Austrian Airlines

Odpovědět
whiskey
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4143
Registrován: 17. 08. 2007, 12:03
Stav: Offline

Re: Austrian Airlines

Příspěvek od whiskey »

Toto bolo za €100...
Přílohy
IMG_20161001_210748.jpg


Fabo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3145
Registrován: 04. 01. 2007, 13:42
Bydliště: HAG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Austrian Airlines

Příspěvek od Fabo »

Pekne. uz to mas doma? :D

beardie
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1074
Registrován: 08. 10. 2011, 18:58
Bydliště: BRQ
Stav: Offline

Re: Austrian Airlines

Příspěvek od beardie »

Los Angeles
Business for 55,000 M instead of 105,000 M

z Viedne, taxy "len" okolo 380 euro

whiskey
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4143
Registrován: 17. 08. 2007, 12:03
Stav: Offline

Re: Austrian Airlines

Příspěvek od whiskey »

beardie píše:Los Angeles
Business for 55,000 M instead of 105,000 M

z Viedne, taxy "len" okolo 380 euro

Pozeral som zrovna schnaeppchen, vyborna cena, aj tie taxy su super, bezne byvaju s LH medzi 500 a 600.
Len tie terminy nevyhovuju, snad bude este nieco aj neskor.

whiskey
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4143
Registrován: 17. 08. 2007, 12:03
Stav: Offline

Re: Austrian Airlines

Příspěvek od whiskey »

na FT pisali dobre spravy! OS nazad v NRT a otvoria aj CPT! :shock:

Austrian Airlines to Launch Flight Service to Cape Town and Tokyo
Destinations
• Austrian Airlines will expand its long-haul portfolio in 2018 thanks to its additional Boeing 777
• Five weekly flights to Tokyo in Japan starting in the summer of 2018
• Twice a week to Cape Town in South Africa as of the winter 2018/19
• Premium Economy will also be offered to both destinations

Austrian Airlines will include two new long-haul destinations in its portfolio starting in 2018. As of May 15, 2018, it will offer up to five weekly flights to Tokyo, and also fly to Cape Town twice each week effective October 27, 2018. The airline will operate a Boeing 777 for both flights. The new destinations are made possible by the addition of a “Tripple”, as this wide-bodied aircraft is called in the aviation business. Austrian Airlines will integrate the new jet in its long-haul fleet in 2018.

“We are pleased to be able to renew flights to Tokyo earlier than expected. We temporarily terminated flight service to Tokyo in September 2016 because the route had become unprofitable as a consequence of the economic downturn and currency devaluation in Japan. However, market conditions have substantially improved in recent months, which is why we see potential once again. Demand for this route does exist”, says Austrian Airlines CCO Andreas Otto. “Cape Town represents an expansion of our offering to long-haul tourist destinations in the winter”, he adds.

The Boeing 777 aircraft has a seating capacity of about 300 seats. At present, Austrian Airlines operates six Boeing 767 and five Boeing 777 jets in its long-haul fleet. The additional Boeing 777 increases its long-haul fleet to a total of twelve aircraft.

In addition to Economy and Business Class, passengers will also already be able to fly in Premium Economy to the new destinations (but first bookable as of September 2017). Starting this autumn, all long-haul aircraft will be gradually remodeled to enable the installation of Premium Economy seats. Passengers flying in “Premium Eco” have their own seats featuring a larger reclining angle, more seat spacing and a broader seating surface. Moreover, the screen for on-line entertainment is bigger than in the Economy Class, and catering is upgraded.

Tokyo in the 2018 summer flight schedule

Flights from Vienna to Tokyo will only be offered in the summer flight schedule on Mondays, Tuesdays, Wednesdays, Fridays and Sundays. The flight duration to Tokyo at a distance of more than 9,100 kilometers is about 11 hours. Tickets can be booked immediately at http://www.austrian.com, by calling +43 (0) 5 1766 1000 or at a travel agency.

Route Flight number Flight days Departure – Arrival (local times)
Vienna – Tokyo OS 51 Monday, Tuesday, Wednesday, Friday, Sunday 5:55 p.m. – 12:05 p.m. (next day)
Tokyo – Vienna OS 52 Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Saturday 2 p.m. – 7 p.m.

