Aerosvit Airlines

Odpovědět

Doporučujte let s Aerosvit Airlines?

Anketa končí za 16. 11. 2007, 20:56

Ano - mám dobrou zkušenost
2
13%
Ano - není se čeho bát
8
53%
Ne - Mám špatnou osobní zkušenost
0
Žádná hlasování
Ne - mám špatné reference od známých či z novin
5
33%
 
Celkem hlasů: 15

tygrlive
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 821
Registrován: 23. 12. 2009, 22:07
Stav: Offline

Re: Aerosvit Airlines

Příspěvek od tygrlive »

tygrlive píše:
MS743 píše:Taky jsem byl prekvapen! normalne bych jecel jelikoz je to trochu divnylivery ale po tom co vyvadi Finnair, Japan Airines, Malaysia a spol... toto nakonec nevypada spatne ...

Je bajecne jak je vse relativni!

Obrázek


Uz je mi jasne, proc si firmy sjednotili livery... ve vsech - Aerosvit, Windrose, Dniproavia a DonbassAero ma podil jeden oligarcha ... jejich podil na ukrajinskem trhu je 60%, slusne... i proto neotevrou nebe :)

Aerosvit - http://www.airliners.net/photo/AeroSvit ... 31b2c995b4
Windrose - http://www.airliners.net/photo/Wind-Ros ... 6b31ca0db0
DonbassAero - http://www.airliners.net/photo/Donbassa ... 9981cb89da
DniproAvia - http://www.airliners.net/photo/Dniproav ... d0284e3dc4


tak a pan majitel k výše uvedeným ukrajinským firmám, švédským City Airline a Skyways, kupuje dánská Cimber Sterling (70%) ... to se nám tu klube pěkný letecký magnát :)


MS743
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1639
Registrován: 12. 02. 2003, 11:16
Stav: Offline

Re: Aerosvit Airlines

Příspěvek od MS743 »

Finnair vím, co provedl za hrůzu, ale co dělají Japan nebo Malaysia?


A340 Finnair mi vcera pristaval nad hlave jak jsme byly na runway on hold pro takeoff a opravdu jen bily letoun a divny fonty Finnairu...

sice je to thread Aerosvit ale pokladam Malaysian a Japan airlines za tez zhorseni livery..

Malaysian i kdyz livery byl tak trochu nudly ale vypadalo to jako klasika a dnes to vypada takto, coz pro me je to uplny low cost. Videl jsem to doopravdy a neni to hezke

Obrázek

a Japan sice je hezke ze vratli cerveny "crane" na smerovce ale cele letadlo ted je bile a jen Arial napis japan airlines, takze opet (podle meho) horsi... dnesni livery je super s cervenou smerovkou a drivejsi s napisem JAL v sedivem dodal letounu neco navic. Tak dnes je to takto:


Obrázek

seniyajw
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 25. 07. 2011, 03:54
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Aerosvit Airlines

Příspěvek od seniyajw »

Vita: co se týká TVS, tak si můžete s Richieem podat ruce, nevím jak teď, ale dříve to byla jeho nejoblíbenější společnost.

MEA
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1885
Registrován: 18. 04. 2009, 18:29
Oblíbené typy letadel: DG-1000, VSO-10, C-101 Pegase, Jak-40,Li-2,Tu-134,Em-145,A-320,Ae-45,L-200
Pohlaví: muž
Bydliště: Svet
Stav: Offline

Re: Aerosvit Airlines

Příspěvek od MEA »

tak som proti svojim pravidlam (z nutnosti) letel OW aerosvitom LED-KBP-PRG. nejak extra lacne to nebolo, cca 165 eur. presnost aj kyjevske letisko ok, trochu chaosu pri boardingu neriesim. servis slabota - zemlicka, ale ani to ma netrapi, odmenou bol pohlad z luftu na zaparkovanu mriju na inom kyjevskom letisku a super pohlad na a-380 singapore letiaci oproti nam nad slovenskym vzdusnym priestorom. ale: samozrejme mi zasa stratili bagel a cakal som nan v prahe do vecera. asi stacilo aerosvitu zasa na par rokov...

