Royal Brunei

Odpovědět
euroflyer
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1480
Registrován: 08. 05. 2007, 21:10
Stav: Offline

Royal Brunei

Příspěvek od euroflyer »

Máte někdo zkušenost s touto společností? Dostal jsem na ně tip kvůli letu do Bangkoku - létají z FRA a BKK je stopover - nicméně nemají vůbec v nabídce lety od září dále..


Alca
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 471
Registrován: 15. 07. 2007, 19:45
Stav: Offline

Příspěvek od Alca »

Bohužel Royal Brunei vzdali další provozování této trati(FRA-Bandar Sari), z jakých důvodů, to se můžem jen dohadovat... možná i proto, že konkurence mezi FRA a BKK je tak velká,že byli ztrátoví(asi nejpravděpodobnější)

Tok
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 21
Registrován: 14. 12. 2006, 21:56
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Tok »

No, myslím že Royal Brunei provozují linku do Frankfurtu (a do Londýna), aby se Brunejci vůbec dostali "přímo" do Evropy a z nějakého důvodu to bylo asi výhodnější spojit s BKK než s jiným stopoverem. Asi i kvůli parametrům doletu jejich 767.

Uvažoval jsem o letu s nimi, jelikož létají jako jedna z mála mezinárodních aerolinek do Surabayi v Indonésii, kam jsem cestoval. Ale po přečtení referencí jiných cestujících jsem změnil názor.

Možná není náhodou, že společnost v ČR zastupuje stejná kancelář jako Kuwait Airways.

Také by mne zajímalo, zda brunejská "šlechta" vůbec cestuje s domácími aerolinkami... Spíš bych tipnul na lepší nabídku Singapore Airlines nebo Malaysia Airlines.

Spenlik
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 529
Registrován: 21. 05. 2009, 16:31
Oblíbené typy letadel: MD11/DC10
B757
A340-600
B747SP
Pohlaví: muž
Bydliště: LKPD/KSFO
Stav: Offline

Re: Royal Brunei

Příspěvek od Spenlik »

Nějaký novější poznatky o týhle společnosti? Koukal sem z LHR do DXB za nějakých 7500 v červnu, celkem o tom uvažuju..

persona
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2130
Registrován: 24. 05. 2008, 12:26
Bydliště: BRQ
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Royal Brunei

Příspěvek od persona »

Na airliners.net je pěkný trip-report - neviděl bych to podle toho vůbec špatně. např. zde: http://www.airliners.net/aviation-forum ... in/155022/


Zlin142
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2049
Registrován: 21. 01. 2004, 00:53
Bydliště: LKHK
Stav: Offline

Re: Royal Brunei

Příspěvek od Zlin142 »

persona píše:Na airliners.net je pěkný trip-report - neviděl bych to podle toho vůbec špatně. např. zde: http://www.airliners.net/aviation-forum ... in/155022/


A co v "suchém" dobytčáku? Přeci jenom to bude asi o něčem jiném... :?

RadekFM
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 654
Registrován: 24. 08. 2006, 08:40
Bydliště: OSR
Stav: Offline

Re: Royal Brunei

Příspěvek od RadekFM »

Taky jsem o nich uvažoval, mají dost dobré ceny na Zéland :wink:
Ale nakonec jsem vzal BA + Qantas, přece jen jsem měl trochu strach, neznám tuto společnost.


Odpovědět