Cape Town in the 2018/19 winter flight schedule

Flight service from Vienna to Cape Town will only be offered in the winter flight schedule on Tuesdays and Saturdays. The flight time from Vienna to Cape Town is about 11 hours 25 minutes. Tickets can be booked starting on October 27, 2017 at http://www.austrian.com, by calling +43 (0) 5 1766 1000 or at a travel agency.

Route Flight number Flight days Departure – Arrival (local times)
Vienna – Cape Town OS 31 Tuesday and Saturday 10:15 a.m. – 10:40 p.m.
Cape Town – Vienna OS 32 Wednesday and Sunday 12:20 a.m. – 10:50 a.m.


pepa007
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3026
Registrován: 01. 11. 2004, 11:33
Oblíbené typy letadel: CRJ900, A320, A346, A350, B757
Bydliště: Olomouc
Stav: Offline

Re: Austrian Airlines

Příspěvek od pepa007 »

Včera jsem viděl ve Frankfurtu na dopoledním letu do Vídně 777 - nevíte jestli to tak občas lítá, nebo to byl výcvik posádek?

Týden předtím jsem tímhle letem taky letěl, byla A320 a byla overbooked. Čistě teoreticky - nějaká souvislost s pravoslavnými velikonocemi?

MarcosFT
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 709
Registrován: 10. 06. 2014, 21:30
Oblíbené typy letadel: B747, E145, B753
Bydliště: Hong Kong
Stav: Offline

Re: Austrian Airlines

Příspěvek od MarcosFT »

pepa007 píše:Včera jsem viděl ve Frankfurtu na dopoledním letu do Vídně 777 - nevíte jestli to tak občas lítá, nebo to byl výcvik posádek?

Týden předtím jsem tímhle letem taky letěl, byla A320 a byla overbooked. Čistě teoreticky - nějaká souvislost s pravoslavnými velikonocemi?


OS do FRA cas od casu posila widebody, at uz tripl nebo 767. Na foru se o tom jiz psalo.

pepa007
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3026
Registrován: 01. 11. 2004, 11:33
Oblíbené typy letadel: CRJ900, A320, A346, A350, B757
Bydliště: Olomouc
Stav: Offline

Re: Austrian Airlines

Příspěvek od pepa007 »

MarcosFT píše:
pepa007 píše:Včera jsem viděl ve Frankfurtu na dopoledním letu do Vídně 777 - nevíte jestli to tak občas lítá, nebo to byl výcvik posádek?

Týden předtím jsem tímhle letem taky letěl, byla A320 a byla overbooked. Čistě teoreticky - nějaká souvislost s pravoslavnými velikonocemi?


OS do FRA cas od casu posila widebody, at uz tripl nebo 767. Na foru se o tom jiz psalo.


Díky. A bývá to vidět v bookingu, nebo jsou to změny na poslední chvíli?

qwertyx64
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 156
Registrován: 03. 08. 2016, 02:20
Stav: Offline

Re: Austrian Airlines

Příspěvek od qwertyx64 »

Minuly rok to lietalo kazdy pondelok minimalne pocas marca/aprila ,myslim. Bolo to vopred "nalinkovany" na flightradar-e ako planovane lietadlo.

pepa007
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3026
Registrován: 01. 11. 2004, 11:33
Oblíbené typy letadel: CRJ900, A320, A346, A350, B757
Bydliště: Olomouc
Stav: Offline

Re: Austrian Airlines

Příspěvek od pepa007 »

qwertyx64 píše:Minuly rok to lietalo kazdy pondelok minimalne pocas marca/aprila ,myslim. Bolo to vopred "nalinkovany" na flightradar-e ako planovane lietadlo.


Díky. Dívám se zpětně na FR a zdá se že posledních pár týdnů to lítá celkem nepravidelně, někdy sobota, někdy středa, někdy dva dny po sobě, pak za A319, atd.

Fabo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3145
Registrován: 04. 01. 2007, 13:42
Bydliště: HAG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Austrian Airlines

Příspěvek od Fabo »

pepa007 píše:
MarcosFT píše:
pepa007 píše:Včera jsem viděl ve Frankfurtu na dopoledním letu do Vídně 777 - nevíte jestli to tak občas lítá, nebo to byl výcvik posádek?

