SWISS International Air Lines

Odpovědět
dider
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2590
Registrován: 11. 08. 2004, 21:24
Bydliště: Den Haag
Stav: Offline

Příspěvek od dider »

:? No a nakonec se tam možná fakt budu stěhovat...mám tyden si to rozmyslet :idea:


vita
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1812
Registrován: 06. 09. 2004, 21:57
Stav: Offline

Příspěvek od vita »

dider píše::? No a nakonec se tam možná fakt budu stěhovat...mám tyden si to rozmyslet :idea:


A něco přes dva týdny na to, aby jsi se tam dopravil:

Společnost Flybaboo ukončí dne 29. července provoz na lince mezi Prahou a Ženevou. Důvodem je silná konkurence společností Swiss a easyJet, která způsobila drastické snížení výnosů a následnou ztrátovost linky. Společnost tak po třech letech končí své působení na českém trhu.

pepa007
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3029
Registrován: 01. 11. 2004, 11:33
Oblíbené typy letadel: CRJ900, A320, A346, A350, B757
Bydliště: Olomouc
Stav: Offline

Příspěvek od pepa007 »

vita píše:A něco přes dva týdny na to, aby jsi se tam dopravil:

Společnost Flybaboo ukončí dne 29. července provoz na lince mezi Prahou a Ženevou. Důvodem je silná konkurence společností Swiss a easyJet, která způsobila drastické snížení výnosů a následnou ztrátovost linky. Společnost tak po třech letech končí své působení na českém trhu.


tak to je škoda, ale už jsme se o tom bavili že to tak dopadne :cry:

didiere, s tím stěhováním nevím co řešíš :D sice je tam draho, na druhou stranu velmi pravděpodobně budeš platit nižší daně než v ČR, navíc DPH je tam kolem 7,5% jestli si dobře pamatuju :wink:

dider
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2590
Registrován: 11. 08. 2004, 21:24
Bydliště: Den Haag
Stav: Offline

Příspěvek od dider »

007: No právě jsem se vrátil z GVA. Dva dny na jachtě, grilování u jezera, supr lidi, skvělá životní úroveň, daně, výhled na Mont Blanc :) ,....no a jedna dobrá nabídka. Mám skoro rozhodnuto. Jediný problém je moje Francouzština...drž palce.

vita: zas tak nespěchám 8)

Jinak jsem zažil fakt parádní dva dny v GVA. Pak sem hodím tripreport. To město má fakt jednu z nejlepších životních úrovní na světě. Fakt doporučuji - i když už to nebude s Flybaboo.

pepa007
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3029
Registrován: 01. 11. 2004, 11:33
Oblíbené typy letadel: CRJ900, A320, A346, A350, B757
Bydliště: Olomouc
Stav: Offline

Příspěvek od pepa007 »

dider píše:007: No právě jsem se vrátil z GVA. Dva dny na jachtě, grilování u jezera, supr lidi, skvělá životní úroveň, daně, výhled na Mont Blanc :) ,....no a jedna dobrá nabídka. Mám skoro rozhodnuto. Jediný problém je moje Francouzština...drž palce.

vita: zas tak nespěchám 8)

Jinak jsem zažil fakt parádní dva dny v GVA. Pak sem hodím tripreport. To město má fakt jednu z nejlepších životních úrovní na světě. Fakt doporučuji - i když už to nebude s Flybaboo.


s tou životní úrovní máš pravdu :D

viz. http://www.mercerhr.com/referenceconten ... nt=1128060

líp už je na tom jen curych, ale radši francouzštinu než němčinu. to se za pár měsíců naučíš, takže v klidu :wink: navíc nějaký základy určitě máš, ne? třeba Voulez-vous coucher avec moi (ce soir)? a tak...



dider
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2590
Registrován: 11. 08. 2004, 21:24
Bydliště: Den Haag
Stav: Offline

Příspěvek od dider »

:D no znám, ale tvářim se, že neznám

pepa007
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3029
Registrován: 01. 11. 2004, 11:33
Oblíbené typy letadel: CRJ900, A320, A346, A350, B757
Bydliště: Olomouc
Stav: Offline

Příspěvek od pepa007 »

dider píše::D no znám, ale tvářim se, že neznám


hele, už jsme sice lehounce off-topic, ale co tam budeš dělat? předpokládám teda že nadále něco u flybaboo...

dider
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2590
Registrován: 11. 08. 2004, 21:24
Bydliště: Den Haag
Stav: Offline

Příspěvek od dider »

Ze začátku bych šel někam kde bude stačit AJ, takže asi dispík. Až se naučím Francouzsky tak chci do obchodního - marketing, nebo revenue managment. V GVA si chci hlavně udělat IATA kurzy:Airport operations a Airline Marketing. Uvidíme. Letím příšti týden tak snad něco domluvíme. Zatím mam neofiko info od grilu :)

dider
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2590
Registrován: 11. 08. 2004, 21:24
Bydliště: Den Haag
Stav: Offline

