Austrian Airlines

Petr31
Druhý pilot
Druhý pilot
Status: Offline

Re: Austrian Airlines

Příspěvekod Petr31 » 20. 03. 2019, 11:01

..dávám mu rok, maximálně dva... :D
http://www.planes.cz/cs/article/203112/ ... konkurenci

Globik
Kapitán
Kapitán
Oblíbené typy letadel: B767
Pohlaví: muž

Příspěvekod Globik » 31. 08. 2019, 09:30

Pokud se nemýlím, AUA zavedli někdy v průběhu loňského roku poplatek za seating (na bonusovku vystavenou jiným členem aliance mi udělali po telefonu seating zadarmo, ale to je asi výjimka - paní mi sdělila, že jelikož je to award, je to zadarmo). Pokud si ale na Expedii bukuju letenku na kódu UA, je u basic economy uveden seating za poplatek, ale u economy je uveden seating zdarma. Předpokládám správně, že je to nějaká systémová chyba a zadarmo to nepůjde a pokud budu po Expedii chtít refundovat poplatek, tak mě pošlou někam? (Pokud si kupuju jinou letenku na let operovaný OS přímo na webu UA, tak je tam plánek letadla není a je uvedeno, že si mám místa vybrat u agenta při check-inu.)

Fabo
Kapitán
Kapitán
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Fabo » 01. 09. 2019, 20:57

Globik píše:Pokud se nemýlím, AUA zavedli někdy v průběhu loňského roku poplatek za seating (na bonusovku vystavenou jiným členem aliance mi udělali po telefonu seating zadarmo, ale to je asi výjimka - paní mi sdělila, že jelikož je to award, je to zadarmo). Pokud si ale na Expedii bukuju letenku na kódu UA, je u basic economy uveden seating za poplatek, ale u economy je uveden seating zdarma. Předpokládám správně, že je to nějaká systémová chyba a zadarmo to nepůjde a pokud budu po Expedii chtít refundovat poplatek, tak mě pošlou někam? (Pokud si kupuju jinou letenku na let operovaný OS přímo na webu UA, tak je tam plánek letadla není a je uvedeno, že si mám místa vybrat u agenta při check-inu.)

ASR je normalni doplnkova sluzba u ktere nevidim nejaky zasadni duvod proc by ti ji nemel umet prodejce udelat. Pokud by se Expedia nejakym zpusobem cukala, reklamuj nedodani sluzby u vydavatele karty...

Globik
Kapitán
Kapitán
Oblíbené typy letadel: B767
Pohlaví: muž

Příspěvekod Globik » 02. 09. 2019, 00:31

Fabo píše:
Globik píše:Pokud se nemýlím, AUA zavedli někdy v průběhu loňského roku poplatek za seating (na bonusovku vystavenou jiným členem aliance mi udělali po telefonu seating zadarmo, ale to je asi výjimka - paní mi sdělila, že jelikož je to award, je to zadarmo). Pokud si ale na Expedii bukuju letenku na kódu UA, je u basic economy uveden seating za poplatek, ale u economy je uveden seating zdarma. Předpokládám správně, že je to nějaká systémová chyba a zadarmo to nepůjde a pokud budu po Expedii chtít refundovat poplatek, tak mě pošlou někam? (Pokud si kupuju jinou letenku na let operovaný OS přímo na webu UA, tak je tam plánek letadla není a je uvedeno, že si mám místa vybrat u agenta při check-inu.)

ASR je normalni doplnkova sluzba u ktere nevidim nejaky zasadni duvod proc by ti ji nemel umet prodejce udelat. Pokud by se Expedia nejakym zpusobem cukala, reklamuj nedodani sluzby u vydavatele karty...

Koukám teď na pár webovek a všude je, že seating lze udělat v itinerari přímo na Expedii. Tak to koupím a pak uvidím, jak to půjde (a když ne, tak si s nimi budu psát).

Zpět na “Ostatní letecké společnosti”