Týden předtím jsem tímhle letem taky letěl, byla A320 a byla overbooked. Čistě teoreticky - nějaká souvislost s pravoslavnými velikonocemi?


OS do FRA cas od casu posila widebody, at uz tripl nebo 767. Na foru se o tom jiz psalo.


Díky. A bývá to vidět v bookingu, nebo jsou to změny na poslední chvíli?


Je to normalni a je to videt napred.

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5901
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: Austrian Airlines

Příspěvek od Globik »

Je v 772 běžně v IFE mapa? Nebo je mapa na velkých monitorech?
Pokud ne, dovoluji si lama dotaz: dá se do telefonu s Androidem stáhnout offline mapa v rádiusu celá Severní Amerika + Grónsko + západní Evropa? A funguje to pak s určováním polohy v módu letadlo?
Díky

Fabo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3145
Registrován: 04. 01. 2007, 13:42
Bydliště: HAG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Austrian Airlines

Příspěvek od Fabo »

777 OS ma AVOD IFE samozrejme vc. mapy.
V mych starsich TR jsou mozna i fotky.

(edit: mapa neni, jen textova cast s bugem. Jinac je to ale uplne standardni IFE pozicni mapa.)
OS_viefra_ife_bug.JPG


GPS v letadle funguje ne uplne idealne, ale funguje (u okynka) a cas od casu ji pouzivam. Vetsinou mi staci nacachovany nizko zoomovy mapy v Google Maps abych rozeznal kde asi jsme, ale urcite existuji i aplikace s offline mapama v rozumne velikosti (offline mapy Google jsou hodne podrobne a podle toho taky celkem velke)

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5901
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: Austrian Airlines

Příspěvek od Globik »

Fabo píše:(edit: mapa neni, jen textova cast s bugem. Jinac je to ale uplne standardni IFE pozicni mapa.)

Mám to chápat tak, že mapa není na Tvých fokách, ale na IFE ve skutečnosti je? :)

Fabo píše:GPS v letadle funguje ne uplne idealne, ale funguje (u okynka) a cas od casu ji pouzivam. Vetsinou mi staci nacachovany nizko zoomovy mapy v Google Maps abych rozeznal kde asi jsme, ale urcite existuji i aplikace s offline mapama v rozumne velikosti (offline mapy Google jsou hodne podrobne a podle toho taky celkem velke)

Aplikace mapy na googlu mi nabídla stažení, ale pokud jsem to rozšířil, tak mi tam zůstalo nabídnuté malé okénko, které se dále nezvětšovalo, takže např.nebylo možno stáhnout mapu celého Grónska. Máš nějaký trik, jak na to?

Fabo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3145
Registrován: 04. 01. 2007, 13:42
Bydliště: HAG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Austrian Airlines

Příspěvek od Fabo »

Globik píše:
Fabo píše:(edit: mapa neni, jen textova cast s bugem. Jinac je to ale uplne standardni IFE pozicni mapa.)

Mám to chápat tak, že mapa není na Tvých fokách, ale na IFE ve skutečnosti je? :)


Mapa neni na fotkach. Na fotkach je jen textova obrazovka s bugem.

V letadle mapa je :D

Globik píše:
Fabo píše:GPS v letadle funguje ne uplne idealne, ale funguje (u okynka) a cas od casu ji pouzivam. Vetsinou mi staci nacachovany nizko zoomovy mapy v Google Maps abych rozeznal kde asi jsme, ale urcite existuji i aplikace s offline mapama v rozumne velikosti (offline mapy Google jsou hodne podrobne a podle toho taky celkem velke)

Aplikace mapy na googlu mi nabídla stažení, ale pokud jsem to rozšířil, tak mi tam zůstalo nabídnuté malé okénko, které se dále nezvětšovalo, takže např.nebylo možno stáhnout mapu celého Grónska. Máš nějaký trik, jak na to?


Krom toho nastahovat to nejak kolem vedle sebe? Ne.

Ale spis bych resil nejakou offline mapovou aplikaci treba na bazi OSM


Odpovědět