Royal Jordanian

Odpovědět
BA001
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 267
Registrován: 07. 01. 2003, 20:01
Stav: Offline

Royal Jordanian

Příspěvek od BA001 »

Nevíte někdo, co má znamenat ta nová kampaň po Praze na Royal Jordanian? Je tam velký titulek na lety Praha-Ammán + přípoje do dalších destinací z Ammánu. Uniklo mi něco? Nebo to je reklama nějakého GSA, který to tu bude prodávat přes VIE?
O lince do Ammánu z PRG kdysi CSA uvažovali, těžko říct, zda je to reálný aspoň 2x týdně ten airbus naplnit.


Marek.R
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 245
Registrován: 13. 07. 2006, 16:45
Stav: Offline

Re: Royal Jordanian

Příspěvek od Marek.R »

Ja si myslí, že by mohli vypravovat Boeing 737.

Don intanon
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 542
Registrován: 28. 06. 2007, 10:54
Bydliště: PRG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Don intanon »

Je to tak, dneska jsem videl v Praze billboard. Chysta se prima linka Amman - Praha

Orus-x
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1250
Registrován: 28. 08. 2003, 15:28
Stav: Offline

Příspěvek od Orus-x »

Don intanon píše:Je to tak, dneska jsem videl v Praze billboard. Chysta se prima linka Amman - Praha

Tu informaci máš odkud prosím? Je to podložené, nebo je to jenom domněnka? RJ je moje oblíbená společnost a takový Embraer 195 bych si dal líbit i v PRG. Navíc by to byla dobrá varianta pro cesty do BKK - z MUC, FRA a VIE mají občas dost dobrý ceny.
Jinak začínají teď s linkou do Budapešti, ale to je důsledek členství RJ i MA v Oneworldu..

euroflyer
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1480
Registrován: 08. 05. 2007, 21:10
Stav: Offline

Příspěvek od euroflyer »

Tak vás zklamu. mluvil jsem s jejich GSA Time Travel a je to jen promo na spojení přes BUD s Malévem, kam začali Jordánci také létat. Vzhledem ke členství ve Oneworld celkem logický krok


Orus-x
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1250
Registrován: 28. 08. 2003, 15:28
Stav: Offline

Příspěvek od Orus-x »

euroflyer píše:Tak vás zklamu. mluvil jsem s jejich GSA Time Travel a je to jen promo na spojení přes BUD s Malévem, kam začali Jordánci také létat. Vzhledem ke členství ve Oneworld celkem logický krok

Škoda. Třeba někdy by se tu mohla 2x týdně ta linka se 100-místným letadlem uživit...

Don intanon
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 542
Registrován: 28. 06. 2007, 10:54
Bydliště: PRG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Don intanon »

euroflyer píše:Tak vás zklamu. mluvil jsem s jejich GSA Time Travel a je to jen promo na spojení přes BUD s Malévem, kam začali Jordánci také létat. Vzhledem ke členství ve Oneworld celkem logický krok


Skoda, ten billboard byl pomerne matouci - v podstate tam bylo poute Praha - Amman a www.rj.com.
Ale ta politika oneword je celkem logicka.

MS743
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1639
Registrován: 12. 02. 2003, 11:16
Stav: Offline

Příspěvek od MS743 »

Skoda.. byla by to trochu neco jineho v Praze.. a videt krasavici RJ je potesenim... pro mne nejlepsi livery vsech dob.. service maji dobry. Ale nevim zde se mi chce potacet v Embraeru az do Ammanu..

jinak tusim 737 ani nemaji... jen A320.....

mozna uvidi ze z PRG muzou tahat vic lidi pres Amman do Asie a poleti do Phy...

tygrlive
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 821
Registrován: 23. 12. 2009, 22:07
Stav: Offline

Re: Royal Jordanian

Příspěvek od tygrlive »

Nechci zakládat nové vlákno... v Ammánu dostavěli po 5 letech letiště, které nevypadá věru špatně a tak by let/přetup mohl být zas o něco příjemnější http://www.designmagazin.cz/architektur ... echou.html

micaello
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1234
Registrován: 15. 04. 2013, 14:50
Oblíbené typy letadel: E145, A340, A350
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Royal Jordanian

Příspěvek od micaello »



Odpovědět