RadekB
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 361
Registrován: 08. 03. 2010, 12:19
Oblíbené typy letadel: A350, A380, B747
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Aerosvit Airlines

Příspěvek od RadekB »



Robert
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1394
Registrován: 21. 10. 2003, 19:55
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Re: Aerosvit Airlines

Příspěvek od Robert »


tygrlive
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 821
Registrován: 23. 12. 2009, 22:07
Stav: Offline

Re: Aerosvit Airlines

Příspěvek od tygrlive »



Tak ted o prazdninach si ten masakrojdni tanec v kyjeve ani nedovedu predstavit... Nastesti majitel aerosvitu ma firem nekolik, takze to bude dobry job pro lakovnu. Slava Dniproavii nebo co to ted bude

MEA
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1885
Registrován: 18. 04. 2009, 18:29
Oblíbené typy letadel: DG-1000, VSO-10, C-101 Pegase, Jak-40,Li-2,Tu-134,Em-145,A-320,Ae-45,L-200
Pohlaví: muž
Bydliště: Svet
Stav: Offline

Re: Aerosvit Airlines

Příspěvek od MEA »

tychto zmrdikov, co ma pripravili o 650 dolacov mi nejak extra luto nebude...

Robert
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1394
Registrován: 21. 10. 2003, 19:55
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Re: Aerosvit Airlines

Příspěvek od Robert »

MEA píše:tychto zmrdikov, co ma pripravili o 650 dolacov mi nejak extra luto nebude...


Třeba s nimi ještě poletíš :wtf: podle všeho Aerosvit zaplatil a zatím stále létají.

prodejce
Prodejce
Prodejce
Příspěvky: 4294
Registrován: 14. 12. 2004, 11:51
Bydliště: na vejminku
Stav: Offline

Re: Aerosvit Airlines

Příspěvek od prodejce »

tygrlive píše:Tak ted o prazdninach si ten masakrojdni tanec v kyjeve ani nedovedu predstavit...


.. žádný tanec nebude. Nastoupí 200 švejků v zelených ušankách a s bílými obušky a zjednají mezi cestujícími pořádek a klid. Tam není bezvládí jako tady..

tygrlive
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 821
Registrován: 23. 12. 2009, 22:07
Stav: Offline

Re: Aerosvit Airlines

Příspěvek od tygrlive »

prodejce píše:
tygrlive píše:Tak ted o prazdninach si ten masakrojdni tanec v kyjeve ani nedovedu predstavit...


.. žádný tanec nebude. Nastoupí 200 švejků v zelených ušankách a s bílými obušky a zjednají mezi cestujícími pořádek a klid. Tam není bezvládí jako tady..


Ja na vlastni kuzi zazil odstavku letiste 2009 den pred silvestrem a vim o cem mluvim

prodejce
Prodejce
Prodejce
Příspěvky: 4294
Registrován: 14. 12. 2004, 11:51
Bydliště: na vejminku
Stav: Offline

Re: Aerosvit Airlines

Příspěvek od prodejce »

HighFlyer píše:
prodejce píše:heh, tak to nebylo "velmi brzy", bylo to jen "brzy", ale je to tady:
http://www.planes.cz/cs/novinky/aerosvi ... zeni-8021/

A jaky ze model provozoval Aerosvit? A v ktere casti Evropy byl bazovany jeho hub?


no, hlavně že s tím letěla půlka národa do thajska za 11 tis.
Sice hnus fialovej, ale cena je cena.. :))

HighFlyer
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4080
Registrován: 21. 01. 2004, 17:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Aerosvit Airlines

Příspěvek od HighFlyer »

prodejce píše:no, hlavně že s tím letěla půlka národa do thajska za 11 tis.
Sice hnus fialovej, ale cena je cena.. :))

Puvodne jsem chtel reagovat, ze neodpovidas k tematu sitovy model a jeho dlouhodoba udrzitelnost ve stredni a vychodni Evrope, ale ty vlastne odpovidas.

prodejce
Prodejce
Prodejce
Příspěvky: 4294
Registrován: 14. 12. 2004, 11:51
Bydliště: na vejminku
Stav: Offline

Re: Aerosvit Airlines

Příspěvek od prodejce »

HighFlyer píše:Puvodne jsem chtel reagovat, ze neodpovidas k tematu sitovy model a jeho dlouhodoba udrzitelnost ve stredni a vychodni Evrope, ale ty vlastne odpovidas.


Aerosvit nevim jestli měl vůbec nějaký model... možná bych to nazval "sociální anomálie" ?

tygrlive
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 821
Registrován: 23. 12. 2009, 22:07
Stav: Offline

Re: Aerosvit Airlines

Příspěvek od tygrlive »

Tak jeden kousek 737 pry drzi ve WAW http://wyborcza.pl/1,126565,13155609,Lo ... osvit.html

dalsi letiste se nejspis pridaji... slysel jsem, ze v PRG uz dlouho musi kešovat nebo předplácet...

Edit: At least 4 Aerosvit aircraft are being held back at CPH, ARN, WAW, TLV due to unpaid fees and bills.


Odpovědět