Příspěvek od dider »

No tak nakonec zustavam, komplikaci bylo vic a nakonec jsme se domluvili tak, aby byli obe strany spokojene. Takze hledam job, tak az nekdo neco zajimave objevite, tak to sem muzete hodit :) Dik

pepa007
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3029
Registrován: 01. 11. 2004, 11:33
Oblíbené typy letadel: CRJ900, A320, A346, A350, B757
Bydliště: Olomouc
Stav: Offline

Příspěvek od pepa007 »

dider píše:No tak nakonec zustavam, komplikaci bylo vic a nakonec jsme se domluvili tak, aby byli obe strany spokojene. Takze hledam job, tak az nekdo neco zajimave objevite, tak to sem muzete hodit :) Dik


ajaj, škoda. zavolej Kačurovi :wink:

dider
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2590
Registrován: 11. 08. 2004, 21:24
Bydliště: Den Haag
Stav: Offline

Příspěvek od dider »

pepa007 píše:
dider píše:No tak nakonec zustavam, komplikaci bylo vic a nakonec jsme se domluvili tak, aby byli obe strany spokojene. Takze hledam job, tak az nekdo neco zajimave objevite, tak to sem muzete hodit :) Dik


ajaj, škoda. zavolej Kačurovi :wink:


Dnes jsem o tom mluvil...poslu ti pak SZ. Jinak zjistuji, ze je to ted docela bida, CSA jsou na pokraji krachu a vubec si nedokazu predstavit ze bych v tom bordelu dokazal pracovat, LP je statni podnik a je to podobny, napada me TVS nebo Sky. TVS je trosku pod uroven a Sky toho moc nepobere...ale tak uvidime. Vodochody jsou vyzva...

vita
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1812
Registrován: 06. 09. 2004, 21:57
Stav: Offline

Příspěvek od vita »

dider píše:
pepa007 píše:
dider píše:No tak nakonec zustavam, komplikaci bylo vic a nakonec jsme se domluvili tak, aby byli obe strany spokojene. Takze hledam job, tak az nekdo neco zajimave objevite, tak to sem muzete hodit :) Dik


ajaj, škoda. zavolej Kačurovi :wink:


Dnes jsem o tom mluvil...poslu ti pak SZ. Jinak zjistuji, ze je to ted docela bida, CSA jsou na pokraji krachu a vubec si nedokazu predstavit ze bych v tom bordelu dokazal pracovat, LP je statni podnik a je to podobny, napada me TVS nebo Sky. TVS je trosku pod uroven a Sky toho moc nepobere...ale tak uvidime. Vodochody jsou vyzva...


Pojď se mnou dělat tu regionální aerolinku - to je teprve výzva :D

mike-delta
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 75
Registrován: 20. 02. 2006, 18:00
Bydliště: LUX
Stav: Offline

Příspěvek od mike-delta »

dider píše:No tak nakonec zustavam, komplikaci bylo vic


pracovni povoleni?

dider
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2590
Registrován: 11. 08. 2004, 21:24
Bydliště: Den Haag
Stav: Offline

Příspěvek od dider »

mike-delta píše:
dider píše:No tak nakonec zustavam, komplikaci bylo vic


pracovni povoleni?


No treba. Ono to neni tak easy jak presunout se treba do LON. Dalsi problem byla Francozstina a taky to, ze chci na vejsku. A asi bych ani nedostal misto, ktere jsem chtel. Chci delat airline marketing, sales a to moc neslo jelikoz marketing uz dela pro Baboo externe Young and Rubicam. Proste to nebylo ono a ja vim, ze ted tady najdu neco lepsiho.

kuba.biker
Autor nejlepších fotografií v trip reportu 2011
Autor nejlepších fotografií v trip reportu 2011
Příspěvky: 2109
Registrován: 16. 06. 2007, 10:14
Stav: Offline

Příspěvek od kuba.biker »

Za poslední rok nejčastěji vídané zahraniční letadlo v Praze, které zde nemá základnu, se s Ruzyní rozloučí. Po roce působení na lince Swissu mezi Prahou a Curychem bude střídán Boeing 737-500 Cirrus Airlines reg. D-ACIN, který ji 3x denně zajišťoval. Letadla Swissu se však na trať ještě nevrátí, od 01.04. uvádí letový řád na odletech z Prahy v 09:50, 14:45 a 19:45 BAe 146-300 společnosti Flightline, které má curyšské linky Swissu zajišťovat.
(planes.cz)

Nevím, jak bych se jako zákazník Swissu neznalý letecké dopravy tvářil na to, že místo Swisse mám letět letadlem jakési noname společnosti...

http://www.planes.cz/cs/photo/1007264/

Ví někdo něco více o tomto letadle Flightline-např. v jakém stavu je interiér?

A co je vůbec příčinou toho, že Swiss nemůže létat ZRH-PRG vlastními stroji??? Nedostatek letadel???


Odpovědět