neboť právě k dopravě touto společností směřuje řada stížností klientů. Další dnešní spoj do Monastiru odletěl téměř s šestihodinovým zpožděním...


problemy se stavaji... kdyz takovy pristup tak co ministerstvo na CSA a jejich dalkove linky ktere maji VETSI zpozdeni a nerikejte mi ze vsechny cestujici leteli nahradnim letounem behem par hodin ve smeru JFK...

proste se tyto veci stavaji.. bohuzel... ale v pripade ze Kartago tyto problemy ma casto tak souhlasim ale kdyz jednou za cas tak nevidim duvod. letet na tunis stejne za 7000 all inclusive je nejak pro me "impulz" a budu rad ze nepojedu lodi :)


Karthago nemá tyto problémy často, ale pořád a to co se stalo v úterý v noci ve skutečnosti nebylo daleko od katastrofy.. :roll:

VÍTĚZSLAV
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 815
Registrován: 19. 10. 2003, 15:42
Bydliště: Plzeň
Stav: Offline

Příspěvek od VÍTĚZSLAV »

Každý svého štěstí strůjcem - aneb když někam letím, tak se zeptám s kým....


Skybob
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 524
Registrován: 07. 07. 2006, 13:14
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Skybob »

VÍTĚZSLAV píše:Každý svého štěstí strůjcem - aneb když někam letím, tak se zeptám s kým....


Boužel hodně českých koupáků, když si kupujou zájezd tak to skym poletí je zajímá až na posledním místě :D A jestli poletěj s ČSA nebo s Karthágem to už jim je srdečně jedno, hlavně že na dovolený neumřou hlady,vyjde počasí a to je tak vše :D Samozřejmě to co oni berou jako poslední tady berem jako první :D

VÍTĚZSLAV
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 815
Registrován: 19. 10. 2003, 15:42
Bydliště: Plzeň
Stav: Offline

Příspěvek od VÍTĚZSLAV »

Skybob: Jasně, ale mělo by to cestujícího zajímat. Pravda je, že se třeba i zeptají, ale když jim někdo řekl "poletíte Koral Blue", tak stejně 99% lidí nevědělo, co to je... Karthagem jsem nikdy neletěl, ale obecně jsem slyšel, že je to děs, zejména co se týče čistoty atd. Celkem velké výkyvy v kvalitě měl Tunisair - letěl jsem s nimi 2 segmenty, první 735, špína, šílený jídlo, potrhaný interiér a vedoucí kabiny mi silně připomínal zjevem i gestikulací Hitlera /neletěl jste s ním taky někdy někdo??/. Tak nepříjemnou a neochotnou posádky jsem nezažil. Zpět 736, jídlo průměr, posádka ochotná, letadlo jak ze škatulky, pohoda...

františek dobrota
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 580
Registrován: 09. 01. 2007, 20:26
Stav: Offline

Příspěvek od františek dobrota »

to Richiee
Karthago nemá tyto problémy často, ale pořád a to co se stalo v úterý v noci ve skutečnosti nebylo daleko od katastrofy..


Z čeho tak soudíš?

Skybob
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 524
Registrován: 07. 07. 2006, 13:14
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Skybob »

VÍTĚZSLAV píše:Skybob: Jasně, ale mělo by to cestujícího zajímat. Pravda je, že se třeba i zeptají, ale když jim někdo řekl "poletíte Koral Blue", tak stejně 99% lidí nevědělo, co to je... Karthagem jsem nikdy neletěl, ale obecně jsem slyšel, že je to děs, zejména co se týče čistoty atd. Celkem velké výkyvy v kvalitě měl Tunisair - letěl jsem s nimi 2 segmenty, první 735, špína, šílený jídlo, potrhaný interiér a vedoucí kabiny mi silně připomínal zjevem i gestikulací Hitlera /neletěl jste s ním taky někdy někdo??/. Tak nepříjemnou a neochotnou posádky jsem nezažil. Zpět 736, jídlo průměr, posádka ochotná, letadlo jak ze škatulky, pohoda...


Jo tak to je asi všude, jednou posádka dobrá , ale jindy na zabití...
Tunisair má docela pěknej interiér u 319/320 a catering ala Afrika :D

Koral Blue už sem naštěstí lítat ani nesmí :D

Českej koupák je rád že to vůbec letí... :D :D :D A když to není ČSA nebo Travel Service tak je to pro něj vždycky hrozný, nebo aspoň mi to tak přijde, možná jenom můj pocit. Špatnej pocit z některých muzejních kousků Karthága jim neberu :lol:
Prostě hodně koupáků si myslí, že za těch pár korun co zaplatěj poletěj ve first class a pak se jenom divěj, co si zaplatěj - to taky maj :)

VÍTĚZSLAV
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 815
Registrován: 19. 10. 2003, 15:42
Bydliště: Plzeň
Stav: Offline

Příspěvek od VÍTĚZSLAV »

Já z afrických "exotů" letěl naposled s Nouvelairem v roce 2005 a fakt vše bylo naprosto v pohodě, i cestující byli myslím spokojeni. Akorát tři důchodkyně si stěžovaly delegátce, že letušky nemluvily česky a dodávaly, že u Fischera by se to stát nemohlo... :lol:

Lingus
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 425
Registrován: 26. 04. 2008, 16:08
Pohlaví: muž
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Příspěvek od Lingus »

Skybob píše:Špatnej pocit z některých muzejních kousků Karthága jim neberu :lol:


No, ono by se pár muzejních kousků našlo i u ČSA :wink: Akorát s podstatným rozdílem. U těch má člověk alespoň záruku, že jsou díky našim šikovným mechanikům doufám pořád v dobrém stavu

františek dobrota
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 580
Registrován: 09. 01. 2007, 20:26
Stav: Offline

Příspěvek od františek dobrota »

ČSA už žádný mechaniky nemá, všíchni už dávno utekli...zbyli jen důchodci a kluci po škole... :lol:

OKTVC
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 434
Registrován: 03. 11. 2007, 15:44
Stav: Offline

Příspěvek od OKTVC »

Richiee píše:Ten náhradní let místo rozbitýho Karthago letěl TVS a od příštího sezony bude létat pro Blue Style všechny lety do Tuniska Travel místo Karthaga..


Blue Style nema na pristi sezonu uzavrenu smlouvu s TVS na vsechny lety do Tuniska. Nema ji ani s Karthagem, takze neni zatim koho nahrazovat.

Jinak kdyz se rekne koupakum jestli poletej na tyden do Tuniska za 7000 s Karthagem nebo 8500 s TVS, myslim ze kazdy bude chtit radsi Karthago :wink:

VÍTĚZSLAV
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 815
Registrován: 19. 10. 2003, 15:42
Bydliště: Plzeň
Stav: Offline

Příspěvek od VÍTĚZSLAV »

Lingus: Co všichni blbnete?? Letadlo rv 90-92 je muzejní kousek?? Přece stroj při dobré údržbě normálně funguje 25 - 30 let. Tady si všichni v poslední době zvykli na funglovky /NE, TVS, ČSA/, ale ty mohutné nákupy zase jednou skončí a 15, 20 let stará letadla budou běžnou realitou, aniž by se nějak snížila bezpečnost. To, čemu se tady říká "muzejní kousek" běžně provozují i takoví velikáni jako BA a LH, o amerických společnostech ani nemluvě...

Lingus
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 425
Registrován: 26. 04. 2008, 16:08
Pohlaví: muž
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Příspěvek od Lingus »

VÍTĚZSLAV píše:Lingus: Co všichni blbnete?? Letadlo rv 90-92 je muzejní kousek?? Přece stroj při dobré údržbě normálně funguje 25 - 30 let. Tady si všichni v poslední době zvykli na funglovky /NE, TVS, ČSA/, ale ty mohutné nákupy zase jednou skončí a 15, 20 let stará letadla budou běžnou realitou, aniž by se nějak snížila bezpečnost. To, čemu se tady říká "muzejní kousek" běžně provozují i takoví velikáni jako BA a LH, o amerických společnostech ani nemluvě...


Já to čekal, že mě někdo ukamenuje :lol: ...nebylo to myšleno až tak úplně vážně :wink: ..jak jsem psal, při dobré údržbě netřeba zpochybňovat bezpečnost


Odpovědět